999 rezultate për

miku

Meta i dërgon përshëndetje nga Bosnja maces dhe na njeh me "mikun" e ri special (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka qenë në një vizitë zyrtare në Bosnje, ku mes të tjerave ka takuar një mik shumë të veçantë. M
Mushkonjat, "armiku" kryesor i pushuesve në plazhet shqiptare Pickimet nga mushkonjat janë kthyer në shqetësimin kryesor për pushuesit në plazhin e Semanit në Fier. Ndryshe nga vi
Përdorni kufjet e mikut tuaj?! Zbuloni arsyet pse nuk duhet bërë më ky gabim Në kufje kapet cerumeni, një produkt i gjëndrave ceruminal dhe gjëndrave djerse të përzier me qeliza të vdekura të lëkur
Vrau mikun për dengjet e barit, autori braktiset nga familja Gjykata e Lezhës ka lënë në burg 52-vjeçarin Tonin Ndoj, i cili dy ditë më parë në Merqi vrau mikun e familjes, kryeplak
Shëmbim zjarri në Durrës, plagoset miku i Lulzim Berishës (VIDEO) Një person ka mbetur i plagosur, pasi është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur këtë mesdite në afërsi të Autostr
Miku i madh i shqiptarëve Bill Clintion mbërrin në Kosovë nën masa të rrepta sigurie (VIDEO) Ish-presidenti amerikan Bill Clintion ka arritur në Kosovë. Ai në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” është pritur
Lajm i hidhur, miku i shqiptarëve nuk fiton sërish postin e eurodeputetit Pak orë pas mbylljes së votimeve për anëtarët e Parlamentit Evropian, duket se raportuesi për Shqipërinë Knut Fleckenste
Arrestohet miku i Qazim Sejdinit Policia ka arrestuar shtetasin Altin Knuti, mik i kryetarit të Bashkisë Elbasan, Qazim Sejdini, i cili është arrestuar n
Miku i Alket Rizait, thirrje Klodian Lekocajt: Mos bëj armiq Pak kohë më par, mediat lokale greke kanë publikuar disa pamje të pazakonta të shqiptarëve në burgun e Koridhalosit. Vid
Rama: Miku im rrugë humbur, kujtoje sms-në që të nisa atë moment Shefi i Qeverisë Edi Rama i ka kujtuar sot Lulzim Bashës një mesazh që i ka dërguar, kur sipas tij lideri i opozitës i k
Mbi fashistin, fshatarin dhe spiunin rus, mikun dhe kolegun tim të dashur Agron Tufa! Nga Akademik Artan Fuga Unë i mirëkuptoj të gjitha shqetësimet dhe angazhimet për të ruajtur të pacënuar nga ask
Merret vendimi, a doli nga burgu miku i Shullazit dhe anëtari i Çapjave? Gjykata ka pranuar kërkesën e prokurorisë duke lënë në burg pa afat pesë nga gjashtë personat e arrestuar për trafik kok
U arrestua miku i Shullazit si koka e grupit të kokainës, policia jep detajet (VIDEO) Një sasi prej 550 gram lëndë narkotike kokainë është sekuestruar nga policia gjatë një operacioni të koduar “Shënkolli”,
Miku i Shullazit kapet me 1 kg kokainë, koka e grupit Një sasi prej 1 kg kokainë është sekuestruar nga policia e Tiranës, duke çuar në pranga pesë persona, përfshirë tri vajz
Thaçi mbjell pemën, nominon mikun e tij në politikë Behgjet Pacollin Presidenti Hashim Thaçi i është përgjigjur sfidës për të mbjellë një pemë. I nominuar nga presidentja Atifete Jahjaga
Patatet, armiku i madh i kancerit të stomakut Konsumimi me shumicë i perimeve të bardha ul rrezikun e prekjes nga kanceri në stomak. Ky është konkluzioni në të cil
Ish-miku i vjetër: Rama, një kusar i çmendur Koço Kokëdhima ka qenë një ndër miqtë më të ngushtë të Ramës, por ata u prishën keq pasi PS mori pushtetin në vitin 2013
Ish-miku i ngushtë kërkon hetimin e Edi Ramës: Ka udhëhequr kartelin e drogës Ish-deputeti i Partisë Socialiste dhe ish-miku i ngushtë i Edi Ramës, Koço Kokëdhim ame anë të një statusi në Facebook k
Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan ku viktimë ka mbetur një 50 vjecar. Nga informacionet e pa
Dëshmon miku i "Nardit të Bujtinave", si ndodhi vrasja Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja që tronditi Shkodrën pasditen e 20 marsit. Nga sulmi me armë zjarri mbe