999 rezultate për

mini

PSG mposht minimalisht Angers dhe kap përkohësisht kreun (VIDEO) Skuadra e Paris Saint Germain ka fituar minimalisht në javen e 20’të në Ligue 1 të Francës. Ekipi i Pochettinos arrit
VOA: Rastet me COVID-19 me rritje në Shqipëri, Ministria nuk i ndryshon kufizimet Në Shqipëri, autoritetet e Shëndetësisë bën të ditur sot se në dy javët e para të Janarit, incidenca e rasteve të reja m
Chelsea fitoi minimalisht ndaj Fulham, Lampard: Duhet ta thyeni akullin, e merituam fitoren sonte Menaxheri i Liverpool, Frank Lampard, është shprehur i kënaqur me fitoren e Chelseat të cilën e arriti ndaj Fulham në ku
Chelsea fiton minimalisht ndaj Fulham, vendos goli i Mount (VIDEO) Chelsea ka marrë një rezultat pozitiv ndaj Fulham në kuadër të javes së 19-të të Premierligës. "The Blues" nuk u dukë
Dalin shifrat, kaq viktima e kaq raste të reja u shënuan sot në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3029 testime, 465 të shëruar, 581 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit
"Mbulohet" Pogradeci, dëbora arrin në trashësinë 15-20 cm (VIDEO) Gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme reshjet e dëborës kanë vijuar me një intesitet të lartë, ndërkohë trashësia e dëborës
Burg për gruan e ish-ministrit norvegjez pas inskenimit të "sulmeve" për simpatinë e publikut Partnerja e ish-ministrit të drejtësisë në Norvegji është shpallur sot fajtore për kërcënim të demokracisë dhe u dënua m
Rriten pensionet, Hoti prezanton planin për Rimëkëmbjen Ekonomike Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka njoftuar për Programin e Rimëkëmbjes, ku do të ndihmohen qytetarët, b
"I kërkoj falje Bora Zemanit", konkurrenti largohet papritur nga "Përputhen" (FOTO LAJM) Një tjetër konkurrent i emisionit më të ndjekur në Top Channel 'Përputhen' ka marrë ditën e sotme vendimin e papritur që
Eliminimi nga Superkupa, Zidane: Mos e quani dështim Real Madrid humbi 2-1 gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës ndaj Athletic Bilbaos. Ekipi i Zinedine Zidane nuk ishte në
Erdogan premtoi spitalin e Fierit, Rama zbulon detajet: Shefat e pavioneve do jenë turq! Kryeministri Edi Rama ka sqaruar si do të ndahen rolet me turqve dhe shqiptarëve në spitalin rajonal të Fierit, i cili p
A do të jetë ai kandidati i opozitës për kryeministër? Përgjigjet Lulzim Basha Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një intervistë në emisionin “Opinion” konfirmoi se do të jetë ai kandidat
Thellohet skandali Juventus-Suarez. zbardhet dëshmia e Ministres Zbardhen detaje të tjera rreth çështjes së shumëpërfolur të testit të italishtes të Luis Suarez për të marrë pasaportën
Dalin shifrat, kaq viktima e raste të reja me COVID-19 u shënuan sot COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3695 testime, 386 të shëruar, 660 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit
Eliminimi i Bayernit nga ekipi i Bundesliga 2, Flick: Na dhanë një mësim të mirë Trajneri i Bayernit të Mynihut, Hansi Flick, ishte i zhgënjyer pas eliminimit në turin e dytë të Kupës së Gjermanisë.
Gazetari publikon videon e Metës me Priftin: 10 vjet nga skandali, Tirja klonim i kryekusarëve Gazetari Artan Hoxha ka publikuar video-skandalin e Ilir Metës me Dritan Priftin, duke kujtuar se sot bëhen 10 vite nga
Vaksinimi anti-covid, tre vendet që kanë përparuar më tepër deri tani Sipas të dhënave të mbledhura nga Bloomberg, janë administruar më shumë se 30,5 milionë doza në 43 vende deri tani. S
Rritet sërish numri i të infektuarve: 4 humbje jete e 707 raste të reja Pavarësisht se numri i testimeve ka qenë më i ulët se një ditë më parë, numri i të infektuarve është më i lartë. Në b
A do pranojë Basha? Jozefina Topalli zbulon kushtin për t'ju bashkuar opozitës Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli pas krijimit të partisë Lëvizjes për Ndryshim thotë se është e gatshme të bëjë ko
Rama i shpërndau videon ku imitoi Bashën, fenomeni i "Tik Tok" tregon si i lindi ideja (VIDEO) Jona Shehaj u bë e famshme në rrjetin social "Tik Tok", pasi bënte video ironizuese dhe humoristike. Ajo u bë edhe më