Mbyllet dera e negociatave për Shqipërinë
999 rezultate për

miliarderin

Iku nga familja vetëm 14-vjeçe, sot modelja ruse jeton mes luksit (FOTO LAJM) Elizaveta Adamenko u bë kryefjala e mediave rozë, pasi u lidh që në moshën 14-vjeçare me miliarderin Valentin Romanov.
"Të vjen era djathë", modelja shqiptare zbulon si u njoh me miliarderin Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj, mbrëmjen e djeshme ishte e ftuar në “Xing me Ermalin” ku ndër të tje
“Telenovela” me miliarderin iranian, Fjolla publikon foto me Morenën Fjolla Morina ka qenë kryetemë e medieve rozë këto ditë. Kjo për shkak të një videoje që këngëtarja realizoi me miliard
Fjolla Morina shpjegon marrëdhënien me miliarderin iranian pasi u kap "mat" Këngëtarja shqiptare ka folur për herë të parë për marrëhdënien që ka me miliarderin iranian. Fjolla Morina është sh
Atlete 1 000 euro, Morena Taraku harron miliarderin iranian dhe bën jetë luksi Morena Taraku dihet tashmë se shpenzon shumë për veshje. Njësoj ka bërë edhe së fundi, ku modelja ka treguar në Insta
Njihuni me miliarderin që jep para për trazira në Maqedoni Miliarderi rus, Ivan Savidi, i cili jeton në Greqi, ka dhënë qindra mijëra euro kundërshtarëve të propozimit për ndërrim
Këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen me miliarderin, bën tatuazh emrin e tij Ditën e sotme kudo në media ka qarkulluar lajmi se Morena Taraku është rej kohësh në një lidhje me miliarderin nga Teher
Modelja shqiptare përjetëson dashurinë me miliarderin, e dashuruar si kurrë më parë Afërdita Dreshaj u fejua para pak ditësh me hokeistin çek, Jakub Kindl. Me një propozim romantik në një nga tarracat më
Bleona Qereti në lidhje me miliarderin? Zbulohet supriza e 2018 Bleona Qereti nuk e ka mohuar asnjëherë publikisht se është në kërkim të një miliarderi që do t'i mbulojë shpenzimet. Ma
Angela Martini nis muajin e “çmendur” të mjaltit me miliarderin rumun (FOTO LAJM) Angela Martini i dha fund beqarisë së saj vetëm pak javë më parë me një dasmë të veçantë. Ajo dhe partneri i saj Dragos
Bleona gjen më në fund miliarderin që do t'a mbajë me lekë?! (FOTO LAJM) Bleona Qereti nuk e ka mohuar asnjëherë publikisht se është në kërkim të një miliarderi që do t'i mbulojë shpenzimet. Ma
Ja si ndodhi martesa e Angela Martinit me miliarderin rumun (FOTO LAJM) Për të gjithë ne ishte e papritur mbrëmjen e djeshme, kur Angela Martini dhe partneri i saj njoftuan se sapo ishin martu
Rrëfehet Emina Cunmulaj: Si e bëra për vete miliarderin iranian (FOTO LAJM) Martesa e modeles Emina Cunmulaj me milionerin iranian Sam Nazarian u diskutua shume dhe shkaktoi shume polemika Një
Pamela Anderson harron miliarderin shqiptar, në krahet e një tjetër futbollisti (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm pak kohë nga fjalët që u përhapën se aktorja e famshme Pamela Anderson po kalonte dicka me ish-futbolli
U martua me miliarderin 63-vjeçar, ja si e feston përvjetorin 27-vjeçarja Vetëm një vit më parë martesa e tyre bëri shumë bujë, për shkak të diferencës në moshë të çiftit. Bëhet fjalë për li
Konfirmohet dënimi me vdekje për miliarderin iranian Gjykata e lartë e Iranit e ka miratuar dënimin me vdekje për biznesmenin miliarder, Babak Zanjani, i cili është dënuar n
Mbështetësit e Trump "shënjestrojnë" miliarderin e majtë George Soros Miliarderi i majtë George Soros ka qenë në shënjestër të akuzave nga mbështetësit e Presidentit të zgjedhur të SHBA Dona
Mariah Carey harron miliarderin, darkon me balerinin (FOTO LAJM) Shumë polemika u krijuan në lidhje me ndarjen me të fejuarin, por Mariah Carey duket se e ka hedhur pas krahëve këtë sit
Ja kush është arsyeja e ndarjes së Mariah Carey-t me miliarderin Më herët u pretendua se Mariah Carey dhe James Packer i dhanë fund lidhjes së tyre dhe shkak ishin shpenzimet e jashtëza
Donald Trump refuzohet dhe nga foshnjat (FOTO LAJM) Kandidati i republikanëve për president kaloi ditën e pestë në shtetin e shtatë të fushatës së tij, të premten në Kolo