999 rezultate për

mimoza

"Xheloze për Mimozën", e dashura e Seldit i përgjigjet njëherë e mirë ndjekësve (FOTO&VIDEO) Pak kohë më parë, këngëtari i njohur Seldi Qalliu bëri publike lidhjen e tij të re. Vajza quhet Sindi, është 22 vjeç dhe
U martua papritur, Mimoza e "Big Brother" në pritje të ëmbël? (FOTO LAJM) Sot në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother”, Mimoza Krasniqi i dha fun
Ish-banorja e "Big Brother" i jep fund beqarisë, dalin pamjet (FOTO LAJM) Të gjithë me siguri e mbajnë mend Mimoza Krasniqin, ish-banoren e edicionit të dytë të “Big Brother”. Ajo ishte mjaf
E dashura e Seldit flet për Mimozën: Më bëhet qejfi që janë ndarë sepse tani është me mua E dashura e Seldit i ka thënë disa fjalë për Mimoza Shkodrën. Vetëm 10 ditë më parë, Seldi Qalliu bëri publike lidhje
E lumtur që janë ndarë, e dashura e Seldit thyen heshtjen për Mimoza Shkodrën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Seldi Qalliu zbuloi se ishte në një lidhje dashurie me modelen e quajtur Cindy. Të ftuar në ‘Ftesë
KLGJ vendos unanimisht për fatin e Mimoza Margjekës Këshilli i Lartë Gjyqësor vendosi sot në mënyrë unanime për pezullimin nga detyra të gjyqtares Mimoza Margjeka. Kujto
Përgjimet nga SPAK, KLGJ vendos sot pezullimin e Mimoza Magjekës Këshilli i Lartë Gjyqësor do të mblidhet sot për të shqyrtuar projekt vendimin për pezullimin nga detyra të gjyqtares së
Merret vendimi për gjyqtaren Mimoza Margjeka dhe bashkëshortin e saj GJKKO ka dhënë masën “arrest shtëpie” për gjyqtaren Mimoza Margjeka, ndërsa ka lënë në burg bashkëshortin e saj Arben Ca
Vajza e katërt që i vendos unazë, zbulohet fejesa e Seldi Qalliut me miss-in 11 vite më të re (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur dhe ish-lojtari i “Big Brother”, Seldi Qalliu, ka prezantuar zyrtarisht partneren e tij të re në ditë
Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi shfaqet në shtrat me një tjetër vajzë (FOTO LAJM) Seldi ka befasuar papritur ndjekësit duke publikuar në profilin e tij në Instagram një video nga shtarti ku ndodhet në p
Mimoza e "Big Brother" prezanton të dashurin, kush është djali që i ka marrë zemrën (FOTO LAJM) E mbani mend Mimozën e “Big Brother”? Ish-banorja bukuroshe prej vitesh është shkëputur nga ekrani, por ka mbetur një ng
"Mimoza Llastica" nga Zvicra: Bashkëshortin e kam shef policie, vajzën politikane (VIDEO) Aktorja Zhaklina Dhimojani ishte sot në një lidhje direkte me emisionin "Rudina" në TV Klan, nga shtëpia e saj në Zvicër
Torta Mimoza, ëmbëlsirë përfekte për t’u shijuar kurdoherë Një recetë e veçantë që emrin e merr pikërisht nga ngjashmëria me lulen e pemës së Mimozës. INGREDIENTËT 250 gram sh
Nga mimozat te lulet e kumbullës, çfarë mesazhi dha sot Meta Ditën e sotme presidenti Ilir Meta ka ndarë një foto teksa qëndron i qeshur në një pemë kumbulle të mbushur plot me lule
Pas tubimit me flamuj e mimoza, Meta ka një tjetër mesazh për popullin (VIDEO) Ditën e djeshme mijëra qytetarë zbritën në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në një manifestim të thirrur nga presidenti I
Me mimoza e flamuj në duar, mijëra qytetarë në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" (FOTO LAJM) Ka nisur zyrtarisht manifestimi i Presidentit Meta në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit". Sic mund t'a shihni edhe nga f
Me mimoza dhe Kushtetutë në dorë, Meta mesazh për shqiptarët para protestës Presidenti Meta ka marrë në dorë një tufë me mimoza dhe në tjetrën Kushtetutën vetëm pak para protestës. Ai ka publik
"Mimoza e flamuj", 1 mijë efektivë policie në gadishmëri për tubimin Rreth 1000 efektivë të Policisë së Shtetit pritet të jenë në gadishmëri gjatë tubimit të sotëm të thirrur nga Presidenti
Tubimi i dy marsit, presidenca: Shmangni provokimet, merrni flamuj e mimoza Teksa na ndajnë vetëm dy dit nga tubimi i 2 marsit, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka publikuar detaje n
Mimoza Shkodra ndryshon look, këngëtarja duket një yll (FOTO LAJM) Në muajin korrik, këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra solli bashkëpunimin muzikor me Skerdin, të titulluar “T’lutem”.