999 rezultate për

milan

Inter ngelet duarbosh, Modric pranë rinovimit Luka Modric ka vendosur të rinovojë kontratën me Real Madridin duke mbyllur karrierën te Los Blancos. Sipas Marca, k
Milani kërkon mesfushor, shigjeton yllin e Atalantës Milan po kërkon të përforcojë mesfushën për sezonin e ardshëm teksa së fundmi kuqezinjtë kanë piketuar mesfushroin e A
Piatek le pas legjendat, Weah, Ibra, dhe Van Basten (FOTO LAJM) Krzysztof Piatek po surprizon të gjithë futbollin Italian dhe jo vetë. Ai është përshtatur mjaft mirë në Itali, dhe k
Milani ngelet duarbosh, Napoli më pranë yllit të PSV-së Hirvin Lozano është një nga lojtarët më të kërkuar në Itali. 23-vjeçari luan te PSV-ja në Holandë dhe Napoli e Milani d
Roma mposht Bolognan dhe tremb Milanin për vendin e 4 (VIDEO) Roma ka mposhtur Bolognan me rezultatin 2-1 në "Satdio Olimpico", ndeshje e vlefshme për javën e 24 të Serie A. Gola
Djali i Maldini shënon gol, kështu feston babai i tij (VIDEO) Daniel Maldini ka shënuar gol në fitoren 2-0 të Milanit ndaj Genoas. Paolo Maldini e ka shikuar nga afër ndeshjen e t
Saint-Maximin nuk grumbullohet nga Nicë, Milani e pret Saint-Maximin ka humbur sfidën me Angers, teksa klubi i Nicës duket sikur e ka përjashtuar lojtarin nga skuadra. Vet
Piatek shkruan historinë te Milani Krzysztof Piatek ka shkruar në histori te Milanit, pasi u bë lojtari i parë që ka shënuar gjashtë gola me klubin kuqezi
Milan mposht Atalantan, Berisha dhe Gjimshiti dorëzohen përpara Djallit (VIDEO) Milan ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sonte ndaj Atalantas me rezultaitn 1-3 në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia
Milan nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Është përsëri sulmueis polak
Milan përmbys rezultatin ndaj Atalantas së Berishës (VIDEO) Milan ka përmbysur rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënuar është mesfushori
Milan barazon rezultatin ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka barazuar rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënaur është sulmuesi Krz
Atalanta befason Milanin (VIDEO) Atalanta ka shokuar Milanin duke kaluar në avantazh në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënaur është futb
Berisha dhe Gjimshiti e nisin ndeshjen nga fillimi, formacionet zyrtare: Atalanta - Milan Atalanta dhe Milani do të luajnë sonte në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia", ndeshje e vlefshme për javën e 24 të Serie A
Milani rikthen fanellën e sezonit 2011-2012 (FOTO LAJM) Milani ka përgatitur fanellën e re për sezonin e ardhshëm. "Footyheadlines", një faqe e specializuar për uniforma dh
Saint-Maximin i shkel syrin Milanit: "Nuk do qëndroj përgjithmonë te Nicë" Ylli i Nicës Saint-Maximin i cili ishte pranë kalimit tek Milani gjatë merkatos së janarit i ka shkelur syrin Milanit, t
Gjigandët evropianë vihen pas sulmuesit brazilian Sulmuesi i talentuar brazilian, Richarlison, me paraqitjet e tij të mira, u ka shkelur syrin skuadrave më të mëdha të Ev
Silva: Mund të rikthehem te Milani, Ronaldon e kam pas idhull që në fëmijëri Andre Silva i cili është huazuar nga Milani te Sevilla në Spanjë ka deklaruar se nuk e përjashton një rikthim te Milani.
Çfarë befasie, kush e vizitoi Milanin sot në stërvitje (FOTO LAJM) Tre ish-lojtarët e mëdhenjë të Milanit Pirlo, Ambrosini dhe Oddo kanë vizitaur qëndrën sportive n ë Milanello për tu për
Milani nis punën për rinovimin me Donnarumma Gardiani i portës kuq e zi ka bërë ndeshje fantistike këtë sezon duke qenë një nga pikat kryesore për ngritjen e Milanit