999 rezultate për

mineiro

Shijoni super-golin e Michel Bastos (VIDEO) Mesfushori brazilian, Michel Bastos ende duket se është në formë dhe po shkëlqen për skuadrën e tij braziliane Sao Paolo
Milani prenoton Serginhon e ri (VIDEO) Trajneri i Milanit Filippo Inzaghi ka drekuar me presidentin Silvio Berlusconi me qëllim bindjen e këtij të fundit që të
Ronaldinho: Planet? Prisni dhe pak Largimi nga Atletico Mineiro nuk është fundi i karrierës për Ronaldinhon, por fillimi i një etape të re. Nga Belo Horizo
Zyrtare: Ronaldinho ikën nga Atl.Mineiro Ronaldinho mbyll rrugëtimin e suksesshëm me Atletico Mineiron. Ish sulmuesi i Seleçaos hedh pas krahëve aventurën me klu
"Brazil 2014", Scolari zyrtarizon listën: Pa Kaka e Robinho Kaka humbet trenin e fundit: mirupafshim Botëror. Trajneri i Brazilit Luiz Pelipe Scolari ka zyrtarizuar emrat e 23 lojt
Ronaldinho "jo" Besiktas-it, rinovon me Mineiron Nuk do të jetë Besiktas skuadra e ardhshme e Ronaldinhos: ish-lojtari i Barcelonës dhe Milanit ka vendosur të rinovojë k
Dinho magjik, 2 super-gola në 1 ndeshje (VIDEO) Ronaldinho nuk di të ndalet. Ylli brazilian i Atletico Mineiro vijon të shkëlqejë në Serie A braziliane falë lojës dhe g
Besiktas, Ronaldinho: I lumtur te Atletico Mineiro Ronaldinho sqaron një herë e mirë pozicionin e tij në lidhje me zërat që e lidhin me klubin e kampionatit turk, Besiktas
Ronaldinho show, triumfon Atletico Mineiro (FOTO LAJM) Atletico Mineiro është kampione e Amerikës së Jugut. Formacioni brazilian në të cilin milizon edhe ylli Ronaldinho ka fi
Mineiro dhe Ronaldinho, kampionë të Amerikës së Jugut (VIDEO) Atletico Mineiro është kampione e Amerikës së Jugut. Formacioni brazilian në të cilin milizon edhe ylli Ronaldinho ka fi
Olimpia-Atletico Mineiro 2-0, ndalet Ronaldinho (VIDEO) Olimpia Asuncion hedh një hap të sigurtë drejt fitimit të Copa Libertadores 2013. Në finalen e parë paraguajanët mposhtë
Ronaldinho, të kërcesh me topin (VIDEO) L'Atletico Mineiro strappa un prezioso pareggio (2-2) in casa del Tijuana nell'andata dei quarti di finale di Coppa Libe
Kupa e Konfederatave, Scolari le jashtë R10, Kaka, Pato Ronaldinho dhe Kakà jashtë. Luiz Felipe Scolari ka përjashtuar dy ish-milanistët nga lista e 23 të përzgjedhurve për Kup
Atletico Mineiro-San Paolo, Ronaldinho show (VIDEO) Atletico Mineiro hipotekon kualifikimin për në çerekfinalet e Copa Libertadores duke fituar 2-1 në fushën e San Paolo. M
Magjia Ronaldinho (VIDEO) Kush mendon se epoka e Ronaldinhos ka perënduar, gabohet rëndë. Ish ylli i Barcelonës dhe Milan, aktualisht pjesë e Atle
Ronaldinho, çfarë hileqari (VIDEO) Portieri kundërshtar i ofron të pijë dhe ai, për " ta falenderuar", jep menjëherë një asist për shokun e skuadrës, i cil
Nuk arrihet një marrëveshje, Robinjo qëndron tek Milan Ka përfunduar pa sukses edhe takimi i fundit mes drejtuesve të Santosit dhe administratorit të deleguar të Milanit, në
Ronaldinho, show në stërvitje (VIDEO) Ndalim me gjoks dhe roveshatë në fluturim. Për Ronaldinho ky është një veprim i njohur dhe një gjest që e ka në gjak dhe
Brazil-Argjentinë, nuk thirret Ronaldinho Pas miqësores së mbrëmshme ku Brazili shkatërroi 8-0 Kinën, Mano Menezes ka publikuar listën e futboillistëve për Superk
Ky është Ronaldinho i vërtetë (VIDEO) Me kalimin në skuadrën e re të Atletico Mineiro, Ronaldinho duket se po rikthehet në formën e tij më të mirë, ashtu siç