999 rezultate për

milka

Pirro Milkani pas vaksinimit: Është shpëtimi i vetëm nga kjo pandemi Në ditën e vaksinimit të personaliteteve mbi moshën 80 vjeç, është injektuar kundër koronavirusit edhe regjisori i njohu
Pirro Milkani dhe pianistja Margarita Kristidhi i dhurojnë Tiranës dy bredha Për të dytin vit radhazi regjisori Pirro Milkani dhe bashkëshortja e tij, pianistja Margarita Kristidhi i janë bashkuar
RRËFIMI/ Kur Ismail Kadare dhe Dritëro Agolli nuk flisnin me njëri-tjetrin E nëse deri më tani kemi mbajtur dorështrëngimin Nano-Berisha si pajtimin e shekullit, pa dyshim që ajo mes Kadaresë dhe
Rrëfimi tronditës: Ja çfarë përjetova nga keqtrajtimi i bashkëshortit Milka u ribashkua sërish me bashkëshortin duke kujtuar se ai këtë herë kishte ndryshuar dhe se nuk do ta keqtrajtonte.
Serbët me 9 deputetë Edhe pse Lista Serbe nuk ka marrë më shumë se vetëm 5.22 % të votave, ajo do të ketë në Kuvend 9 deputetë. Kjo vjen p
MPB: 32 të arrestuar në operacioni "Milka" (VIDEO) Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) ka korrigjuar numrin e të arrestuarve në aksionin policor të zhvilluar dje. Sipas