999 rezultate për

milori

U fejua që 17 vjeç, gruaja: Bashkëshorti bëri diçka që më vjen zor ta them Emisoni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e dhimbshme të një nëne 50-vjeçare, e cila është përball
Bashkëshorti e divorcoi pa dijeninë e saj pasi ishte sëmurë, fëmijët i thonë "nuk je mami jonë" (VIDEO) Flutura Shabanaj prej disa kohësh është duke vuajtur nga skleroza e shumfishtë dhe në programin “Historia ime”, në Tv Kl
85-vjeçari shqiptar kërkon live grua: E dua fshatare, jo qytetare! 85-vjeçari Abdulla Cekani kërkon një partnere në krah. I ftuar në emisionin “Historia ime”, ai u shpreh se prej 15 vites
"Nuk kam pasur asnjëherë të dashur, vetëm punoj", 28-vjeçari shqiptar kërkon grua në emision “Historia ime” sot solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një 28-vjeçari nga Tirana. Ai tregoi në studio jetën
Rrëfimi i 23- vjeçares: Personi që pëlqeja u frikësua kur kuptoi problemin që kisha Ela Shpata rrëfeu ditën e sotme në programin “Historia ime” në TV Klan problemet e saj me lëkurën dhe sesi jeta e saj nd
Fqinji abuzon s*ksualisht me 33 vjeçarin, nëna: I ka shpërndarë dhe pamjet në Facebook (VIDEO) “Historia ime”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një nëne, e cila kërkon drejtesi, pasi i biri me
Burri: Më kanë përdhunuar kur isha i vogël, do të doja të bëhesha si Linda Rei! Emisioni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një 37-vjeçari. Tomor Brahushi u braktis
Moderatorja përlotet në studio nga historia e dhimbshme e 13-vjeçares (VIDEO) Një histori tepër e dhimbshme është treguar sot nga një minorene në studion e emisionit “Historia ime”, që ka përlotur t
Burri mes lotësh: 10 vite, gruaja ikën për bukë dhe s’kthehet më “Historia ime”, në Tv Klan solli sot historinë e një babai të dëshpëruar për të takuar vajzën e tij, të cilën nuk e sheh
Nëna e 4 fëmijëve mes lotësh pas vdekjes së bashkëshortit: Jeta ime u mbyll Emisioni “Historia ime”, në Tv Klan solli sot një histori tepër të vështirë të 37-vjeçares Njoftime Ymeraj. Ajo është në
Historia e Albertit: Gruaja më gënjeu, s’kishte qenë e martuar vetëm njëherë “Historia Ime” në Tv Klan ka sjellë ditën e sotme historinë e vështirë dhe të dhimbshme të një 56-vjeçari nga Mallakast
Rrëfehet gruaja: Pija çdo natë, nuk kujtoja as fëmijët (VIDEO) Kjo wshtw Violeta Hysa. Nëna e tre fëmijëve tregoi se pas vdekjes së vogëlushit të saj vetëm 2 vjeç, si pasojë e zjarrit
Iliri tregon historinë e jetës: Prindërit e mi humbën 5 fëmijë, unë mbijetova Emisioni “Historia ime” në Tv Klan ka sjellë ditën e sotme historinë aspak të zakontë të një 43-vjeçari, i cili jeton në
Vjehrra përballet me ish-nusen që braktisi të bijën: E respektoj “Historia ime” në Tv Klan ka sjellë sërish ditën e sotme historinë e 60- vjeçares Ollga Belloshaj, e cila po rrit e vetm
EMRI/ E reja nga Bilishti tregon si u fut në trafikun e lëndëve narkotike: Jam penduar “Historia ime” në Tv Klan ka shkuar në burgun e grave në Tiranë, ku rreth 80 gra vuajnë dënimin. Një prej tyre është
Historia e të riut: Babai më rrihte dhe nëna më mësoi të vidhja, 13 vjeç rashë në burg “Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e vështirë të një djali 24-vjeçar nga Dibra. Xhetan Koka ka rrëfyer në
Gruaja shqiptare rrëfen momentet tronditëse: Ia vranë djalin dhe të shoqin para syve “Historia ime” ka sjellë sot një ngjarje të rëndë të ndodhur në 1 Tetor të vitit 2019. Konflikti për pronën, i mori jetë
Histori shqiptare: Jetoi 5 vite me bashkëshortin dhe të dashurën e tij nën një çati Një 50-vjeçare, nënë e një djali ka rrëfyer në emisionin “Historia ime” dhunën e ushtruar nga bashkëshorti i saj, për 20
Nën një çati me ish-bashkëshorten, 74-vjeçari kërkon grua tjetër: Nuk shtyhet jeta vetëm “Historia ime” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e pazakontë të një burri 74-vjeçar nga Mallakastra. Ai është baba i 4
Historia e trishtë e gruas: I pari kishte familje, burri i dytë u largua pa e marrë vesh shtatzaninë “Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e dhimbshme të një gruaje, e cila u martua në moshën 33-vjeçare me një