999 rezultate për

miliardĂ

Miliarda pasuri, shqiptari që bën namin në Angli kthen shumën e papërfillshme Fatos Metua, shqiptari që ka përfituar mbi 1.7 milion paund nga krîmi i organizuar do të duhet të kthejë mbrapsht vetëm
Ivanka Trump ka miliarda, por sjellja e saj me fëmijët çudit (FOTO LAJM) Ivanka Trump mori gjithë vëmendjen, e veshur me një pallto të kuqe dhe kapele të zezë. E bija e Trump shoqërohej nga tre
Çfarë ndodh "prapa skenës" kur kërkoni diçka në Google (VIDEO) Çdo ditë miliarda njerëz hyjnë në Google për të pyetur apo kërkuar diçka dhe për të gjitha gjërat. Madje, shpesh herë
Ivanka Trump ka miliarda, por sjellja e saj me fëmijët çudit (FOTO LAJM) Ivanka Trump mori gjithë vëmendjen, e veshur me një pallto të kuqe dhe kapele të zezë. E bija e Trump shoqërohej nga tre
Miliarda të shkuara dëm dhe 4 të zhdukur: Përmbyset anija gjigante plot me makina (FOTO LAJM) “Golden Ray”, një anije që transportonte automjete, është përmbysur në det, ndërsa 4 anëtarë të ekuipazhit janë të zhduk
Xhirojnë miliarda: Njihni 10 kompanitë më të mëdha në Shqipëri Sipas INSTAT, xhiro totale e faturar e vitit të kaluar nga të gjitha bizneset në Shqipëri ishte rreth 2 mijë e 37 miliar
Miliarda lekë për ta ndërtuar, ky është qyteti nëntokësor në Shqipëri (VIDEO) Në një lokal në qytetin e Kukësit ndodhen një palë shkallë, të cilat në pamje të parë duket sikur nuk kanë asnjë funksio
"Erdogani i çon miliardat dhe fabrikat në Serbi, kurse memorialet në Shqipëri" (FOTO LAJM) Presidenti turk, Recep Tayip Erdogan do të zhvillojë një vizitë në Serbi më datë 29 gusht. Lajmin e ka dhënë portali i n
Ngjashmëri e frikshme mes të famshmëve dhe njerëzve të së kaluarës (FOTO LAJM) Në një mënyrë apo në tjetër, mund të hasësh një fytyrë që duket e njohur, por nuk mund të kujtohesh se ku e ke parë. Ju
U hodhën miliarda lekë për ta ndërtuar, ky është qyteti "fantazmë" (VIDEO) Imagjinoni një qytet modern me ndërtesa të larta dhe objekte të tjera afariste në të cilat janë investuar shuma marramen
Trump akuzon Gjermaninë: Partnere e dobët Presidenti amerikan, Donald Trump akuzoi sot Gjermaninë se është një partnere e dobët dhe se po përfiton nga SHBA-ja duk
Asnjë banues, miliardat e shpenzuar në shkretëtirë mbeten shkretëtirë Plani ishte të ndërtohej një komunitet i ri urban që do të lidhej me transportin publik të qytetit, spitalet, shkollat d
Pekini po ndërton qindra aeroporte Kina është një nga vendet që po pëson zgjerim të madh në industrinë e aviacionit. Në një hapësirë kohore prej gati nj
Shpenzime rekord jashtë vendit, miliarda euro “fluturuan” nga Shqipëria Ndërsa 2018-a mund të konsiderohet si viti më i mirë për turizmin në Shqipëri, ku të huajt “zbuluan” vendin e shqiponjav
Miliarda, kush e lëviz lekun në Shqipëri Rreth 822 miliardë lekë qarkulluan gjatë 2018-ës, 50 kompanitë me xhiron më të lartë në vend. Xhiro maksimale arriti
Rama ndalon me ligj PPP-të pasi "ngopi" me miliarda oligarkët pranë tij Projektligji me iniciativë nga Ministria e Financave thotë se qeveria nuk do të ketë më të drejtë ligjore të pranojë “pr
Miliarda në mes, këto janë divorcet më të shtrenjta në histori CEO i Amazon, Jeff Bezos – njeriu më i pasur në botë – do të divorcohet nga gruaja e tij prej 25 vitesh, Mackenzie. Bezo
Kryemadhi prish gojën: Edit nuk i do "Edi" (VIDEO) Monika Kryemadhi ka qenë e papërmbajtshme në akuzat e saj ndaj Ramës gjatë fjalimit të sotëm në Kuvend duke e cilësuar s
Vetëm 21 vjeç, Kylie po bën namin me pasurinë e saj në miliarda Reperi Jay Z dhe 21 vjeçarja Kylie Jenner kanë më shumë të përbashkëta sa të tjerët mund të mendojnë. Revista “Forbes” s
I akuzuar për miliarda, drejtori i LSI-së lirohet nga burgu Gjykata ka vendosur që të lirojë nga burgu ish-kreu i Autoritetit Shqiptar të Rrugëve, Dashamir Xhika. Kujtojmë se ai