999 rezultate për

minaj

Nicki Minaj e kopjon përsëri? Ky është reagimi i Encës (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia është një ndër personazhet shqiptar me më shumë ndjekës në rrjetin social instagram. Ajo ka p
Nicki Minaj tani edhe në kinema, çfarë pritet të bëjë Nicki Minaj është një nga reperet më të njohura në Amerikë. Së fundmi është raportuar se Niki tashmë do të jetë në n
Reperja e njohur sherr me Nicky Minaj, shfaqet me sy të nxirë Të premten, ajo që nisi si një festë me shumë yje e New York Fashion Week- ut do të përfundonte në një sherr banal midis
Nicky Minaj lë nam në mes të skenës, i zbërthehet keq bluza (VIDEO) Të gjitha ne, të paktën një herë në jetë jemi ndodhur para një situate të sikletshme. Si përshembull, një lëvizje e shku
Shokohet showbizi, ish-i akuzon këngëtaren e njohur se tentoi ta therte Nicki Minaj është akuzuar së fundmi nga ish i dashuri, Safaree Samuels se ka tentuar ta therë këtë të fundit brenda apar
Nicki Minaj dhe Eminem të lidhur? Këngëtarja befason me përgjigjen Të gjithë kanë ngelur të shokuar pas një deklarate të papritur të Nicki Minaj. Këngëtarja ka publikuar një video për
Nicki Minaj flet për konfliktin me Cardi B, reperja përlotet gjatë intervistës Nicki Minaj është rikthyer fuqishëm në fushën e muzikës, së fundmi reperja ka publikuar dy projekte të reja muzikore.
Nicki Minaj zhduket nga rrjetet sociale, fansat bëjnë diçka të pazakontë Nuk është diçka e zakontë që Nicki Minaj të zhduket nga rrjetet sociale. Reperja e famshme nuk ka qenë aktive që në datë
Emigranti shqiptar takon mashtruesin që i shiti shtëpinë, ai i kërkon para për naftë Sefedin Koçi, një emigrant shqiptar që jeton në Alaskë të SHBA-ve, tregon në emisionin “STOP”, historinë e tij të mashtr
Drake dhe Nicky Minaj sërish sëbashku, fansat tallen me ta Lidhja mes Drake dhe Nicky Minaj ka shkaktuar vërtet shumë polemika në të gjithë rrjetet sociale dhe mediat rozë. Dys
Nicky Minaj kopjon Zanfinën (FOTO LAJM) Zanfina Ismaili njihet si një nga këngëtaret kosovare e cila gjithmonë gucon më stilin e saj dhe paraqitjet nëpër video
Bashën e braktisin edhe në Vlorë, ish-kreu i PD i bashkohet LSI Tjetër largim i rëndësishëm nga PD. Mësohet se ish-kreu i PD-së në Vlorë, Moisi Meminaj, prej dy ditësh është anëtarësua
Nicki Minaj u nda për famë? Duket se ndarjet në botën e show-bizzit krijohen edhe thjesht për publicitet. Të paktën kështu pretendohet të jetë edhe
Nicki Minaj është shtatzënë? Ishte vetë këngëtarja Nicki Minaj e cila bëri publik lajmin e ndarjes me të dashurin e saj, por tashmë ky i fundit nuk e
Nicki Minaj i jep fund lidhjes me reperin 34-vjeçarja Nicki Minaj ka bërë një postim në rrjetin social “Twitter”, përmes të cilit ka konfirmuar ndarjen me reperin
Bebe Rexha nuk ndalet, një tjetër sukses me Nicki Minaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e re me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka realizuar një bashkëpunim me reperen e famshme Nicky Minaj, për të
PD: Avioni i drogës, pjesë e trafikut të vazhdueshëm të ndihmuar nga shteti Kryetari i PD-së së Vlorës, ka denoncuar ngjarjen nga vendi ku dyshohet se është ulur avioni me lëndë narkotike. Moisi M
Minaj në një serial komik amerikan Në fund të këtij viti do të nisin xhirimet për një serial, ku e pranishme do të jetë këngëtarja 32 vjeçare Nicki Minaj.
Blerim Tominaj në krye të Krimeve të Rënda Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla, ka emëruar Blerim Tominajn në krye të Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Ndërkaq
Paqe mes Nicky Minaj dhe Taylor Swift Ka përfunduar në mënyrë paqësore sheri i krijuar mes Nicky Minaj dhe Taylor Swift. Të dy këngëtaret rivale duket se kanë