999 rezultate për

miku

Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan ku viktimë ka mbetur një 50 vjecar. Nga informacionet e pa
Dëshmon miku i "Nardit të Bujtinave", si ndodhi vrasja Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja që tronditi Shkodrën pasditen e 20 marsit. Nga sulmi me armë zjarri mbe
Zaev: Serbia është miku ynë i madh Në intervistën për agjencinë e lajmeve MIA të Shkupit, kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev, pas takimeve në B
“Albi u prek shumë nga ndarja me Klaudian”, miku i tyre tregon prapaskenat Albi Nako dhe Klaudia Pepa patën një nga ndarjet më të bujshme dhe që u komentua gjatë. Por kohë më pas, kur të dy i
Rama: Armiku më i madh i shqiptarëve janë shqiptarët Kryeminstri, Edi Rama ka mabjtur një fjalim në Samitin e Dytë te Diasporës ku ndër të tjera ka thënë se "armiku i shqipt
Kur mosha nuk të vjetëron, shikoni Shamikuqen dhe Iliazin pas 40 vitesh (FOTO LAJM) Filmi “Shamikuqja” është një nga filmat pas të cilit, shqiptarët u fiksuan në vitet 1980. Ky film është një prodhim i ki
Përfundon në pranga pronari i New England, njihet si miku i Donald Trump Pronari i kampionëve të NFL, Neë England Patriots, Robert Kraft është në telashe. Biznesmeni 77-vjeçar, një mik i Presid
I vranë kunatin dhe mikun, kush është "i forti" i Vlorës që u plagos sot (FOTO & VIDEO) Dy persona janë vrarë sot me breshëri automatiku në Vlorë. Viktimat janë identifikuar si Orest Rexho dhe A. Hasani,
Iu hoq shiriti i kapitenit, zbulohet armiku i Icardit brenda skuadrës (FOTO LAJM) Lajmi që u dha sot në lidhje me heqjen e shiriti të kapitenit të Interit Mauro Icardi ka tronditur të gjithë tifozët e I
Qentë endacakë rrethojnë deputetin e Kosovës (FOTO LAJM) Deputeti i partisë Lëvizja Vetëvendosje, dhe aktori me famë kombëtare në Kosovë, Adem Mikullovci është shfaqur në një ng
Sherri mes dy kushërirave, flet miku i ngushtë i bukurosheve Anxhelina dhe Beatrixi bënë bujë për faktin se kishin bërë një sherr mes tyre dhe nuk e ndjekin më fare njëra-tjetrën në
Flet miku i Sala: Ai u detyrua të hipte në ate avion Avioni me të cilin udhëtonte Emiliano Sala u zhduk në 21 janar teksa dje u gjet pas disa ditësh kërkimesh. Një trup ë
Videoja e atentatit: Si u qëllua miku i Llanajve në Vlorë (VIDEO) Në datë 14 janar të këtij viti në lagjen 'Pavarësia' në Vlorë Mikel Mehmeti u plagos në një atentat me armë zjarri.
U zhduk pas masakrës në Ish-Bllok, miku i ngushtë flet për Elvana Gjatën Që pas ngjarjen në ish-bllok, ku me dashje ose jo u përfshi dhe emri i Elvana Gjatës, këngëtarja është larguar nga Shqip
"Një vrasës i vogël i futbollit", miku i Isco-s shpërthen kundër Solari-t Mungesat e shumë lojtarëve te Real Madrid për sfidën ndaj Betis dhanë përshtypjen se Santiago Solari do rezervonte një v
Policia dhunë mbi studentët e Ekonomikut: Më kapi prej fyti (FOTO & VIDEO) Dhjetra efektivë kanë mbërritur në Fakultetin e Ekonomisë, në tentativë për të zhbllokuar hyrjen e Fakultetit. Ka pa
Oxhaku u bë më i famshëm se ai, kush është miku i Ramës që ngrohet me kalorifer "Medreseje" Në programin “Xing me Ermalin”, përveç kryeministrit, vëmendje mori dhe një objekt, i cili më shumë se këdo, duket se ka
Policia ndalon studentët të hynë në Fakultet, incident te Ekonomiku Studentët duket se e kanë të ndarë mendjen të rikthehen. Por një incident ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë Fakulteti
Po dushin tek haleja e mikut artist e bën z.Rama? (FOTO LAJM) Lajmi se Rama përdor në shtëpinë e tij një oxhak me vlerë kolosale prej minimumi 12 mijë euro mori dhenë dy ditë më parë
Shega, armiku më i madh i kancerit të prostatës Kanceri i prostatës është një lloj i zakonshëm i kancerit te meshkujt. Studimet laboratorike sugjerojnë se ekstrakti