841 rezultate për

milani

Adel Taarabt pranė rikthimit te Milani Milan rikthehet te Adel Taarbt. Kėshtu shkruan sot "TuttoSport", qė raporton lajmin se Adriano Galliani ka folur persona
Inzaghi konfirmohet: Dua tė qėndroj pėrjetė te Milani Pėrpara se tė vinin deklaratat e tij pas ndeshjes me Lazion, qė mposht pėr herė tė dytė Milanin brenda pak ditėsh, duke
Destro e Bocchetti te Milani, pritet edhe Taarabt Adriano Galliani i papėrmbajtshėm. Pas akordit me Romėn pėr Mattia Destron, vjen edhe Salvatore Bocchetti nga Spartak Mo
Destro te Milani, Luiz Adriano te Roma Milani, i cili nuk po kalon momente aspak tė mira, ėshtė duke menduar pėr merkaton e janarit pas dėmtimit tė Stephan El
Sfida nė Kupė kundėr Lazios, vendimtare pėr Inzaghin Fati i Filippo Inzaghit ėshtė i lidhur me ndeshjen e Kupės sė Italisė kundėr Lazios. Lajmi jepet nga "La Gazzetta dello
Berlusconi i jep zemėr skuadrės: Nuk ju ndėrroj me asnjė Edhe pse Milani "vuan" nė mesin e renditjes sė Serie A dhe nuk ka mė yje nė skuadėr, presidenti Silvio Berlusconi ka dek
Milani prenoton Serginhon e ri (VIDEO) Trajneri i Milanit Filippo Inzaghi ka drekuar me presidentin Silvio Berlusconi me qėllim bindjen e kėtij tė fundit qė tė
Inzaghi me ide tė qarta: Ja Milani anti-Lazio (FOTO) Nis transferta delikate e Milanit nė Romė. Kuqezinjtė do tė luajnė dy ndeshje shumė tė rėndėsishme kundėr Lazios, tė sht
Berlusconi: Nuk shitet Milani Silvio Berlusconi ka hedhur poshtė mundėsinė e shitjes sė Milanit. Berlusconi kėtė lajmėrim ua ka dėrguar mediave pėr
Inzaghi nė rrezik, ja 4 emrat qė mund ta zėvėndėsojnė (FOTO LAJM) Ndeshjet ndaj Lazios, tė shtunėn nė kampionat dhe tė martėn nė Kupė, janė mundėsia e fundit e Filippo Inzaghit pėr tė mb
Milani shet autobusin e skuadrės, plas gallata nė web (FOTO LAJM) Nė njė kohė qė skuadra po kalon njė krizė rezultatesh nė Serie A, drejtuesit e Milanit kujdesen qė tė minimizojė shpenzi
Milani ndjen tensionin e humbjes me Atalantėn Pas humbjes nė ndeshjen me Atalantėn nė San Siro, lojtarėt e Milanit duken se po e ndjejnė tensionin e krijuar nė skuadė
Milani nė krizė, Berlusconi: Gjoba tė papėrgjegjshmėve Pas krizės tė madhe tė rezultateve nė vitin 2015, Silvio Berlusconi ka mbledhur tė gjithė stafin e skuadrės tė Milanit.
Shpėrthen Boban: Milani mediokėr? Mė shumė se kaq Humbje e shėmtuar ajo e Milanit sot ndaj Atalantas, humbje qė i hap rrugėn krizės nė kampin kuqezi. Dhe fjalėt mė tė ash
Nervozizėm te Milani, sherr Abate-Cerci Ditė e zezė pėr Milanin. Sikur tė mos mjaftonte humbja e rėndė nė "San Siro" pėrballė Atalantas ja kun vjen edhe sherri
Milani nė krizė, e mund edhe Atalanta (VIDEO) Milani ėshtė nė krizė. Kuqezinjtė nuk fitojnė as nė ndeshjen e tretė tė kėtij viti. Pas humbjes me Sassuolon dhe barazim
Milan, balotazh Pasqual-Siqueira pėr krahun e majtė Dėmtimi i De Sciglio po bėn qė Milani tė nxitojė pėr tė gjetur zėvėndėsuesin e tij nė krahun e majtė tė mbrojtjes. Nevoj
Rikthim te Milani? Sacchi viziton kuqezinjtė Ditė speciale nė Milanello pėr skuadrėn e trajnuar nga Filippo Inzaghi. Pėrveē vizitės sė bėrė traditė tashmė tė preside
Milani kėrkon "Pirlon e ri", sytė mbi Granit Xhakėn Nė kėrkim tė njė futbollisti me kėmbė tė mira, ose mė saktė nė kėrkim tė njė "Pirlo tė ri". Ėshtė e vėshtirė tė gjesh pa
Milan, 4 emra pėr krahun e majtė (FOTO LAJM) Ardhja e Alessio Cercit dhe tratativa intensive me Romėn pėr Mattia Destron po sjellin shumė energji pozitive nė merkato
 
Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.

Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.