999 rezultate për

mila

Dështimi i Milanit drejt largimit në Gjermani Një vit më parë i bëri të ëndërrojnë tifozët e Milanit, por nisja e këtij sezoni për polakun Piatek me kuqezinjtë është
"Me Sarrin ishte një ndryshim total", rrëfehet Bonucci: Milani më rriti si njeri Juventusi duket ndryshe nga ai një viti më parë, kur në krye të ekipit ishte Masimiliano Alegri. Ardhja e Sarrit te b
Rashica nuk është vetëm në "radarët" e Milanit Në Itali shumë klube po mendojnë të përforcohen dhe përjashtim nuk bën as Napoli. Drejtori sportiv, Cristiani Guintoli,
DETAJE/ Sa ditë do të presë Milani për 'PO-në' e Ibrahimovicit? Zlatan Ibrahimovic ka konfirmuar rikthimin në Itali. Në media po përflitet rikthimi i bujshëm i suedezit tek Milani,
Fabiana Britto, tifozja e Milanit që po tërbon rrjetin (FOTO LAJM) Modelja braziliane Fabiana Britto vijon të jetë mjaft aktive në Instagram. Së fundmi tifozja e njohur e Milanit ka
Milanit i soset durimi, gati të nënshkruaj me yllin brazilian Milan është vënë pas lojtarit brazilian Everton Soares. Në ndeshjen e fundit mes Gremio dhe Sao Paolo të pranishëm n
Milani drejt ndryshimit të pronësisë, synohet Messi dhe Guardiola Një lajm i rëndësishëm vjen nga Italia, ku thuhet se Milani është pranë ndryshimit të pronësisë përsëri.Bernard-Arnault
I dha fitoren skuadrës, Theo: Milan i madh ndaj Parmës Një gol i Theo Hernandez dy minuta përpara fundit të ndeshjes i dhuroi fitoren Milanit në ndeshjen jashtë fushe kundër P
Berlusconi tallet keq me Milanin Kalimi i Monzës në Serie B është thjesht çështje kohe. Klubi i ri i Silvio Berlusconit po zhvillon një kampionat super n
Milani shënon në "frymën e fundit" ndaj Parmës (VIFEO) Milani ja ka dalë të kalojë në avantazh përballë Parmës në minutat e fundit të lojës. Mbrojtesi anësor Theo Hernandez
Edhe pse nuk ka zhvillime, Milani cakton datën e prezantimit të Ibrahimovicit Milani shpreson se do ta prezantojë Zlatan Ibrahimovicin si lojtar të ri pikërisht në 120 vjetorin e klubit më 15 dhjeto
Nëse Ibrahimavoc i thotë "JO", Milani ka këto 3 alternativa Nuk është sekret që AC Milan e ka bërë Ibrahimoviçin përparësinë numër një të tyre për sulmin, pasi kontrata e tij me LA
Ndizen qirinj edhe në Milano për viktimat e tërmetit në Shqipëri Edhe në Milano, në sheshin “Piazza Duomo”, janë ndezur qirinj në shenjë solidarizimi për viktimat e tërmetit të 26 nënto
Pas Milanit reagon edhe Interi: Mendimet tona janë me popullin shqiptar (FOTO LAJM) Ekipi italian Inter ka reaguar për tërmetin tragjik në Shqipëri. "Në Shqipëri ka shumë tifozë të Interit, Mendimi jon
Tërmeti i frikshëm në Shqipëri, reagon skuadra e Milanit (FOTO LAJM) Faqja zyrtare e Milanit në rrjetin social Twitter e ka publikuar një mesazh lidhur me të prekurit nga tërmetet në Shqipë
Napoli pa kapitenin ndaj Liverpoolit Të mërkurën Napoli luan me Liverpoolin në ndeshjen e Ligës së Kampionëve. Carlo Ancelotti për këtë sfidë nuk do të mu
Tre lojtarë të Milanit nën akuzë, veprimi i tyre para ndeshjes me Napolin ka tërbuar tifozët Milan po kalon një moment aspak të mirë dhe tifozët po vuajnë prej kohësh. Mbështetja e tyre nuk i ka munguar kurrë ekip
Vazhdon kriza për Milanin dhe Napolin, ekipet ndajnë pikët (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja në mes Milanit dhe Napolit me rezultatin minimal 1-1. Napoli arriti që të shënoj gol që në minu
Pas ofertës, Milani po pret përgjigjen e Ibrahiomovic AC Milan kanë qenë të interesuar ta rikthejnë sulmuesin veteran Zlatan Ibrahimovic në San Siro për mjaft kohë tani. K
Milani barazon rezultatin përballë Napolit (VIDEO) Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i miqve pasi vetëm 5 minuta më vonë vendasit kanë arritur të barazojnë gjithcka. Eshtë