999 rezultate për

millja

U shkarkua nga puna me vendim të Qeverisë, reagon ish-prefekti i Shkodrës Vetëm pak ditë më parë u bë i ditur lajmi se prefekti i Shkodrës Çeks Millja ishte shkarkuar nga detyra. Pikërisht pë
Shkodra pa kryetar bashkie, Prefekti i shkruan letër Metës Një javë pasi Valdrin Pjetri dha dorëheqjen si kryetar i zgjedhur i bashkisë së Shkodrës, Prefekti i Qarkut, Çesk Millja
Vdiq në komisariat, familljarët nisin protestat për të vërtetën e Eneas "Dua drejtësi, personat i di me emra. Të zbardhet çështja e djalit" Kështu kanë deklaruar të afërmit e Enea Ftoit në
Batoni kundër ndihmës financiare për familljarët e Grupit të Kumanovës Gazetari Baton Haxhiu ka drejtuar akuza të rënda ndaj Qeverisë së Kosovës dhe kryeministrit Ramush Haradinaj.Ai e ka qua