999 rezultate për

milione

U mahnit mbrëmë, Barcelona e gatshme t’i paguajë 111 milionë euro për Martinez Drejtuesit e Barcelonës kanë mbetur shumë të mahnitur me paraqitjen e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, në ndeshje
Humbja kundër Barcelonës i ka kushtuar Interit 12.2 milionë euro Dështimi i Interit për t’u kualifikuar në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve do t’i kushtojë klubit zikaltër 12.2
Ishte zhdukur 22 vjet më parë, gjendet kryevepra 60 milionë euro (FOTO LAJM) Pas 22 vitesh, me shumë gjasa është zgjidhur një nga misteret më të mëdha të artit bashkëkohor, zhdukja e një prej vepra
Shitet për 1.1 milion euro unaza me gurin e çmuar Një unazë me iniciale të vendosura në sipërfaqen e një safiri nga Kashmiri, me vlerë 18 karat u shit dje në mbrëmje 1,1
Elvis Naçi tregon sa para janë mbledhur për të prekurit nga tërmeti Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin më 26 Nëntor të këtij viti. Tërmeti shkaktoi 51 të vde
Baseli i ka gati 3.5 milionë për Edon Zhegrovën Baseli ka në huazim Edon Zhegrovës nga klubi belg Genk por është duke menduar që të blejë. Futbollisti nga Kosova u t
RËNDITJA/ Formacioni më i vlefshëm në Premier League, ky është futbollisti më i shtrenjtë (FOTO LAJM) Raheem Sterling është futbollisti më i shtrenjtë i ligës angleze, derisa renditet i treti në botë, transmeton zeri.info
Fitorja e Interit ndaj Barcelonas vlen 20 milionë euro Eshtë një ndeshje prej të paktën 20 milionë eurosh ajo që Interi do të luajë sonte në "San Siro" përballë Barcelona. Në
Këta janë artistët më të paguar në botë gjatë vitit 2019 Forbes ka publikuar listën e artistëve më të paguar në botë për vitin 2019 Edhe këtë vit Taylor Swift dhe Kanye West ja
Kosova pret miliona euro përfitime pas shkëputjes nga blloku energjetik i Serbisë Kosova parasheh përfitime prej disa milionë euro në vit nga shkëputja përfundimtare me sistemin rregullues energjetik të
Shifër rekord! Elvis Naçi tregon sa para janë mbledhur nga shqiptarët për të ndërtuar Thumanën Në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit themeluesi i fondacionit Firdeus, Elvis Naçi u shpreh se paratë e mbled
2 milion lek për të ndërtuar shtëpinë e re, ankohen banorët Banorët e dy zonave më të prekura nga termeti, në ish-Kënete dhe Shkozet të Durrësit shprehen kundër fondit prej 2 milio
Fitoi lotarinë 100 milionë paund, 42-vjeçari i kthehet punës në ndërtim Edhe pse shoqëria e sotme është kthyer në një përbindësh të madh që përpin çdo gjë dhe kërkon vetëm para, në të ka akoma
Mori 51 jetë, policët shqiptarë mbledhin 10 milionë lekë për të prekurit nga tërmeti Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu në një dalje për mediat tha se menjëherë pas rënies së tërmeti
Do të kurseheshin 300 milon euro për 13 vjet, pse nuk anulohet koncesioni Milot-Balldren Teksa qeveria po përpiqet të gjejë paratë për rindërtimin pas tërmetit, me një kosto që vlerësohet minimalisht 500 milio
Georgina dhe Wanda, dy nënat më të famshme në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Georgina Rodrigez dhe Wanda Nara janë ndër personazhet më popullore nga modelet në rrjetet social. Ato janë vazhdimisht
Elvis Naçi: Janë mbledhur mbi 5 mln Euro, do të ndërtohen deri në 500 shtëpi Elvis Naçi ka deklaruar sot në “Wake Up” se deri më tani fondacioni “Firdeus” ka grumbulluar mbi 5 milion Euro në ndihmë
PSG nuk pret verën, vulos të ardhmen i Icardit PSG dëshiron që të marrë përfundimisht kartonin e Mauro Icardit. "Calciomercato" shkruan se klubi francez ka nisur ko
U kapën 3.4 milionë euro në “Toyota Yaris” , rikthehen në burg 4 të pandehurit Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka rrëzuar vendimin e dhënë nga Shkalla e Parë përsa i përket dosjes “Toyota Yaris”.
Qau tek Rama si i pastrehë, kush është në të vërtetë milioneri nga Struga? (FOTO &VIDEO) Prej 3 ditësh Shqipëria gjendet në një situatë të vështirë për shkak të tërmeteve që kanë përfshirë vendin tonë duke shk