999 rezultate për

milje

Dhunë në familje dhe vjedhje, dy të arrestuar në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona të shpallur në kërkim. Sipas uniformave blu të arrestuarit janë 44 vjeç
Një vit pas tërmetit, Rama bën bilancin: Jemi krenarë! Ndërkohë që ka kaluar 1 vit nga tërmeti tragjik, kryeministri Edi Rama ka bërë bilancin e rindërtimit në Durrës. Rama
Murrizi ngre akuzat: Me paratë e rindërtimit do ishin bërë me shtëpi 14 mijë familje Deputeti Myslim Murrizi ka hedhur akuza lidhur me procecin e rindërtimit, ku qeveria sipas tij i ka vërë lekët ”rush edh
Tërmeti i shoi gjithë familjen, i mbijetuari: Do bëhesha gjysh, por nuk jam as baba Tërmeti i 26 nëntorit do i shuante familjen Albert Carës. Sot, një vit pas tërmetit tragjik Cara vijon ta përjetojë si a
1 vit nga tërmeti, me qindra familje vazhdojnë të jetojnë në çadra Edhe pse ka kaluar një vit nga tërmeti, qindra familje ende jetojnë në çadra, ndërsa problemi i tyre s'ka gjetur një zgj
Rrëfimi rrëqethës i 30-vjeçares nga Fieri: Më kapi prej fyti e më ngriti peshë “Sa kthehej ulëriste, shumica e sherreve ishte në prani të djalit, nuk komandohej më asgjë
E vështirë por ia dolën! Si e shpëtuan Michelle dhe Obama martesën pas Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Jeta për Barack dhe Michelle Obama u bë më e bukur pas përfundimit të mandatit të Barack si president dhe daljes nga Sht
Ndarja nga jeta e mikut, Meta: Është lajm tronditës! Presidenti Meta ka bërë një postim ndjekës për ndarjen nga jeta të mikut të tij Arjan Kucit. "Edhe pse i mbetur jetim
Mafia kërcënon me jetë Dritan Abazoviçin dhe familjen e tij Drejtori ekzekutiv i Koalicionit URA, Zoran Mikić dha alarmin në lidhje me sigurinë fizike të kreut të politikanit
Osmani e prerë për dialogun me Serbinë: Dëgjoni rrëfimet e familjeve të viktimave Vjosa Osmani nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook” ka reaguar për jetët e humbura gjatë luftës së me Serbin
Prezantuesi shqiptar në zi, humb vëllanë (FOTO LAJM) Humoristi dhe prezantuesi kosovar, Besim Dina ka humbur sot një nga personat më të afërt të zemrës. Siç bëhet e ditur
Tradhtia e Princeshë Dianës, Princ William flet për intervistën që tronditi familjen Mbretërore Princi William ka përshëndetur nisjen e hetimeve rreth intervistës së ‘Panorama’ të Martir Bashir me nënën e tij, Prince
"Në muajin e tetë kuptohet që jam shtatzënë", Zaimina flet për shtimin e familjes (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari dhe bashkëshorti i saj Klodian Asllani duket se janë një çift shumë simpatik dhe shumë të komentuar në m
Tragjedi në familjen shqiptare! Babai me të birin vdesin nga COVID-19 brenda dy ditësh Dy persona brenda së njëjtës familje kanë humbur jetën nga koronavirusi. Bëhet fjalë për familjen Rrahimi nga Poduje
Rama qytetarëve: Mos merrni këshilla për COVID-19 nga spekulantët, kujt duhet t'i drejtoheni Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit bëri të ditur se do të dyfishohet ndihma ekonomike për periudhën kur vendi
Basha sulmon sërish kryeministrin: Me Ramën jemi të fundit në çdo fushë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shprehur mëngjesin e sotëm se me kryeministrin Edi Rama, Shqipëria ës
S'ka më të fshehta në familjen mbretërore, Princ Leka publikon pamjet e Elias gjatë shtatzënisë (FOTO LAJM) U desh një foto paparaci, që qarkulloi pak javë më parë, që të merrnim vesh se princeshë Elia ishte shtatzënë, e madje n
Tragjedi në familje tiranase, COVID-19 u merr jetën dy vëllezërve brenda 1 dite Edhe ditën e sotme janë shënuar 8 viktima nga COVID-19 ndërkohë ka pasur një rënie të konsiderueshme të rasteve, sot vet
Gashi i pikëlluar, humb brenda 1 jave dy persona shumë të afërt (FOTO LAJM) Gashi humbi 2 ditë më parë një nga njerëzit më të shtrenjtë të familjes së tij, një nga kushërirat me të cilat ka pasur
"Pas 18 vitesh u largua përgjithmonë", Bora humb "pjesëtarin" më të vogël të familjes (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bora Zemani ka ndarë me ndjekësit një lajm që e ka mërzitur shumë. Ajo ka h