999 rezultate për

milionĂ

Juventus i fiksuar pas yllit të Chelsea-t, gati të shpenzojë miliona në janar Juventusi duket se do të hyjë fuqishëm dhe në merkaon e janarit. Sipas "Sky Sports News", bardhezinjtë po planifikojn
Rekord historik, shqiptarët kane shpenzuar miliona euro për pushime jashtë vendit Në gjysmën e këtij viti shqiptarët kanë shpenzuar afërsisht 700 milionë euro për udhëtime jashtë vendit, duke thyer një
I vdes babai, lirohet nga burgu biznesmeni qĂ« porositi “Toyota Yaris” me miliona euro Biznesmeni Alban Mollaymeri, i arrestuar pas skandalit me “Toyota Yaris”, pasi rezultoi tĂ« ishte porositĂ«si i makinave t
NjĂ« tmerr i vĂ«rtetĂ«, uragani "Dorian" shkakton 5 tĂ« vdekur dhe tani kĂ«rcĂ«non miliona njerĂ«z (VIDEO) TĂ« paktĂ«n 5 persona kanĂ« vdekur nĂ« Bahamas si pasojĂ« e uraganit ‘Dorian’. Stuhia e tmerrshmĂ« ka shkatĂ«rruar me qindra
Një tjetër miliarder vjen me jaht të kursejë milionat e karburantit në Shqipëri Ndërkohë që fermeri e blen naftën me më shumë se 170 lekë për litër, qeveria shqiptare ka zgjedhur që miliarderëve që ka
Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve nga Klodian Tomorri - Ne Itali, cmimi i naftes per jahtet sot eshte 1.72 dollare per liter. Dhe Italia eshte nje nga
Grabitet biznesmeni në Pogradec, maskat i marrin miliona Një biznesmen është grabitu gjatë orëve të para të ditës së sotme në Pogradec. Mësohet se bëhet fjalë për Valter Gor
Ministri serb: Për shkak të taksës po i humbim milionat Që nga nëntori i vitit të kaluar, Qeveria e Kosovës i ka vendosur taksë mallrave të Serbisë. Për nëntë muaj, Serbia k
Mos i zini besë, "Instagram" vjedh të dhënat e miliona përdoruesve Hyp3r, një partner i besueshëm i marketingut të rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram, prej disa kohësh ka vjedhur të
Rakip Suli hyri në Bashki me dhunë, reagon Basha: Hajduti i miliona eurove Mesditën e sotme Rakip Suli u fut në zyrën ku më parë Xhelal Mziu drejtonte Bashkinë Kamëz. Dera kryesore e institucioni
Vajza me kancer emocionoi miliona njerëz, filmon vështirësitë (VIEDO) Në shkurt Vlogerja bukuroshe koreano jugore, Dawn Lee u diagnostifikua me limfoma, një lloj kanceri në gjak. Ajo vend
“Princesha” saudite grabit miliona euro bizhuteri nĂ« Paris NjĂ« grua ka vjedhur 1,6 milioni euro bizhuteri nĂ« njĂ« argjendari luksi nĂ« Paris, pasi i kishte zĂ«vendĂ«suar me çokollata
Kanabisi, miliona euro në buxhetin e Maqedonisë Dhjetëra licensa për ta kultivuar për qëllime mjekësore Maqedonia e Veriut është një ndër vendet e paketa të Europës
Me një mollë ne hamë miliona baktere Mollët e freskëta, edhe nëse nuk trajtohen me pesticide, janë një burim i vitaminave, mineraleve dhe sjellin shumë përfi
Debati pĂ«r taksĂ«n: Humbin bizneset e SerbisĂ«, Kosova pĂ«rfitoi miliona euro ËshtĂ« mbajtur nĂ« ÇagllavicĂ«, debati pĂ«r atĂ« se kush fitoi dhe kush humbi me taksĂ«n 100% qĂ« Kosova ja vendosi SerbisĂ« tet
Tare e mbajti në skuadër, Lazio rrezikon të humb miliona euro për një lojtar Në verën e shkuar, oferat për mesfushorin e Lazion, Sergej Milinkoviç-Saviç nuk kishin fund. Madje shkonin edhe më sh
Mungon në stërvitje, Neymar humbet miliona euro Football Leakes zbuloi vitin e kaluar se në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin ekzistonte një klauzolë që do
Kjo video është parë miliona herë: Bebushi hero mbron gjyshen e vet nga policia Ky është një hero i vogël. Kjo video ishte përhapur gjerësisht në mediat sociale kineze në ditën e publikimit, rreth dy
Vidal refuzon milionat kineze pĂ«r tĂ« qendruar tek Barcelona Lojtari i BarcelonĂ«s, Arturo Vidal ka refuzuar pĂ«r ta lĂ«nĂ« ekipin e tij dhe pĂ«r t’u transferuar nĂ« KinĂ«. Edhe pse Ă«sh
Real-i ka një skuadër në shitje, milionat që pritet të fitojë (FOTO LAJM) Reali i Madridit është kthyer i frikshëm në merkato, sepse këtë verë ka shpenzuar mbi 300 milionë euro për përforcime, p