999 rezultate për

miku

Adem Mikullovci, luan rolin e piktorit në kuvend Pasi që u ngop me biskota dhe çipsa ia nisi të vizatojë. Deputeti më i moshuar në Kuvendin e Kosovës Adem Mikullovci si
Bleona Qereti shihet në shoqërinë e bashkëshortes së stilistit të famshëm (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti është një ndër emrat më të përfolur në industrinë e shoëbiznesit shqiptar, por jo vetëm pasiqë
Pak para seancës për demarkacionin, Haradinaj dhe Hasani bëhen bashkë Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj është takuar me deputetin e PDK-së, Nait Hasani pak orë par
Tjetër ngjarje misterioze në Londër, gjendet i vdekur armiku i Putin Hetuesit britanik të anti-terrorit janë duke hetuar vdekjen misterioze të një tjetër Rusi, kësaj herë në Londër. Bëhet f
Sot do të kishte ditëlindjen Dr. Flori, kështu e kujton miku i tij (FOTO LAJM) Miqtë dhe familjarët e Florian Kondit i njohur si Dr Flori, përmes postimeve në rrjetet sociale herë pas herë kujtojnë t
Kush është dentistja mashtruese që i zhvati "mikut" 900 mijë euro (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me supermashtrimin e një të reje ndaj një shtetasi duke i marrë plot 900 mijë eur
900 mijë euro, supermashtruesja nga Tirana zhvat "mikun" nga Durrësi Prokuroria ka zbardhur një ngjarje të rëndë në Durrës ku një shtetase nga Tirana ka zhvatur 900 mijë euro një miku të sa
Xhaka kundër mikut të ngushtë: Mezi po e pres këtë ndeshje Xhaka mezi po e pret përballjen me Milanin, për faktin se do të luajë kundër shokut të ngushtë, Ricardo Rodriguez – që a
Veza e zier me uthull çdo mëngjes, vret armikun e trupit tonë Konsumoni një vezë të zier në mëngjes me uthull , do të vrasë një nga armiqtë kryesorë të shëndetit tuaj: nivelet e lart
Ja çfarë dëshironte të tregonte Asension me festën pas golit të parë me kokë (VIDEO) Marco Asensio ishte sfiduar nga një miku i tij se ai nuk do të shënonte gol me kokë. Por talenti spanjoll nuk kishte kët
Akademiku refuzon dekoratën e Thaçit: Regjim i idealit të pasurisë! Akademiku Rexhep Qosja është një nga figurat e njohura që ka refuzuar që të pranojë dekoratën e presidentit të Kosovës,
Xhaferi: I paharruar do të jetë kujtimi për mikun tim Abdilaqim Ademi Abdilaqim Ademi, sekretari i përgjithshëm i BDI-së, ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë. Ai ishte njëri n
Arbana rrëfen fillimet në media: Sot miku im, por dikur më mbylli derën në fytyrë Sot, 20 vjet pas asaj mbylljeje dere, Bojken Lako, kantautori i njohur shqiptar, duhet të ndihet pak keq. Një prej emrav
Miku i Kasmit rrëfehet në Prokurori, dalin detaje të reja në dritë Zbulohen të tjera detaje për ekzekutimin e tipit mafioz Devi Kasmit, disa ditë më parë në Tiranë. Për vrasjen e tij
Noizy në ring, shoqëron mikun e tij kickboxer Noizy është parë mbrëmjen e sotme pranë kickboxer-it të famshëm shqiptar, Florian Marku, i cili në Linz të Austrisë do t
Armiku më i madh i VIP-ave, admini i faqes që tmerroi të famshmit del hapur Për herë të parë në ekran, ekskluzive në “Një kat më lart” administratori i faqes ‘Vipat e Bllokut” tregoi sesi personaz
Doktori dhe miku i Ivanoviçit flet për mafien në veri të Mitrovicës E përditshmja irlandeze, The Irish Times, ka shkruar një artikull për vrasjen e Oliver Ivanoviç dhe kontrollin që mafia
Grubi nga Shtëpia e Bardhë: SHBA-të janë miku ynë më i madh Artan Grubi ka qëndruar në Shtëpinë e Bardhë në Uashington ku realizoi takim pune me këshilltaren speciale të zëvendëspr
U dashuruan në adoleshencë, martohen 75 vite pas takimit të parë (FOTO LAJM) Një çift i dashuruar që në adoleshence kanë vendosur të martohen 75 vjet pasi u takuan për herë të parë. Xhorxh Coffi
Grekët zbulojnë mikun e Alket Rizait, gati për t'u arrastisur nga burgu (FOTO LAJM) Shqiptari Fabio Dushku ishte i arrestuar në Greqi me akuzën e pjesëmarrjes në një organizatë terroriste, por kjo nuk e k