999 rezultate për

milkani

Pirro Milkani dhe pianistja Margarita Kristidhi i dhurojnë Tiranës dy bredha Për të dytin vit radhazi regjisori Pirro Milkani dhe bashkëshortja e tij, pianistja Margarita Kristidhi i janë bashkuar
RRËFIMI/ Kur Ismail Kadare dhe Dritëro Agolli nuk flisnin me njëri-tjetrin E nëse deri më tani kemi mbajtur dorështrëngimin Nano-Berisha si pajtimin e shekullit, pa dyshim që ajo mes Kadaresë dhe