milani

Maldini: Milanit i duhet kohë që të rikthehet Milan përpara se të mbyllë këtë sezon i duhet të përballet me Fiorentinën dhe në ktë ndeshje të dyja skuadrat luftojnë p
Real Madrid nuk i ndahet Gianluigi Donnarummas Edhe ditën e sotme mediat sportive vazhdojnë të shkruajnë për portierin e talentur të Milanit, Gianluigi Donnarummas.
UEFA dënon rëndë Milanin Në pritje të ndeshjes së fundit të kampionatit, që mund t’i garantojë Milanit vendin e gjashtë në Serie A dhe si rrjedho
Milani mund të përjashtohet nga Europa League Milani rrezikon një përjashtim të mundshëm nga Europa League. Kuqezinjtë i kanë sytë të gjithë për nga Nioni ku javë
Këto tre lojtarë janë nën "radarët" e Milanit Gazeta italiane "Tuttosport" ka publikuar disa emra që skuadra e Milanit ka në "radar" për ti bërë pjesë të saj. Skua
Milan dhe PSG bëhen gati për shkëmbimin e madh PSG dhe Milani po e mendojnë një shkëmbim të madh. Parisienët janë gati të ofrojnë Edinson Cavanin për të nënshkruar
Milani i vë çmimin Donarummas Milani ka vendosur ta shesë portierin e padëshirueshëm nga tifozët, Gianluigi Donnarumman, në verë nëse ndonjë klub ofro
Milani e konfirmon: Po, mund t'a shesim Donnarumma-n Milani është gati të shesë Donnarumman vetëm nëse arrin oferta e duhur. Lajmi është konfirmuar nga Drejtori i Milanit
I duhen para, Milani sakrifikon Andre Silvën Andre Silva mund të largohet nga Milani për t’u transferuar në Premierligë. Me shumë mundësi Andre Silva do të sakrif
Atalanta e Etrit Berishës ndal Milanin në sekondat e fundit të ndeshjes (VIDEO) Milani ka barazuar me shifrat 1-1 me Atalantan dhe kualifikimin direkt në fazën e grupeve në Europa League duhet ta kërk
Milan e shikon si shpëtimtar Falcaon për sulmin Milani dëshiron të forcohet në sulm me Radamel Falcao, ose në rast të dështimit, me Luis Muriel. Sipas Tuttosport, Ro
Ky është pakti i lidhur mes Bonuccit dhe tifozëve të Milanit Milan synon kualifikimin direkt në Europa League pas humbjes së rëndë të pësuar në finalen e Kupës së Italisë. Ndeshja k
Mirabelli i jep dritën jeshile largimit të Donnarummas Donnarumma shikohet si njëri nga fajtorët kryesorë për humbjen e madhe të Milanit në finale kundër Juventusit, i cili bë
Juventus shpartallon Milanin në Olimpico, triumfon në Kupën e Italisë (VIDEO) Juventus ka arritur të mposht Milanin në finalen e Kupës së Italisë me rezultatin e përgjithshëm 4-0, duke fituar për he
Kalinic gjen golin, por "ngatërron" portën (VIDEO) Juventus ka arritur të shënojë edhe golin e katër ndaj Milanit në "Stadio Olimpico" Është sulmuesi i Milanit Kalinic
Çmendet Juventusi, shënon edhe dy gola të tjerë Milanit (VIDEO) Juventusi ka shënuar edhe dy gola të tjerë ndaj Milanit në "Stadio Olimpico". Autori i golit të dytë është brazilian
Juventus kalon në avantazh ndaj Milanit (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar golin është mbrojtësi marioken, M
Statistika e pjesës së parë mes Juventusit dhe Milanit (FOTO LAJM) Ka përfunduar pjesa e parë e finales së Kupës së Italisë, Juventus – Milan. Një pjesë e parë me një dominim të Juvent
Tifozët e Milanit krijojnë atmosferë fantastike në Romë (VIDEO) Tifozët e Milanit janë mbledhur në numër të madh në Romë dhe pritet të dominojnë në Stadio Olimpico. Klubi nga milano
Aktori që është tifoz i flaktë i Milanit pranon se Juventusi është më i fortë Aktori i njohur italian, Diego Abatantuono, është një tifoz i flaktë i Milanit. Në një deklaratë për gazetën “La Gazz