999 rezultate për

milinkovic-savic

Panik te Lacio, serbi Milinkoviç-Saviç përplaset me portierin shqiptar dhe alarmon drejtuesit Momente paniku te Lacio. Ylli i skuadrës kryeqytetase, Milinkoviç-Saviç ka mbetur i dëmtuar pas një përplase në stërvitj
Lazio nuk e lëshon yllin e mesfushës, i rinovon kontratën deri në 2024-ën! Lazio blindon xhevahirin e saj. Klubi bardhekaltër për të shmangur interesimin e klubeve të mëdha italiane si Juventusi
Reali i "fiksuar" pas mesfushorit të Lazios, ofron para dhe James Rodriguez Florentino Perez nuk heq dorë nga Sergej Milinkovic-Savic. Presidenti i Realit të Madridit është i fiksuar pas mesfus
Milinkovic-Savic drejt La Liga Merkato e janarit vjen dhe bashkë me ta nisin edhe sirenat për Sergei Milinkovic Savic. Siç raporton "Corriere dello Spo
E BUJSHME/ Manchester United arrin akordin me Milinkovic-Savic Pas largimit të Pogba, i cili pritet të ndodhë së shpejti, Manchester United është në kërkim të një zëvendësuesi. "Dj
Manchester United bën ofertën e parë zyrtare për Milinkovic-Savic Sergej Milinkovic-Savic është përfolur për një transferim të mundshëm në Juventus dhe PSG. Por Manchester United tani
Milinkovic-Savic pritet të jetë zëvendësuesi i Pogba te United Sergej Milinkovic-Savic është përzgjedhur futbollisti që do të zëvendësoj Pogban te Manchester United. Francezi prite
A po shkon Milinkovic te PSG, kjo është deklarata e Tares Drejtori sportiv i Lazios, ish-futbollist i kombëtares së Shqipërisë, Igli Tare, në një intervistë dhënë për "Le Parisie
Ylli i Lazios shumë pranë kalimit te PSG Mesfushori i Lazios Sergej Milinkovic-Savic raportohet se është shumë afër për t’ju bashkuar Paris Saint-Germain për 80
Milinkovic-Savic te Juve? Takim kokë më kokë mes Allegrit dhe Lolitos Juventusi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga mesfushor i Lacios Sergej Milinkovic-Savic. Presidentët e klubeve Andrea
Juventus arrin akordin me Milinkovic-Savic Juventus tashmë po punon fortë për të ndërtuar një skuadër të denjë për sezoni e ardhshë. Pas blerjes së Aron Ramsey
Zidane nuk ngopet, synon dhe Milikovic-Savic Zinedinë Zidane u rikthye tek Reali me synimin për fituar sërish trofe duke nxjerrë "Los Blancos" nga situata e vështrë
Milani dhe Interi në luftë për Milinkovic-Savic Pavarësisht nga një sezon më pak emocionues tek Lazio, Milinkovic-Savic mbetet një nga më të kërkuarit në merkato, shkr
Lotito: Refuzova 160 milionë euro për Milinkovic-Savic Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, ka thënë se ai e kishte refuzuar një ofertë prej 160 milionë euro për mesfushorit s
Milani ngelet duarbosh, Milinkovic-Savic do qëndrojë gjatë te Lazio Agjenti i futbollistit të Lazios Sergei Milinkovic-Savic, Mateja Kezman, ka hedhur poshtë thashethemet për një transferi
Milinkovic-Savic afër largimit nga Lazio Mesfushori i talentuar serb, Sergej Milinkovic-Savic është shumë pranë largimit nga skuadra e Lazios. Lojtari ndihet
Milani nuk heq dorë nga Milinkovic-Savic Pak ditë më parë doli një prapaskenë teksa Milani ishte pranë nëshkrimit me Milinkovic-Savic në mërkaton e verës që la
Lazio refuzoi 120 milion euro për Milinkovic-Savic ''Corriere della Sera'' ka zbuluar një tentativë në merkaton e verës që lamë pas, por që në fund nuk u konkretizuar me s
Interi marrëveshje me Milinkovic-Savic ? Menaxheri i përgjithshëm i sapo emëruar i Interit, Beppe Marotta, ka arritur marrëveshje në parim me Lazion për mesfusho
Dështoi me të gjithë por Perez bëhet gati për këtë blerje që do të trondisë tregjet Mariano mund të bëhet blerja e fundit e verës nga Real Madrid. “Marca” raporton se klubi madrilen ka konfirmuar inter