999 rezultate për

miku

"Ti ke vilë, unë nuk kam", lihet në burg 33-vjeçari që vrau mikun Gjykata e Gjirokastrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg”, për Mihal Thimjon, i cili akuzohet se ka vrarë tre di
Koronavirusi i merr jetën inxhinierit të njohur, fjalët prekëse të të afërmve Covid 19 i ka marrë jetën inxhinierit të njohur të pyjeve Ferdin Liçaj. Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e tij, teksa s
"Ti ke vilë trekatëshe, unë jo", zbardhet dëshmia e autorit që vrau mikun e familjes “Më shau dhe ofendoi, më qëlloi dhe e qëllova”. Këto janë fjalët që ka thënë para grupit hetimor në Policinë e Gjirok
"Alo, Gëzimin e kanë vrarë": Drekuan së bashku dhe pastaj miku e vrau, detaje nga masakra Zbardhen detaje nga ngjarja ku 57-vjeçari u gjet i vrarë brenda mjetit të tij në aksin rrugor rural Polican-Suhë ditën e
Miku i tyre i nxjerr "zbuluar", Marina Vjollca dhe Getoari kanë marrë shtëpi të re (FOTO LAJM) Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Dyshja kanë treguar se gëzojnë
COVID-19 i mori jetën mësuesit, miku i ngushtë zbulon detajet dhe gjen fajtorin Pak ditë më parë tek Infektivi ndërroi jetë mësuesi i matëmatikës Gazjon Rusi i infektuar me COVID-19. Ditën e sotme
Haradinaj: Po na sulmon armiku, duhet të lëmë anash llogaritë ndaj njëri-tjetrit Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për aktakuzat e paralajmëruara nga Gjykata Spec
Infektohet pedagogia, mbyllet dega e ekonomikut Një pedagoge në Fakultetin e Ekonomik në universitetin “Eqerem Çabej” në Gjirokastër, ka rezultuar pozitive me Covid-19.
"Pse e pranove në shtëpi, djalin tënd dhe nusen e tij, vajzën e armikut", publikohet dokumenti arkivor Publikohet një dokument arkivor i nxjerrë nga fondi i ish-Komitetit Qëndror të PPSH-së, që i përket vitit 1982 dhe bën f
Miku i bandës së Habilajve? Berisha zbulon kush nga 4 kandidatët merr drejtimin e BKH Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se është paracaktuar emri i personit që do të drejtojë Byronë Kombëtare të Hetimit
Ofendoi rëndë, miku i Ramës nxirret zvarrë si kurrë më parë nga Kuvendi italian (VIDEO) Vittitio Sgarbi, i njohur në Shqipëri si miku i kryeministrit Edi Rama është nxjerrë zvarrë nga Kuvendi Italian pasi ka
Gjendet i pajetë 22 vjeçari shqiptar në apartamentin e mikut të tij në Greqi Një 22 vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë në ishullin e Kretës në Greqi. Sipas mediave greke, i riu u gjet i pajet
"10 mijë studentë iu përgjigjën saktë Turit", akademiku Fuga i drejtohet Shahinit Nga Artan Fuga Qytetarja Besa Shahini sipas mediave dhe rrjeteve sociale me emrin e saj ka deklaruar se mbi 10 mijë m
Basha prish marrëdhenien me Berishën? Fton në selinë blu "armikun" e ish-kryeministrit Një ndër "armiqtë" më të ashëpr të ish-kryeministrit Sali Berisha është Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi. Në 20 maj
Denoncimi: Ministri Bledi Çuçi po ndërhyn të nxjerrë nga burgu mikun e tij Ish-kryeministrit Berisha ka postuar në Facebook një denoncim të një qytetari. Qytetari digjital ka zbardhur disa të
Me fotot e rralla, kështu e uroi Anxhelina Hadërgjonaj mikun e zemrës (FOTO LAJM) Me anë të kujtimeve më të bukura krah mikut të saj më të ngushtë, Ariel, Anxhelina Hadërgjonaj ka zgjedhur ta urojë arti
Vrasja e rapsodit dhe mikut të tij, lihet në burg bashkëpunëtori Agron Lushi, i cili u arrestua vetëm pak ditë për parë si bashkëpunëtor në vrasjen e Kol Murrani dhe mikut te tij, Preng
Ekzekutimi i rapsodit dhe mikut të tij, çfarë dëshmoi bashkëpunëtori i autorit Vrasja e rapsodit Kol Murrani dhe mikut të tij Preng Simoni, ngjarje e ndodhur më 27 prill në Lalm Lukaj, të Lezhës akom
I përfshirë në ekzekutimin e ''Dodës'': Kush është Bled Muça, miku i Florenc Çapjes? Policia e Shtetit ka arrestuar Bledar Muçën, si edhe një person tjetër pasi kanë aksidentuar një efektiv të policisë së
Arrestohet Bledar Muça, miku i Çapajve pasi aksidentoi policin e burgjeve Policia e Shtetit ka arrestuar Bledar Muçën, si edhe një person tjetër pasi kanë aksidentuar një efektiv të policisë së