999 rezultate për

milanin

Ibra bën mrekullinë në Napoli, ngjit Milanin në krye i vetëm (VIDEO) Milani rimerr sërish kreun e rënditjes në Serie A. Një dygolësh i Zlatan Ibrahimoviç 20 dhe 54 i dha fitoren e rradhë
Pioli monitoron Milanin nga shtëpia, Ibra me shokë e përshëndesin live Stefano Pioli është izoluar në shtëpi në pritje për të fituar betejën me koronavirusin, por tekniku kuqezi është pa simp
Trajneri dhe zv-trajneri të infektuar, kush do ta drejtojë Milanin? Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, së bashku me zëvendësin e tij, Giacomo Murelli, kanë rezultuar pozitivë në testin për
Calabria dëshiron të rinovojë kontratën me Milanin Mbrojtësi i AC Milanit, Davide Calabria dëshiron të rinovojë kontratën më shumë se qershori i vitit 2022. Lojtarit i
U dëmtua me Nigerinë, Napoli humb Osimhen për ndeshjen me Milanin Sulmuesi i Napolit, Victor Osimhen la fushën e lojës përpara kohe gjatë ndeshjes mes Nigerisë dhe Sierra Leones, pasi dë
Donnarumma shumë pranë një marrëveshje të re me Milanin Gianluigi Donnarumma do të vazhdojë qëndrimin te Milan. Sipas Calciomercato, Gianluigi Donnarumma është afër një marr
Lajme jo të mira për Milanin nga Belgjika, Saelemaekers largohet nga grumbullimi me kombëtaren Paraqitjet pozitive me Milanin ndikuan që Alexis Saelemaekers të merrte një ftesë nga kombëtarja e Belgjikës për ndeshje
Akuzohet Juventusi por arbitrat "bujar" me Milanin, media italiane publikon renditjen sipas favorizimeve të gjyqtarëve Gabimet e arbitrave janë gjithnjë një temë e nxehtë në Itali. Ndonjëherë gjyqtarët në Serie A rrëmbejnë skenën pas n
Milanin e shpëton Ibra në fund (VIDEO) Milani barazon 2-2 në fund një ndeshje që pa gjithçka… Tranversë, dy gola të anuluar, penallti e humbur nga Ibrahimovic
Çfarë po ndodh me Milanin? Verona shënon dy gola (VIDEO) Milani po befasot nga Verona teksa kanë pësuar 2 gola. Miqtë kanë shënuar që në minutën e 6 me Barak dhe më pas Zacca
Udhëhoqi Milanin drejt fitoreve, Ibrahimovic vlerësohet nga Serie A Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, është shpallur lojtari më i mirë i muajit tetor në Seria A. Bomberi suedez edhe
Lille po turpëron Milanin në San Siro (VIDEO) Milani po befasohet në San Siro. Lillë ka shënuar edhe golin e 3. Autor serish është Yazici i cili në këtë takim
Calhanoglu "kërcënon" Milanin për rinovimin, ja paga e çmendur që kërkon Calhanoglu erdhi tek Milani si një lojtar “basti”, pasi kishte 6 muaj që nuk luante me Bajerin e Leverkusenit. Drejt
Shevchenko motivon Milanin: Kemi shpirtin e duhur për tu bërë kampionn Skuadra italiane AC Milan ka filluar sezonin 2020/21 për mrekulli në Serie A. "Rosonerët" janë liderë me 16 pikë nga
7 gola në 4 ndeshje, reagon Zlatan: Çdo ndeshje është si një finale Zlatan Ibrahimovic , autor i golit që i dha Milanin fitoren ndaj Udineses, foli për DAZN në fund të ndeshjes në "Dacia A
Po udhëheq Milanin në moshën 39 vjeçare, Pioli: Ibrahimovic Ibra i rëndësishëm për skuadrën Stefano Pioli ka lavdëruar Zlatan Ibrahimovic pas golit që suedezi shënoi në fitoren 1:2 në udhëtim te Udinese. Milan
Ibrahimovic pranë marrëveshjes së re me Milanin Milan dëshiron qëndrimin e Zlatan Ibrahimovic. Raportohet se ‘Rossonerët’ po përgatiten për t’i zgjatur kontratën Zla
Nuk po rinovon me Milanin, Calhanoglun e shtyjnë drejt Interit Hakan Calhanoglu është një nga futbollistët protagonistë të një momentit të jashtëzakonshëm që po kalon Milani gjatë vit
Dëmtimi i Calhanoglu qetëson Milanin! Ja kur kthehet turku në fushë Siç është raportuar nga Sky Sport, Hakan Calhanoglu do të duhet të qëndrojë jashtë fushave për rreth dhjetë ditë. Duk
Parashikuesi "Kaka", braziliani gjeti rezultatin e saktë të derbit Inter – Milan Ricardo Kaka dhe një lidhje e gjatë dashurie me Milanin. Braziliani pak ditë më parë u rikthye të fliste për "La Gazzett