999 rezultate për

miley

Që Liam-i e do ende Miley-n këtë e dimë, por ja ç’po mendon aktori për rikthimin e tyre Tetë muaj pasi ishin kurorëzuar me martesë, Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i dhanë fund marrëdhënies së tyre. Gjërat
Prapaskenat e ndarjes: Kundërshtarja më e madhe e martesës së Miley-t dhe Liam-it ishte vjehrra! Pas 10 vitesh lidhje dhe 8 muaj martesë, çifti i njohur Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i dhanë fund marrëdhënies së tyre
Pas ndarjes, Miley prezanton të dashurin e ri me familjen Këngëtarja Miley Cyrus është kthyer në qendrën e vëmendjes së mediave, pasi jeta e saj dashurore ka paraqitur shumë paqë
Mirupafshim Miley! Liam fotografohet në momente intime me të dashurën e re (FOTO LAJM) Gjatë këtyre javëve është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth u divorcuan vetëm 8 mua
Miley Cyrus përfundon në spital dhe gjejeni pak kush i shkoi pranë me lule dhe kitarë (FOTO LAJM) Miley Cyrus është shtruar në spital, pas problemeve me fytin, por nuk është vetëm! Shoku i saj i ngushtë Cody Simpso
Fakte të reja, Liam e ka mësuar ndarjen nga Miley në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ndarja mes Miley dhe Liam erdhi e papritur për publikun, por duket se në të njëjtën mënyrë e ka përjetuar edhe vetë Hems
Ëngjëj apo djaj? Miley Cyrus, Ariana Grande dhe Lana Del Rey sjellin bashkëpunimin "historik" (VIDEO) Miley Cyrus, Lana Del Rey dhe Ariana Grande janë padyshim tre ndër emrat më të njohur të muzikës. Secila prej tyre ka
Të njëjtat skena, Miley Cyrus kopjon Elvana Gjatën në videoklipin e ri (FOTO LAJM) Elvana Gjata publikoi këtë verë disa projekte që u kthyen hite dhe vazhdojnë të dëgjohen kudo. Këto këngë Elvana i solli
Pas akuzave për tradhëti, reagon për herë të parë Miley Cyrus (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, Miley Cyrus u përfol se kishte nisur një romancë të re me mikeshën e saj, Kaitlynn Carte
Ndërkohë që Liam vuan ndarjen, Miley kapet sërish mat me të dashurën e re(FOTO LAJM) Ndarja e bujshme e Miley Cyrus me Liam Hemsworth është bërë kryefjala e të gjitha mediave. Ditën e sotme u mësua se p
Pas kësaj që dëgjuam Miley dhe Liam mund të mos divorcohen (FOTO LAJM) Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e
U nda nga Liam për një femër? Miley Cyrus flet për herë të parë (FOTO LAJM) Miley Cyrus, 26 vjeçe dhe Liam Hemsworth’s, 29 vjeç i kanë dhënë fund martesës edhe pse kishin vetëm 7 muaj që kishin li
Pas ndarjes, Miley Cyrus kapet mat duke shkëmbyer puthje me një vajzë (FOTO LAJM) Miley Cyrus dhe bashkëshorti i saj Liam Hemsëorth janë ndarë 7 muaj pas martesës. Këngëtarja njoftoi të shtunën se ata j
Thanë se ishte në klinikë psikiatrike, Miley Cyrus bën "twerk" veshur me bikini (VIDEO) Miley Cyrus është e njohur për energjinë e saj në vallëzim. Dhe këtë energji ajo e ka shfaqur edhe në instagram me fansa
Menjëherë pas spektaklit në Kosovë, Miley Cyrus përfundon në klinikë psikiatrike (FOTO LAJM) Pak ditë më parë këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus, dhuroi një spektakël të paharrueshëm në Kosovë. Gjithçka i
Nga Miley Cyrus te Elvana , artistët që do të performojnë në natën e parë të “Sunny Hill Festival” (FOTO LAJM) Është zbuluar lista e plotë e artistëve që do të performojnë në natën e parë të Festivalit Sunny Hill. “Sunny Hill Fe
Qëndronte përkrah bashkëshortit, fansi puth befasisht Miley Cyrus (VIDEO) Një fans i Miley Cyrus shkoi shumë afër këngëtares teksa ajo dhe bashkëshorti Liam Hemsworth po përpiqeshin të largohesh
Miley Cyrus gjysmë e zhveshur para pasqyrës (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane, Miley Cyrus ka treguar se është nisur drejt Evropës. Ajo ka publikuar disa imazhe në ‘InstaSory
Liam Hemsworth: "Dëshiroj të kem 10, 15, ndoshta 20 fëmijë me Miley". (FOTO) Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë një çift shumë i adhurueshëm dhe mjaft i përfolur nga të gjithë ne. Ata kanë vetëm p
Edhe pse e martuar Miley Cyrus del nudo, tërbohen fansat (FOTO LAJM) Nuk rresht kurrë së provokuari dhe befasuari Miley Cyrus. Në javën e fundit këngëtarja ka përqafuar kauzën nudiste dh