milani

Milani befasohet në pjesën e parë nga Crvena zvezda (VIDEO) Milani e ka mbyllur pjesën e parë 1-1 ndaj Crvena zvezda. Pas golit të Kessie në minuën e 8' me 11-metërsh kuqeziznjt
Formacionet zyrtare, Milani kërkon kualifikimin Milan do ketë përballë skuadrën e Crvena Zvezda në ndeshjen e kthimit të Europa League. Kuqezinjtë barazuan 2-2 në Be
Lady Hernandez më seksi se kurrë! Pamjet janë befasuese (VIDEO) Zoe Cristofoli, e dashura e mbrojtësit të Milanit Theo Hernandez, ka publikuar një video në Instagram ku tregon tregon
Zvezda luan me Milanin, tifozët e Interit presin si hero trajnerin Stankovic (VIDEO) Dejan Stankovic rikthehet në Milano, kësaj here si trajner i Crvena Zvezdës, e cila do të sfidojë sot Milanin në orë
EUROPA LEAGUE/ Roma dhe Man. United kualifikimin formalitet, Milani e Arsenali favoritë pas kualifikimit të pritshëm të Tottenhamit për në fazën tjetër, të enjten në mbrëmje klubit londinez do t’i bashkohen e
Milani me "dhimbje koke", lojtarët po i kërkojnë paga të larta për t’i vazhduar kontratat Skuadra e AC Milan është në ‘hall’ të madh për vazhdimin e kontratave të lojtarëve kryesor. Ashtu siç kanë ngecur bis
Disa rezultate negative të Milanit, Pioli ka gati skemën e re Ndërsa Milani do të qëndrojë me formacionin 4-2-3-1 tani për tani, përfshirë edhe ndeshjen kundër Red Star Beogradit nes
Më në fund ka shpresë, Hakan Calhanoglu pranë rinovimit me Milanit 1 milionë euro përfshirë edhe bonuset e ndajnë Milanin nga rinovimi me Hakan Calhanoglu. Pas shumë muajsh bisedime më në
Ibrahimovic optimist: Milani kthehet në ndeshjen e radhës Sulmuesi i AC Milanit, Zlatan Ibrahimovic thotë se skuadra do rikthehet pas humbjes ndaj Interit në "Derby della Madonni
Ekperti i merkatos "tremb" tifozat kuqezi: Milani e ka të vështirë rinovimin me Donnarumman Milani prej disa muajsh është duke punuar për të rinovuar kontratën me gardianin e portës, Gianluigi Donnarumma. Ital
Lukaku provokon Ibrahimovic, ja çfarë tha pasi i shënoi Milanit (VIDEO) Golin e tretë për zikaltërit në fitoren e Interit e shënoi Romelu Lukaku teksa duke festuar pati edhe disa fjalë që ishi
Interi "zbret me këmbë në tokë" Milanin, zikaltërit "blindojnë" kreun (VIDEO) Interi ka shkatërruar Milanin 0-3 në derbin e luajtur në San Siro, shkruan Albeu.com. Për zikaltërit ndeshja nisi mja
Interi trondit Milanin, shënon golin e qetësisë (VIDEO) Interi ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Milanit. Lautaro Martinez dyfishoi shifrat dhe realizon dopietën personale pa
Interi e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë ndaj Milanit (VIDEO) Inter e ka mbyllur pjesën e parë në avantazhin minimal 1-0 ndaj Milanit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ser
LISTA/ Derbi ndaj Interit, Milanit i kthehet Kjaer Milani nesër do të këtë një ndeshje tej mase të rëndësishme,atë përballë Interit për javën e 23 të Serie A. Bennacer
SKANDAL/ Crvena Zvezda me baner provokues për Kosovën në ndeshjen ndaj Milanit Tifozët e Crvena Zvezdës njihen si kundërshtar të shtetit të Kosovës. Në ndeshjen Zvezda – Milan që u zhvillua sonte
Milani dështon në provën e parë të Europa League (VIDEO) Milani ka barazuar 2-2 ndaj Crvena Zvezda në ndeshjen e parë të Europa League. Kuqezinjtë e mbyllën pjesën e parë në
Zhbllokohet sfida, Milani në avantazh (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh përballë Crvena Zvezda. Goli i parë erdhi si pasojë e një autogoli të shënuar nga Panko
Derbi i Milanos, tifozët e Interit dhe Milanit nisin planet për mbeshtetje Derbi i Milanos do të luhet këtë të diel në orën 15:00 sërish pa praninë e tifozëve, por fansat më të zjarrtë të të dy s
Gazidis shpjegon sesi e ndryshoi Milanin Administratori i Milanit, Ivan Gazidis ka dhënë një intervistë të gjatë për Podcast-in e “Sport Illustrated”, ku ka zbul