999 rezultate për

milion

78 milionë dollarë pasuri në moshën 26vjeçare? Reagon për herë të parë Klaudia Pepa (FOTO LAJM) Sipas “Wikipedia”-s, “Forbes”, IMDb dhe burimeve të ndryshe në internet, rezulton se balerina e njohur shqiptare, Klaudi
Eriksen është i Interit për 20 milion euro, ja kur do zbarkojë në San Siro Kristian Eriksen është futbollisti më i ri i Interit. Mediat italiane zbulojnë se zikaltërit dhe Totenhemi kanë pranu
Një miliard euro për tërmetin, si do të bëhet ndarja për investimin e donacioneve Fatura 1 miliard euro që kryeministri Edi Rama deklaroi si dëm të tërmetit në takimin me homologun italian Conte është r
20 milion euro për Emre Can, Juventusi i thotë "JO" ofertës së Dortmund Borusia e Dortmundit kërkon ta përforcojë skuadrën e saj me një mesfushor me eksperiencë siç është Emre Can. Gjermani
Ishte preferenca e parë e Contes, ylli i Interit huazohet në Premier League Valentino Lazaro ishte futbollisti i parë që drejtuesit e Interit i blenë Antonio Contes kur u ul në stolin zikaltër, po
Ndarja nga milioneri VIP, modelja bën namin në Instagram (FOTO LAJM) Që kur u nda me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses t
Mbyllet "telenovela" Eriksen, danezi zbarkon të dielën në Milano (VIDEO) Telenovela më e rëndësishme e merkatos së dimrit, ajo e transferimit të Christian Eriksen nga Tottenham te Interi, është
Drejtuesit e Interit preferojnë një takim të dytë me Tottenham për trasferimin e Eriksen Interi është i gatshëm të transferoj një sulmues të ri, e fokusi i tyre është Christian Eriksen. Sipas Corriere Dello
Napoli do ta paguajë 1.8 milionë euro, kjo ishte rroga e Rrahmanit te Drenica Amir Rrahmani ka bërë një rrugëtim të jashtëzakonshëm, duke depërtuar nga futbolli kosovar në majat e futbollit evropian
Rama: Fatura e dëmeve nga tërmeti ka arritur në 1 miliard euro Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë një takimi me Luigi Di Maio, Ministër i Punëve të Jashtme të Italisë, ka dhënë një
VIRUSI/ Ndalohet hyrja në 3 qytete, më shumë se 20 milion njerëz të izoluar Kufizimet e udhëtimit janë vendosur në Ezhou, qyteti i tretë kinez që preket nga masat që synojnë kontrollimin e përhapj
Skuadër 600 milion funtëshe, legjenda e United ndjehet i turpëruar Ish-qendërmbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Rio Ferdinand, ka thënë se ai ishte i turpëruar pasi e shikoi ish-k
U eliminua në sy të gruas dhe fëmijës, kush është i riu që ekzekutoi producentin milioner (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e shqiptarit, Flamur (Alex) Beqiri për Krishtlindje në Britani, pranë vilës së ti
Bayern merr vendimin drastik për Coutinhon Një lajm i papritur është raportuar nga gazeta prestigjioze gjermane "Bild" në lidhje me të ardhmen e Philippe Coutinhos
Michael Schumacher nuk gjen rehat, vidhen foto të tij në koma dhe shiten për 1 milion euro Spekulimet dhe hipotezat e rrethojnë jetën e Michael Schumacher prej 6 vitesh në koma, me mjekët që tentojnë një rehabil
Coutinho si James nuk e bind Bayernin, bavarezët ia lë në derë brazilianin Barçës E ardhmja e Philippe Coutinhos nuk do të jetë te Bayern Munich. I transferuar gjatë verës së kaluar në formë huazimi te
Eriksen ia bën të qartë drejtorit të Tottenham: Dua të largohem Christian Eriksen i ka treguar drejtorit ekzekutiv të Tottenhamit, Daniel Levyt, se dëshiron ta kompletojë transferimin
Zëvendësoi Ibran, Chicharito bëhet futbollisti më i shtrenjtë në MLS Javier Chicharito Hernandez bëhet lojtari më i paguar në MLS. Meksikani, që gjatë pjesës së parë të sezonit luajti për
Politano thuajse i Napolit, Barbosa do të mbetet në Flamengo Pasi dështoi kalimi i tij në Romë, ndonëse kishte kryer edhe vizitat mjekësore, Mateo Politano duket se do të ndërrojë d
Liverpool vulos fatet e Shaqirit, shqiptari "zgjedh" ekipin deri në verë Xherdan Shaqiri është i pashitshëm për Liverpool. Lajmi bëhet i ditur nga mediat britanike, që zbulojnë se "The Reds"