E FUNDIT/ Përsëri hidhet gaz lotsjellës, deputetët mund të largohen me forcë
999 rezultate për

mikrofon

Këtë herë Partizani lë mikrofonin për të folur me prova, ja rastet kur gaboi arbitri me Kukësin (VIDEO) Partizani ka kontestuar praktikisht gjithçka nga gjykimi në humbjen 3-1 nda Kukwsit, duke nisur nga rivëniet anësore, go
E talentuar si babai, vajza e Ardit Gjebreas se lëshon mikrofonin në fejesën e vëllait (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar djali i vetëm i moderatorit Ardit Gjebrea ka kurorëzuar në fejesë dashurinë e tij me Merlin Haxhiymeri
Kur Blerim Destani dhe Noziy marrin mikrofonin: Jalla shofer jalla (Video) Të gjithë e dinë që Blerim Destani është pjesë e grupit OTR dhe mik i ngushtë me reperin Noizy. Dhe nëse e keni parë në
Çudit Robert Aliaj, merr mikrofonin dhe përlot publikun me këngën e tij (FOTO LAJM) Nata finale e "Dance with Me" ka dhuruar një spektakël të vërtetë dhe "qershia mbi tortë" ishte performaca e Robert Alia
Higuain tallet me gazetarët: Pse të flas me ju, un fola në fushë Gonzalo Higuain shënoi golin e vetëm në krye ndeshjen kundër Napolit Sky Sport Italia iu ofrua pas ndeshjes, por që
Plas sherri tek Siguria, Noka i përplas mikrofonin Felajt Vazhdojnë debatet në Komisionin e Sigurisë në Kuvend mesditën e sotme. Demokrati Flamur Noka ka debatuar me kryetare
Moderatori për ofendimet e Ramës ndaj gazetarëve: Do t’i kisha rënë me mikrofon kokës Moderatori i njohur Saimir Kodra i ftuar në emisionin e Rudina Dembacaj ka treguar sesi do reagonte ai nëse Kryministri
Saimir Kodra: Unë do ta kisha gjuajtur Ramën me mikrofon në kokë(VIDEO) Gazetari dhe moderatori i njohur Saimir Kodra ka reaguar në lidhje me incidentin me gazetarët të ndodhur pak ditë më par
Reagon gazetari që u fye nga Rama: Bëmë sa kishim në dorë Deklarata për mediat e kryeministrit Edi Rama ka shkaktuar reagimin e fortë të medias. Kryeministri Edi Rama shpërth
Gazetarët i heqin mikrofonin Ramës pas breshërisë së fyerjeve ndaj tyre (VIDEO) Kryeministri Rama ka vërshuar me një serë fyrjesh dhe sharjesh ndaj gazetarëve dhe mediave sot duke filluar nga fjalë si
Rama dëgjesë publike në Vlorë, por me kushte: Mos na çudisni! Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një konsultë publike për projekt-buxhetin e vitit 2018 në Vlorë këtë pasdite. Fillimish
Videoja e plotë, Fiori Dardha i hedh mikrofonin Robert Aliajt (VIDEO) Spektakli “Dance with Me” përvec se dhuroi spektakël, dhuroi edhe një debat të nxehtë live në skenë. Mes gazetares F
Sherri në DWM, Fjori i hedh mikrofonin në kokë Bertit Gazetarja Fiori Dardha dhe Robert Aliaj kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në mbrëmjen e sotme të “Dance With Me” në
Batutat pa mikrofon, Ruçi: Zoti Berishaaaa, uluuuu Gramoz Ruçi, në seancën e dytë në krye të Kuvendit, ka detyruar ish-Kryeministrin Sali Berisha të flasë vetëm 20 minuta,
Si kurrë më parë, Fatmir Mediu rrëmben mikrofonin dhe e “djeg” në dasëm Më shumë siguri nuk e keni parë kurrë Fatmir Mediun duke kënduar. Epo çuditë s’kanë të mbaruar dhe politikanët tanë
Prezantuesi i BBC i lë të gjithë pa fjalë gjatë edicionit live (VIDEO) Një situatë e pazakontë në media i ka ndodhur prezantuesit të lajmeve në BBC, Tom Donkin. Kjo situatë nuk i shpëtoi n
Stresi tregon çfarë bën para daljes në skenë (FOTO LAJM) Duket e çuditshme duke marrë parasysh sesa "djalë i keq" është ai por Stresi ka treguar se çfarë e ndihmon atë para çdo
Xhaferi i fik mikrofonin deputetit Tevdovski (VIDEO) Kryetari i Parlamentit, Talat Xhaferi, ia ka fikur mikrofonin gjatë fjalimit Ministrit të Financave, Dragan Tevdovski.
Babain e nuses e godet rrufeja në mes të dasmës, ai rrëfen momentin e frikshëm (VIDEO) Askush nuk i ka qejf dasmat e qeta, por fjalimi i babait të një nuseje ishte pak më “elektrizues” seç duhej, në ceremoni
Sinan Hoxha tregon sherrin në skenë: I rashë me mikrofon kokës… Këngëtari i muzikës folk Sinan Hoxha nuk është përfolur asnjëherë për konflikte, madje duket gjithnjë i qeshur dhe në hu