999 rezultate për

milanello

Pioli tregon sekretet e Milanit të tij dhe falënderon klubin Stefano Pioli, trajneri i Milanit, ishte i ftuar sonte te “Radio 105”, ku foli për disa tema dhe duke e lidhur natyrisht
Bonaventura gati për përballjen me Udinesen Skuadra e Milanit ka shpresa se mesfushori i tyre Giacomo Bonaventura, do të jetë i gatshëm të luaj ndaj Udineses, pasi
Galliani sërish në Milanello, takim me Inzaghin dhe stafin e tij Adriano Galliani përkrah Milanit në këto momente të vështira për klubin kuqezi. Pas takimit të djeshëm, Administratori i
Milan, Cerci ndihet i tradhtuar nga Inzaghi Pak javë më parë Milanello dukej si një oaz për karrierën e sulmuesit italian Alessio Cerci, i cili kërkoi me çdo kusht
Berlusconi-Galliani, drekë merkatoje në Milanello Drekë merkatoje në Milanello mes Silvio Berlusconit dhe Adriano Gallianit. Sipas asaj që shkruan "Milannews", presidenti
Milan, "zyrtarizohet" mbërritja e Suso-s Pas shumë lajmeve të mbërritura nga Anglia, edhe kanali zyrtar kuqezi "Milan Channel" ka konfirmuar mbërritjen në korrik
Inzaghi i emocionuar që është trajner i Milanit Pippo Inzaghi thotë se është i emocionuar që është trajner i Milanit. “Si lojtar po ashtu e kam vendosur të mirën e e
Milan-Juventus, Barbara Berlusconi viziton skuadrën Pas Silvio Berlusconi, i pranishëm në Milanello të premten e shkuar, edhe e bija e tij Barbara ka vendosur të vizitojë M
Berlusconi në "Milanello": Dua Torresin dhe një lojë sulmuese Silvio Berlusconi mban premtimin dhe kthehet në "Milanello", për të katërtën herë rradhazi që nga nisja e sezonit të ri
"Berlusconi e ka pikë të dobët Torresin" Fitorja në javën e parë të kampionatit ndaj Lazios, ka shtuar së tepërmi optimizmin në shtëpinë e Milanit. Këtë të Premt
Berlusconi në "Milanello", takim me "të rinjtë" Silvio Berlusconi, si gjithmonë me helikopterin e tij privat, ka mbërritur mëngjesin e sotëm në "Milanello" ku ka vizitu
Berlusconi në "Milanello" në pritje të Torres-it Në pritje të mësimit se si do të jetë e ardhmja e Fernando Tores, gjithmonë e më shumë pranë Milanit (vijon takimi mes a
Antonio Conte viziton "Milanello"-n (VIDEO) Vazhdon xhiroja e konsultimeve në të gjitha qëndrat sportive të skuadrave të Serie A për teknikun e ri të kombëtares ita
Berlusconi në "Milanello" me Paolo Maldinin Ndërkohë që Mario Balotelli ka fluturuar drejt Anglisë ku ka kryer edhe vizitat mjekësore, për të nisur aventurën e re m
Një xhiro me Ferrari para nisjes për në Liverpool (FOTO LAJM) Mario Balotelli në ora 13.00 mori avionin privat për tu nisur drejt Liverpoolit ku do ti nënshtrohet vizitave mjekësore
Milan-Liverpool dakord për £16m, Balo: Dita e fundit në Milanello Mario Balotelli gjithmonë e më pranë Liverpoolit. Sipas asaj që raporton "Daily Mail", klubi nga "Anfield Road" ka gjetu
Mexes le Boneran në mbathje (VIDEO) Momente shumë komike gjatë stërvitjes së djeshme të Milanit në "Milanello". Pas tre fitoresh rradhazi morali në shtëpinë
Milan-Juve, Balotelli braktis Milanellon Tashmë Juventusi mund të quhet pa frikë një "mallkim" për Mario Balotellin. Sipas asaj që raporton Sky Sport24, sulmuesi
Allegri, thjesht një kujtim në Milanello (VIDEO) Massimiliano Allegri u shkarkua si trajner i Milanit një javë më parë, por në Milanello e kanë fshirë fotografinë e tij
Milanello, Seedorf këshillon Balotellin (VIDEO) Gjatë stërvitjes së parë të Clarence Seedorf në Milanello, trajneri i ri i Milanit ka qëndruar gjatë me sulmuesin Mario