milanit

Elisa Scheffler, tifozja e Milanit që po tërbon fansat (FOTO LAJM) Vazhdojnë pozat seksi për modelen Elisa Scheffler që pushimet e saj i ka ndarë mes liqenit të Gardës, Malit të Zi dhe Ib
Ish-drejtori sportiv i Milanit: Tentuam ta kthejmë Ancelottin Ish-drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli, zbuloi se ai dëshironte ta kthente Carlo Ancelottin në Milan dhe
Del sondazhi, edhe tifozët shqiptarë të Milanit nuk e duan Piolin (FOTO LAJM) Milani zgjodhi t’i besojë stolin Stefano Piolit duke larguar Marco Giampaolon. Por zgjedhja e tij në krye të skuadrës
E mbani mend Jermey Menez? Ish-futbollisti i Milanit e kalon natën me prostituta (VIDEO) Sulmuesi francez, i cili në të kaluarën nga veshur fanellën e shumë klubeve të njohura Europiane, si Milani, PSG dhe Rom
Rikthehet nga dëmtimi 40 milionshi i Milanit Mattia Caldara është rikthyer në stërvitje te Milani pas një mungese të gjatë. Kjo është zbuluar nga llogaria e tij n
Tifozët e Milanit kujtojnë intervistën e Piolit: Jam tifoz i Interit, kam lindur zikaltër Pavarësisht ecurisë negative të skuadrës, dhe fushatës për largimin e Giampaolos, tifozët e Milanit duken sërish të pakë
Stefano Pioli pranon ofertën e Milanit, "shpërthejnë" memet kundër tij (FOTO LAJM) Pas takimit të drejtuesve të Milanit Boban e Maldini, me ish trajnerin e Interit dhe Fiorentinës, Stefano Pioli, i cili
Spalleti i thotë "PO" Milanit Luciano Spalletti i ka thënë "po" Milanit, sipas asaj që shpjegon eksperti i merkatos Gianluca di Marzio. Tashti ka mbet
Milanit i mjaftojnë 7 minuta për të përmbysur rezultatin (VIDEO) Milani duket e papërmbajtshëm në këtë pjesë të dytë. Pas golit të Hernandez, Leao arriti të fitonte një penallti e ci
Genoa e interesuar për Gattuson, ky është vendimi që ka marrë ish-trajneri i Milanit Ndeshja ndaj Milanit është deçizive për trajnerin e Xhenoas. Në rast se humbet, Aurelio Andreazoli, do të shkarkohet
Donnarumma i hap telashe Milanit, nuk pranon rinovimin Milani nuk po kalon një periudhë të mirë në kampionatin italian të futbollit, e sikur të mos mjaftonte kjo, ditën e sotm
Wenger drejt Milanit, me të dhe dy ish-lojtarë të tij E ardhmja e Marco Giampolos në stolin e Milanit është duke u lëkundur. Tekniku italian mund të përfundoj gjithçka me
E BUJSHME/ Andriy Shevchenko trajner i Milanit? Ndërkohë që po shtohen zërat për një shkarkim të mundshëm të Marco Giampaolos nga stoli i Milanit, për shkak të rezultat
Honda i gatshëm të ndihmojë Milanin: Numrin ma keni, më thërrisni nëse ju duhem Milani po kalon në një moment shumë të keq, ku në gjashtë javët e para të Series A ka katër humbje dhe dy fitore. Ros
Romagnoli justifikon Giampaolon: Fajin për "fundosjen" e Milanit e kemi ne Pas humbjes 1-3 në “San Siro”, kundër Fiorentinës, gishti i akuzës është i drejtuar nga trajneri Marco Giampaolo. Sid
Ylli i Milanit shënon një super gol, rindizen shpresat për kuqezinjtë (VIDEO) Pas tre golave te pesuar gjithcka u be e veshtire per Milanin per mos thene e pamundur. Menjehere pas golit te trete
Ribery trullos mbrotjen e Milanit dhe shënon golin e tretë (VIDEO) Fiorentina është duke mposhtur Milanin ne San Siro me rezultatin 0-3. Goli i trete u shenua Frank Ribery ne minuten e 7
Formacionet e mundshme: Milan-Fiorentina, kuqezinjtë për të dalë nga kriza (FOTO LAJM) Pa u mbushur ende as tre muaj e gjysmë nga emërimi, befas vazhdimësia e Marco Giampaolos si trajner i Milanit filloi të
Më keq nuk bëhej: Renditja e Milanit pas tre humbjeve në Seria A (FOTO LAJM) Milani pësoi një tjetër humbje shokuese 2-1 në përballjen ndaj Torinos e vlefshme për javën e 6-të në Serie A. Fillim
Torino barazon rezultatin përballë Milanit (VIDEO) Torino ka arritur të barazojë rezultatin përballë Milanit në minutën e 71’ me kapitenin Belotti. Vendasit e nisin ndr