999 rezultate për

milanit

Pas Montolivos, edhe një tjetër kapiten i Milanit mbyll sezonin Mbrojtësi i Milanit, Ignazio Abate nuk do të zbresë më në fushë për këtë sezon. Kapiteni i Milanitu dëmtua në sy gjatë n
Donnaruma tremb kuqezinjtë: Jam milanist, por e ardhmja ... Gianluigi Donnarumma dëshiron të qëndrojë te Milani, por e ardhmja e tij do të vendoset nga agjenti Mino Raiola. Pas da
Raiola sulmon kinezët e Milanit: Po bëjnë një figurë m... Raiola lëshon deklaratën e radhës ndaj kinezëve të Milanit. Agjenti i fisa prej futbollistëve më të njohur në futboll be
Kinezët afat deri më 7 Prill, ndryshe Berlusoni u mban 200 milionë euro Ishte programuar që sot kinezët të paguanin 100 milionët e tjera për blerjen e Milanit, por kjo gjë nuk ka ndodhur. S
Lojtarët e Milanit tërbohen, shkruajnë "hajdutë" në trofetë që iu hoqën Juves Ndeshja e së premtes Juventus-Milan duket se nuk do të përfundojë kurrë, pasi polemikat vijojnë të jenë të shumta. F
Pas humbjes, 4 lojtarë të Milanit rrezikojnë pezullimin Pas humbjes me Juventusin Milani mund të marrë të tjera goditje për shkak të sjelljeve të lojtarëve pas ndeshjes. Portie
Juventus dhe Milan sfidë edhe në merkato Sonte në mbrëmje do të luhet super sfida mes Juventusit dhe Milanit, por dueli mes tyre po zhvillohet edhe në merkato.
Anësori që anuloi golin e Juves ndaj Milanit, nesër gjyqtar kryesor (VIDEP) Davide Massa është caktuar që të jetë gjyqtari kryesor për super sfidën që do të luhet nesër mes Juventuit dhe Milanit.
Chiellini zbulon një sekret: Dikur bëja tifo për Milanin Dëmtimi në kofshën e majtë do ta lërë jashtë fushës për ndeshjen ndaj Milanit, Georgio Chiellinin. Mbrojtësi italian ish
Francesca, modelja italiane që ngushëllon Milanin (FOTO LAJM) Francesca Pepe është një modele italiane është shumë e apasionuar pas Milanit. Ajo ka një profil shumë të ndjekur në Ins
11 "adoleshentët" më të shtrenjtë në futboll (FOTO LAJM) Merkato e verës mund të sjell një lëvizje të bujshme në merkato. Bëhet fjalë për portierin e Milanit, Gigi Donnarumma, i
Milan merr një lajm fantastik para ndeshjes me Chievon Vincenzo Montella, trajneri i Milanit, ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes me Chievon, e cila luhet të shtunën nga o
Telenovela vazhdon, shtyhet sërish shitja e Milanit Shitja e Milanit është kthyer në një telenovelë të vërtetë në Itali. Është folur që këtë javë do të përfundonte gjithçka
Milani të premten bëhet kinez, bën gati 100 mln euro për 3 blerje (FOTO) Këtë të premte pritet që të përfundojë me sukses hapi i fundit dhe final për shitjen përfundimtare të aksioneve të Milan
Montella ka një lajm fantastik për tifozët e Milanit Vincenzo Montella ka thënë se është i lumtur te Milani dhe se dëshiron të qëndrojë te klubi italian për një kohë të gjat
Kinezët e Milanit hapin thesin, 130 milionë euro në merkato për këta yje (FOTO) Pas një jave klubi kuqezi do të kalojë zyrtarisht nga duart e Silvio Berlusconit te investitorët e rinj kinezë të cilët
Strakosha shkëlqen ndaj Milanit, ja nota që mori nga mediat italiane Thomas Strakosha bëri debutimin në Serinë A me Lazion duke spikatur që në ndeshjen e tij të parë më 20 Shtatorin e vitit
Alarm në mbrojtje, Caceres refuzon ofertën e Milanit Martin Caceres i kthen përgjigje negative Milanit. Mbrojtësi uruguain i cili pak ditë më parë iu nënshtrua testeve mjekë
Bashkëshortja e blerjes më të re të Milanit "çmend" mediat italiane (FOTO) Argjentinasi Lucas Oscampos është afrimi i fundit i Milanit në merkaton e janarit. Ai u mor borxh nga Genoa për të zëven
Zbulohet plani i Milanit për të mbajtur Donnarumma-n Kritikat që kohët e fundit portieri Gianluigi Donnarumma ka marrë për paraqitjen e tij nuk kanë lëkundur aspak pozitat e
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}