999 rezultate për

miljan

Saga Shullazi, shtyhet sërish seanca Eshtë shtyrë sërish gjyqi në Apel për Emiljano Shullazin. Gjykata e Apelit për Krime të Rënda nuk e ka zhvilluar sean
Ambasada e SHBA-së reagon sërish për dënimin e Emiljano Shullazit Dënimi i Emiljano Shullazit dhe grupit të tij ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndërkombëtarëve. Sot gjithashtu ka r
Prokuroria ankimon vendimin për Emiljano Shullazin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka ankimuar vendimin për Emiljano Shullazin dhe 4 bashkëpunëtoret e tij të dënuar 3 javë m
Nuk dorëzohet Emiljano Shullazi, merr vendimin e papritur Emiljano Shullazi dhe katër miqtë e tij nuk dorëzohen për të kërkuar drejtësi dhe pafajësinë e tyre në dyert e gjykatave
55 vite burg për bandën "Shullazi", reagon ambasada britanike Ambasadori britanik në Tiranë, Duncan Norman, mirëpriti vendimin e Gjykatave në Shqiperi për të dënuar Emiljano Shullazi
55 vite burg për grupin "Shullazi", çfarë ndodhi në seancën maratonë Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar ditën e djeshme me 55 vjet burg pesë anëtarët e grupit të Emiljano Shullazit. Vendi
Vrau Emiljano Boçin, kush është 30 vjeçari që çoi Policinë në këmbë Atentati ndaj Emiljano Bocit, në janar të këtij viti shkaktoi shumë zhurmë dhe panik në Tiranë. Autori i këtiij ekzek
Ekzekutoi Emiljano Boçin në mes të Tiranës, kapet autori Emiljano Boçi u ekzekutua me armë zjarri në janar të këtij viti gjatë kohës kur ishte me shokun e tij Melvi Disha dhe të
Basir Çollaku përfundon në prokurori, zbardhen detaje nga marrja në pyetje Gazetari Basir Çollaku ka dëshmuar për rreth 30 minuta mesditën e sotme në prokurorinë e kryeqytetit pas kallëzimit të T
Veliaj prish ndërtesën e Emiljano Shullazit dhe bën deklaratën e fortë (FOTO LAJM) Bashkia e Tiranës ka ndërmarrë një aksion ku ka prishur një strukturë metalike pa leje në një zonë të Laprakës, që isht
Zbulohet arsyeja pse opozita do të padis Ramën në Prokurori (VIDEO) Opozita shqiptare, konkretisht Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë njoftuar se do të ngrenë një
Trondit Dritan Zagani: Nëse nuk do ikte nga Shqipëria, Emiljano Nuhu do ishte vrarë Ish-oficeri i policisë Dritan Zagani i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, bëri një deklaratë të fortë, kur tha sonte se o
"S'na rruhet k*ri fare për ty nga Berati! Të shkrijmë me gjithë familje", kërcënimet e frikshme ndaj Emiljano Nuhut Së fundmi është siguruar procesverbali i kallëzimit të nënkomisarit të Krujës, Emiljano Nuhu në lidhje me kërcënimet e m
LSI: Dhunimi i vajzës, prova se shteti është kapur totalisht nga krimi Lëvizja Socialiste për Integrim dënoi “rreptë qëndrimin e kryeministrit dhe qeverisë si promovues dhe mbrojtës të dhunës
"Arrestimi i përdhunuesit", Petrit Vasili: Kryeministri qenka vetë horri Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas arrestimit të djalit të deputetit të PS-së, Rexhep
Nuhu nuk tërhiqet: Balla ishte në komisariat, kam prova Nënkomisari Emiljano Nuhu, në një lidhje të drejtpërdrejtë me News24 ka sqaruar përfundimisht rolin e tij në këtë çështj
Denoncimi: Emiljano Nuhun po e heton një oficer i korruptuar Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një denoncim nga një qytetar në lidhje me çështjen e komisar Nuhut.
Nuhu shton akuzat: Sot më ofruan para për të mbyllur gojën Emiljano Nuhu ka denoncuar në një lidhje në emisionin “Opionin”, se i kanë ofruar para në kërkim të heshtjes, një ditë p
Skandali i përdhunimit: Kush gënjen, deputeti i PS apo policia? Rrahman Rraja, u bë i njohur për publikun pasi shpërtheu skandali i djalit të tij, i akuzuar për dhunimin e një vajze.
DOKUMENTI/ Taulant Balla drejton bandën e Çelajve në Elbasan! Ish-polici trondit maxhorancën (FOTO LAJM) Pas dëshmisë së Dritan Zaganit që trazoi ujërat e politikës së Tiranës përmes denoncimeve mbi Saimir Tahirin dhe grupin