999 rezultate për

mikun

Viti i Ri vjen me një njoftim të rëndësishëm nga Yll Limani (FOTO LAJM) 2020-ta ishte i mbarë për Ylli Limanin, ndërsa 2021-shi duket se po vjen me ndryshime. Në llogarinë e tij në Instagra
Rrëfehet kontesha që që ra në dashuri me mikun oligark të Putin: Bëja jetë vulgare (FOTO LAJM) Një konteshë angleze ka rrëfyer për BBC se si ajo ra pre e lakmisë dhe dëshirës për pushtet dhe para. Bukuroshja aris
I plakur dhe me disa kg tepër, bëhet "i gjallë" Fatos Nano (FOTO LAJM) "Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur..." Deputeti Lefte
Elvana Gjata uron si asnjëherë publikisht mikun e saj të zemrës (FOTO LAJM) Miqësia e ngushtë e këngëtares Elvana Gjata dhe stilistit Valdin Sahiti është tashmë e njohur për të gjithë. Valdrin
Vrau mikun në sy të fëmijës, prokuroria kërkon 35 vite burg për 62 vjeçarin Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 35 vite burg për Islam Mylkajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Baçinozi u e
"Më bëj bllok mua!", kush është politikani që futi në sherr Kreshnik Spahiun me mikun e tij? Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu, ka postuar në Facebook pjesë nga biseda e tij private me një mik të ti
Pas "zhdukjes", Elvana Gjata rikthehet me fjalë zemre për mikun e saj (FOTO LAJM) Është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Elvana Gjata numëron një sërë këngësh që janë kthyer menj
"Ti ke vilë, unë nuk kam", lihet në burg 33-vjeçari që vrau mikun Gjykata e Gjirokastrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg”, për Mihal Thimjon, i cili akuzohet se ka vrarë tre di
"Ti ke vilë trekatëshe, unë jo", zbardhet dëshmia e autorit që vrau mikun e familjes “Më shau dhe ofendoi, më qëlloi dhe e qëllova”. Këto janë fjalët që ka thënë para grupit hetimor në Policinë e Gjirok
Basha prish marrëdhenien me Berishën? Fton në selinë blu "armikun" e ish-kryeministrit Një ndër "armiqtë" më të ashëpr të ish-kryeministrit Sali Berisha është Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi. Në 20 maj
Denoncimi: Ministri Bledi Çuçi po ndërhyn të nxjerrë nga burgu mikun e tij Ish-kryeministrit Berisha ka postuar në Facebook një denoncim të një qytetari. Qytetari digjital ka zbardhur disa të
Me fotot e rralla, kështu e uroi Anxhelina Hadërgjonaj mikun e zemrës (FOTO LAJM) Me anë të kujtimeve më të bukura krah mikut të saj më të ngushtë, Ariel, Anxhelina Hadërgjonaj ka zgjedhur ta urojë arti
Dhunuan 23 vjeçarin në Fier, jepet vendimi për ish-efektivin e policisë dhe mikun e tij Gjykata e Fierit ka vendosur masën' Detyrim paraqiteje' për ish efektivin e policisë Anxhelo Bardhi dhe masën 'Arrest sh
Dhunoi gazetarin në mes të qytetit, arrestohet punonjësi i Policisë së bashku me mikun e tij SHÇBA ka arrestuar punonjësin e policisë Anxhelo Bardhi dhe 1 shtetas, pasi goditën për motive të dobëta një person në q
Rama shuan shpresat: Do bashkëjetojmë me armikun, kjo periudhë mund të zgjasë deri në 10 muaj! Kryeministri Edi Rama nuk jep një ditë fikse se kur do të fillojë heqja e masave të marra prej emergjencës së koronaviru
Rrëfehet kontesha që që ra në dashuri me mikun oligark të Putin: Bëja jetë vulgare (FOTO LAJM) Një konteshë angleze ka rrëfyer për BBC se si ajo ra pre e lakmisë dhe dëshirës për pushtet dhe para. Bukuroshja aris
Covid-19 i mori mikun më të mirë, stilisti përlot me mesazhin e tij (VIDEO) Geoffrey Mac ka ndarë një lajm shumë të hidhur me ndjekësit e tij në Instagram. Fituesi i ‘Project RunaWway’ ka tregu
Drekoi me mikun e tij të prekur nga koronavirusi, dalin përgjigjet e analizave të Trump Presidenti Donald Trump u testua dhe rezultoi negativ ndaj koronavirusit, sipas një njoftimi nga Shtëpia e Bardhë. Trump
Liroi nipin e Enver Hoxhës e mikun e Mediut, kush është gjyqtari "zemërbardhë" i Fierit Çuditë në drejtësinë shqiptare nuk kanë të ndaluar. Ditën e sotme Gjykata e Fierit ka liruar Sardian Sulejmanin duke
Olti Curri tregon "mikun" e Alketës që e futi në Sanremo, ajo i bën bllok! (FOTO LAJM) Tashmë është bërë zyrtare: Alketa Vejsiu do bashkëprezantojë në “Sanremo 2020”. Lajmi po bën bujë në mediat shqiptare as