999 rezultate për

milot

Aksident me pasojë vdekjen në aksin rrugor Milot-Laç Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në aksion rrugor Milot-Laç. Nga të dhënat raportohet se nga ky aksid
Aksident fatal në Lezhë, përplaset për vdekje çiklisti Një aksident me pasojë vdekjen e një 50-vjeçari është regjistruar mëngjesin e ditës së sotme në Lezhë. Viktima që u p
UEFA vlerëson golin e Rashicës (VIDEO) Milot Rashica shënoi një gol spektakolar në ndeshjen që Kosova luajti përballë Ishujve Faroe. Lojtari që aktivizohet me
Rrëfimi i motrës së Haklajve që pritet t'i hapë punë Sali Berishës Haklajt janë të gjithë në azil për shkak se ishin objekti i vrasjeve dhe atentateve më të bujshme që tre dekadave të fun
Milot Rashica shënon supergol dhe i jep fitoren e para Werder Bremenit në kampionat (VIDEO) Sulmuesi anësor, Milot Rashica, i ka siguruar fitoren Werder Bremenit në Bundesligën gjermane kundër Entracht Frankfurti
2 orë në luftë me flakët, zjarri rrezikon disa banesa në Milot Një zjarr i madh ka rënë në afërsi të Milotit. Zjarri i përmasave të mëdha rrezikon disa banesa. Në vendngjarje ka
Mbytet një i ri në Milot Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Milot. Mësohet se është mbytur një i ri në lumin pranë Urës së Zo
Aksident në Milot, sillen me urgjencë në Tiranë dy të lënduar rëndë Ditën e sotme një tjetër aksident me dy të lënduar ka ndodhur në rrugët e Shqipërisë. Kësaj here raportohet se një a
Pak minuta shi përmbytin e bllokojnë qarkullimin në Fushe Krujë - Milot Vetëm pak minuta reshje të dendura ka mjaftuar për të përmbytur nënkalimin e superstradës pranë Fushë-Mamurrasit. Sit
SHIFRAT/ Nga automjetet te autobusët, sa do paguani në aksin Milot-Morinë Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri bashkë me Ministrin e Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj zhv
Flet vëllai i Violetës që vrau burrin në Milot: Çfarë më tha motra Kumari, xhelozia dhe konfliktet e vazhdueshme mes çiftit duket se kanë qenë shkaku që çoi në vrasjen e djeshme të Kujtim
Dhuna, kumari dhe xhelozia: Çfarë deklaroi në polici gruaja që vrau burrin në Milot Violeta Donaj qëlloi dje me armë zjarri katër herë dje ndaj bashkëshortit të saj Kujtim Donaj duke i shkaktuar tre plagë
U plagosën 5 persona, policia zbulon detajet e aksidentit në Milot Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në kryqëzimin e Milotit. Mësohet se dy automjete janë përplasur me
Aksident i rëndë mes makinave në Milot, 6 të plagosur Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në kryqëzimin e Milotit. Mësohet se dy automjete janë përplasur me
Dalin emrat, kush është burri që u vra me pistoletë nga bashkëshortja Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me krimin e rëndë të ndodhur ditën e sotme në Milot. Një grua, 35-vjeç, qëllo
Aksident i rëndë në Milot, policia dhe ambulanca bllokojnë aksin Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Milot. Nga raportimet e para mësohet se një makinë tip Ben ësh
Reperi shqiptar revoltohet me kolegët (FOTO LAJM) Miloti është një nga reperët më të vjetër të skenës shqiptarë. Ai së bashku me Genc Prelvukaj u bënë të famshëm pas form
Aksident i rëndë me 5 të plagosur në Fushë Krujë-Milot Një aksident i rëndë ka ndodhur në Thumanë. Ngjarja ka ndodhur paraditën e sotme në autostradën Fushë Krujë-Milot.
SI NË '97/ Digjen goma e bllokohen rrugë, fillon kaosi në vend (VIDEO) Mosbindja civile ka nisur në vend duke bllokuar akset kryesore të lëvizjes. Në këto momente qindra shqiptarë kanë bl
Braçe i cakton 5 detyra Ramës për t'i dhënë fund protestave për Rrugën e Kombit Deputeti socialist Erion Braçe, ka sqaruar 5 pika kyçe të asaj se çfarë i kërkoi sot në Komision të Ekonomisë, ministrit