999 rezultate për

milion

Shifër rekord! Elbasani harxhon 160 milionë lekë vetëm për dritat zbukuruese Analisti politik, Stiliano Rushaj, ka publikuar disa dokumente në rrjetet sociale dokumentat e tenderit dhe krahas tyre
Qytetarët humbnin miliona, hiqet tatimi 15 përqind për dhurimin e pronës Qytetarët që duan të dhurojnë banesën apo prona të paluajtshme tek fëmijët e tyre apo bashkëshortët tek njëri-tjetri, ng
Elvis Naçi në Thumanë: Janë mbledhur 7 milionë euro Kryeministri Edi Rama dhe imami Elvis Naçi ka qenë sot në Thumanë për të parë nga afër punën që po bëhet për përgatitjen
Kontratë e re, pagë e re për Klopp Jurgen Klopp është i njohur për festimet dhe reagimet e tij të çmendura në stadiume dhe personalitetin e tij si trajner.
"E premtja e zezë", 60 milionë njërëz nuk dalin nga shtëpia Studime të ndryshme kanë treguar se “e premtja e tersit” është një nga besëtytnitë më të përhapura në botë, njëkohësisht
Para jush, 10 personazhet VIP më të ndjekur këtë vit në Instagram! Sot, Instagram-i nuk është më vetëm një rrjet fotografik social, por është kthyer një mënyrë jetese. Dhe, si të gjith
Chelsea duhet të derdhë 90 milion euro për Zaha Sulmuesi i rrezikshëm po shkëlqen në fanellën e Crystal Palacet dhe po kërkohet nga gjigantët anglezë Crystal Palace
Gjysmë milioni Paund drogë, tre shqiptarët sulmojnë forcat e policisë britanike Gjatë një aksioni në përpjekje për të kapur 3 trafikantë shqiptarë, policia britanike ka hasur në kundër përgjigjen e ty
U mahnit mbrëmë, Barcelona e gatshme t’i paguajë 111 milionë euro për Martinez Drejtuesit e Barcelonës kanë mbetur shumë të mahnitur me paraqitjen e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, në ndeshje
Humbja kundër Barcelonës i ka kushtuar Interit 12.2 milionë euro Dështimi i Interit për t’u kualifikuar në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve do t’i kushtojë klubit zikaltër 12.2
Ishte zhdukur 22 vjet më parë, gjendet kryevepra 60 milionë euro (FOTO LAJM) Pas 22 vitesh, me shumë gjasa është zgjidhur një nga misteret më të mëdha të artit bashkëkohor, zhdukja e një prej vepra
Shitet për 1.1 milion euro unaza me gurin e çmuar Një unazë me iniciale të vendosura në sipërfaqen e një safiri nga Kashmiri, me vlerë 18 karat u shit dje në mbrëmje 1,1
Elvis Naçi tregon sa para janë mbledhur për të prekurit nga tërmeti Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin më 26 Nëntor të këtij viti. Tërmeti shkaktoi 51 të vde
Baseli i ka gati 3.5 milionë për Edon Zhegrovën Baseli ka në huazim Edon Zhegrovës nga klubi belg Genk por është duke menduar që të blejë. Futbollisti nga Kosova u t
RËNDITJA/ Formacioni më i vlefshëm në Premier League, ky është futbollisti më i shtrenjtë (FOTO LAJM) Raheem Sterling është futbollisti më i shtrenjtë i ligës angleze, derisa renditet i treti në botë, transmeton zeri.info
Fitorja e Interit ndaj Barcelonas vlen 20 milionë euro Eshtë një ndeshje prej të paktën 20 milionë eurosh ajo që Interi do të luajë sonte në "San Siro" përballë Barcelona. Në
Këta janë artistët më të paguar në botë gjatë vitit 2019 Forbes ka publikuar listën e artistëve më të paguar në botë për vitin 2019 Edhe këtë vit Taylor Swift dhe Kanye West ja
Lazio gati 20 milion euro për Muriqin "Biancocelesti" synojnë ta mposhtin konkurrencën e Tottenhamit, i cili është klubi më i interesuar për sulmuesin e rrezi
Koleksioni më i madh i uiskit në botë në ankand për 10.5 milion dollarë Koleksioni më i madh në botë i uiskit skocez do dalë së shpejti në ankand. Pritet që koleksioni të shitet për një shumë
4 milion euro "mall", Policia reagon për arrestimin e shqiptarit në Itali Ditën e sotme, është arrestuar një 32 vjeccar shqiptar në Itali të cilit iu sekuestrua 334 kg drogë, me vlerë prej 4 mil