999 rezultate për

milner

James Milner sfidon Ronaldon, stërvitet si kafshë (FOTO LAJM) James Milner është vlerësuar nga analistët vazhdimisht si futbollisti më i nënvlerësuar. Por, puna e tij ka bërë që s
"Messi me quajti gomar", Milner zbulon praskenat e përplasjes me argjetinasin Liverpulit nuk i shkuan mirë gjërat në gjysmëfinalen e parë të Champions-it kundër Barcelonës. Veç humbjes 3-0 në "C
Milner, drejt gjigantit francez Pas sezonit të shkëlqyer tek Liverpool, James Milner është duke menduar largimin dhe duket se destinacioni është gjetur
Sherri për penalltinë, Salah bën gjestin e ulët ndaj shokëve (VIDEO) Liverpooli fitoi ndeshjen kundër Cardiffit 2-0. Golin e parë e realizoi Giorgino Wijnaldum ndërsa të dytin James Milner
Tifozët e Liverpool nuk do donin kurrë ta shihnin këtë moment, Minler dhe Salah shtyhen për penalltinë (VIDEO) Dikur Neymar dhe Cavani, tani Salah dhe Milner janë shtyrë kush ta ekzekutojë penalltinë. Liverpooli ka rrëmbyer tri
Mori çmimin për golin më të mirë, Milner ironizon keq (VIDEO) James Milner është tallur me Mohamed Salah në çmimet e FIFA-s për golin fantastik të sulmuesit të Liverpoolit ndaj Evert
"E urreja United, në shtëpi nuk lejohej ngjyra e kuqe" James Milner së fundmi ka bërë një deklaratë të bujshme ku thotë se është rritur me një frymë "anti-United". Milner
Liverpooli i pandalshëm, shënon edhe golin e dytë ndaj PSG (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e dytë ndaj PSG në "Anfield Road". Ai që ka shënuar këtë erë është mesfushori, James
Askush si Milner në historinë e Premier, Liverpool mban hapin e City-it Liverpool, pas fitores bindëse 4-0 të marrë në javën e parë kundër West Ham në shtëpi, ka marrë pikët e plota edhe në mb
James Milner pëson dëmtim "horror", plot 15 qepje në kokë (FOTO LAJM) Liverpooli ka arritur të dhurojë spektakël në ndeshjen e djeshme përballë ekipit të Napolit. Skuadra e Ancelottit nuk tr
Milner: Do habiteni nga Salah Mohamed Salah ka shkëlqyer sezonin e shkuar me skuadrën e Liverpool. Por shoku i tij i skuadrës thotë se një sezon ë
Alarm tek Liverpooli, ky lojtar rrezikon të mos luajë në finale ​Milner është në dyshim për finalen e Ligës së Kampionëve kundër Real Madridit. Trajneri i Liverpoolit, Jurgen
Autogol qesharak, Roma barazon rezultatin ndaj Liverpoolit (VIDEO) Roma ka barazuar rezultatin ndaj Liverpoolit në "Stadio Olimpico". Është shënuar një autogol nga James Milner që e k
Ka vend dhe për Milnerin në rekordet që po thyen Liverpool Nuk kanë fund rekordet që po thyen Liverpool me yjet e saj. Aq shumë janë ato sa që ka një edhe për James Milner. Mes
Formacionet zyrtare: Liverpool - Roma Liverpooli dhe Roma do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Anfield Road" për gjysmëfinalen e parë të UEFA Champions
Cityt i hiqet një gol i rregullt kundër Liverpoolit (VIDEO) Manchester Cityt i është hequr një gol që ishte në pozicion të rregullt. Por gabimi i asistentit i ka revoltuar të g
Ronaldo zgjidhet më i miri i javës, por çuditërisht pas tij nuk vjen Higuain Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo shënoi golin e avantazhit kundër PSG dhe ishte i përfshirë edhe në golin e dytë
Formacionet zyrtare: Liverpool - Porto Liverpool do të luaj sonte kundër skuadrës portugeze, Porto, në ndeshjen e dytë të 1/8 të UEFA Champions League. Red
Formacionet zyrtare: Liverpool - Maribor Liverpooli pret sonte në "Anfield Road" Mariborin, ndeshje kjo e vlefshme në raundin e katërt të UEFA Champions League.
Milner kërkon falje pasi humbi penallti për Liverpoolin Mesfushori i Liverpoolit, James Milner, ka kërkuar falje pasi ka humbur një penallti në ndeshjen me Southamptonin sot në