999 rezultate për

minĂ

Emina Cunmulaj zbulon detajin shokues: Kam qenë e martuar me shqiptar, por... (FOTO LAJM) Modelja e famshme shqiptare, Emina Cunmulaj, ka folur për një detaj të jetës së saj të pazbuluar më parë. Në një inte
Konspiracionisti: Iluminati dhe lidhja mes Ismail Qemalit, Zogut dhe Enver Hoxhës Konspiracionisti Alfred Cako, bëri një tablo të zgjeruar të historisë së Shqipërisë të këtyre 108 viteve të fundit. C
Operacioni antidrogë në Elbasan, policia jep detaje Ditën e sotme, forcat e policisë kanë zhvilluar një operacion antidrogë në qytetin e Elbasanit. Sipas policisë, final
Të gjithë po thonë pini vitamina, por kur është koha e duhur për t'i marrë gjatë ditës? Shumë njerëz marrin një ose disa vitamina gjatë ditës për të plotësuar dietën e tyre. Por, a ka rëndësi koha kur i konsu
Vaksina me 90% efektivitet, Astra Zeneca zbulon koston super të lirë Kompania Astra Zeneca që po bashkëpunon me universitetin e Oksfordit për të sjellë sa më shpejt vaksinën e koronavirusit
Furnizonte me "mall" Laprakën, kapet i riu në Tiranë Një 24-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga Policia e Tiranës teka u kap duke shpërndarë lëndë narkotike. Gjatë ko
Mjeku publikon fakte skandaloze për ilaçet që sugjerohen nga komiteti: A ka profesionistë ky vend? "E çuditshme se si ministria, komiteti dhe tashmë FSDKSH-ja kanë luksin të rekomandojnë vitamina për trajtimin e pacient
Një" bombë" vitaminash, pse duhet të hani sa më shumë shegë këtë sezonin E pasur me vitaminë A, vitaminë B5 (acidi pantotenik), E, C, acid folik, kalium dhe fosfor,antioksidantë etj shega mund
Vitamina që mund t’ju ndihmojë për rënie në peshë gjatë dimrit Një studim nga shkolla mjekësore austriake, 'MediUni Vienna', thotë se vitamina A në të vërtetë mund funksionojë për hum
Grabitën 4.6 milion euro në Rinas, shtyhet procesi ndaj 7 të akuzuarve Gjykata e Posaçme ka shytyrë procesin ndaj 7 të akuzuarve për grabitjen e Rinasit, ngjarje e ndodhur, më 9 prill të viti
"Vitamina e diellit", një tjetër mënyrë për të marrë vitaminën D Sipas studimeve, mbi 80% e pacientëve të shtruar në spital me Covid-19, në Angli, kanë mungesë të vitaminës D krahasuar
"Në muajin e tetë kuptohet që jam shtatzënë", Zaimina flet për shtimin e familjes (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari dhe bashkëshorti i saj Klodian Asllani duket se janë një çift shumë simpatik dhe shumë të komentuar në m
"Je ministri më i dështuar", plas sherri mes Lleshajt dhe deputetit Deputeti Korab Lita ka shpërthyer në akuza ndaj Sandër Lleshaj, duke e quajtuar si ministrin më të dështuar në këto vite
Përfshihet nga flakët xhamia historike në Turqi Xhamia historike në Stamboll është përfshirë nga flakët. Mediat turke shkruajnë se xhamia Vanikoy gjendet në pjesën azia
Konsumoni sa më shumë manderina, do mahniteni nga vetitë e shumta ushqyese Sikurse të gjithë anëtarët e familjes së frutave citrike, mandarinat janë një burim i pasur me vitamina dhe minerale dhe
Të fiksuara me veshjet e Arminës? Blogerja ka një super lajm (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më me stil të ekranit shqiptar. Ajo ka dalluar gjithmonë për shkak të shijeve të
Rrahmani: Dueli kundër Shqipërisë është test për eliminatoret e Botërorit Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani ka thënë se ndeshjet e nëntorit do t’i shërbejnë skuadrës që të përgatitet për kualifi
Gjykata e Hagës lexon 10 akuzat për Jakup Krasniqin, ish-kryeparlamentari: Na quani ndërmarrje kriminale! Ish-kryeparlamentari i Kosovës, Jakup Krasniqi ka dalë sot para gjykatës së Hagës. Krasniqit i janë lexuar akuzat, për t
Në vëzhgim prej kohësh, policia arreston 51 vjeçarin në Elbasan Finalizohet operacioni policor i koduar “BEFASIA”, për goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla.
Habit Armina Mevlani, jo vetëm që blen rroba të përdorura por edhe ka qarë për to (FOTO LAJM) Blogerja e njohur, Armina Mevlani, ishte sot në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live”. Ajo ka shprehur hapur