999 rezultate për

miku

Plagoset nga shoku i tij me saçmë në kokë, gjuetia kthehet në tragjedi Një shqiptar po lufton me jetën në Spitalin Achillopoulos të Volos të Greqisë pasi është qëlluar me lomb në kokë teksa i
2 vite pa Adelën, miku i saj e kujton me videon dhe dedikimin prekës (VIDEO) Sot mbushen plot dy vite nga humbja e gazetares së njohur dhe ish-banores së “Big Brother”, Adelajda Xhamanit. Ikja e
Milionerja që paguan para për të pasur partnerë, shtatzënë me mikun e saj Ishte vetëm 17 vjeç kur fitoi lotarinë marramendëse dhe sot Jane Park është shtatzënë me mikun e saj. Jane u bë perso
Mbahen sot homazhe për ndarjen nga jeta të akademikut të njohur (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 70-vjeçare akademiku i njohur Salvatore Bushati. Homazhet do të mbahen të shtunën në sal
Fituesi i "Got Talent" qëllon me armë të mprehtë mikun e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Një person ka goditur me thikë mikun e tij muzikant, e pas kësaj është largu
Basha: Rama puthet me Mogherinin e thotë plastë armiku Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një konferencë për mediat deklaroi se Edi Rama vazhdon propagandën e tij,
Ky është personi i parë që takoi Kurti pasi fitoi zgjedhjet Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosja, Albin Kurti, një ditë pas zgjedhjeve dhe shpalljes së fitores ka shkuar në
80 mijë dollar për foton e Ramës me Obamën, dënohet me burg miku i Bilal Shehut Një burrë që sajoi një kontribut të paligjshëm nga një i huaj në një komitet të përbashkët për mbledhjen e fondeve për p
“Black Hornet”, ushtria amerikane prezanton "tmerrin" e armikut në fushëbetejë (FOTO LAJM) “Black Hornet”, është droni më i vogël në botë që do të përdoret nga ushtria amerikane. Droni peshon vetëm 32 gramë,
Kam fituar katër Champions, këta asnjë: Fjalët që e kthyen CR7 në armikun e Atletico Madrid Ka fare pak rivalitete kaq të mëdha midis një lojtari kundërshtar e një klubi, sa Cristiano Ronaldo me Atletico Madrid.
Punimet te Ekonomiku, çahet tubacioni i ujit të pijshëm, përmbyt rrugën (VIDEO) Rruga e Elbasanit pranë fakultetit Ekonomik është përmbytur nga uji pasi firma që kryen punimet në këtë aks rrugor ka ça
Misteri i “vetëvrasjes” së mikut të Trump: Kishte ngritur një rrjet për pasanikët që shkonin me minorene Rasti i financierit amerikan Jeffrey Epstein, për të cilin u raportua se kishte vrarë vetën në burg në pritje të gjykimi
Të gjithë sytë nga Flori por miku i tij i ngushtë hoqi dorë nga muzika (FOTO LAJM) DJ-i njohur shqiptar Vicky ka marrë një vendim drastik, për t’u shkëputuar për pak kohë nga muzika. Lajmin e ka dhënë
Surprizë! Ledri Vula sjell super bashkëpunimin me mikun e tij të ngushtë (FOTO LAJM) Vetëm pak më parë, Ledri Vula njoftoi në profilin e tij në Instagram se ka gati një surprizë për fansat! Reperi do të
Pollo: Rama i fali mikut të tij 41% të "Air Albania" pa kokërr leku (FOTO LAJM) Ish-deputeti i PD, Genc Pollo ka akuzuar kryeministrin Rama se i ka falur mikut të tij 41% të aksioneve të shtetit tek "
"Pse u shite miku im"? Robert Ndrenika i përgjigjet menjëherë Radojës Ndërsa artistët dhe qytetarë vijojnë protestën kundër prishjes së Teatrit Kombëtar, nuk kanë munguar as replikat në dist
Për Teatrin, Guljelm Radoja- Ndrenikës: Përse u shite miku im? Aktori Guljelm Radoja ka folur këtë të enjte në tubimin që kanë mbajtur qytetarët dhe artistët në mbrojtje të godinës së
Rruga Milot-Balldren, PD denoncon: Miku i Ramës mer 526 milionë euro brenda vitit Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar nga selia e PD në një deklaratë për mediet. Vokshi ndër të tjera dek
Konsumonte kokainë me miqtë, arrestohet vajza e akademikut të njohur Vajza e akademikut të njohur nga Kosova, Mehmet Krajës njëherësh ish-asistantja e ish-presidentet Atifete Jahjaga, Gresa
Kush është 25-vjeçarja që u mbyt në Kanionet e Holtës, gjenden vëllai dhe miku i familjes Vëllai i turistes Tila Sallaku që u gjet e mbytur në Kanionet e Holtes në Gramsh është gjetur shëndoshë e mirë nga forca