999 rezultate për

mikesha

Një super bukuroshe, kjo është vajza që kapi buqetën në dasmën e Sarës me Ledionin Ledion Liço dhe Sara Hoxha e kurorëzuan dashurinë e tyre në 11 gusht në një ceremoni që do të mbahet mend gjatë. Ima
Brenda festës së beqarisë së Jona Spahiut (FOTO LAJM) Jona Spahiu prej vitesh është një nga moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo tashmë pret të bëhet nënë dhe ka lënë
Mikesha publikon një pamje prekëse me aktorin e vdekur (VIDEO) Artnesa Krasniqi, mikesha e aktorit Art Kurti, nuk mund të pajtohet me humbjen e tij. Ajo ka treguar se sa e trishtua
Mikesha hedh dritë mbi divorcin e Adrola Dushit Që prej vitit 2012, ku fitoi kurorën e “Miss Universe”, Adrola Dushi ka qenë në qendër të mediave. E bukur, e sukses
Dy mikeshat shqiptare, Eneda dhe Rovena do të vijnë me një duet (FOTO LAJM) Ato janë dy personazhe publikë të cilët mbajnë mbi supe vite të tëra karrierë dhe vazhdojnë të jenë akoma të dashura për
Aksidenti tragjik, asnjë nga mikeshat e vajzës së biznesmenit nuk mbijetoi Avioni i rrëzuar ditën e sotme në Iran i përkiste firmës turke Basaran Holding dhe deri tani mësohet se janë 11 persona
Njëra më e bukur se tjetra, Kejvina Kthella shfaqet mes mikeshave (FOTO LAJM) Pas largimit të Rashel nga emisioni i Ermal Mamaqit, një tjetër vajzë seksi u shfaq në ekran. Kejvina Kthella duket
Konflikt mes mikeshash, fotoja në instagram rrëzon çdo dyshim (FOTO) U përfol se dy mikeshat e ngushta Zaimina Vasjari dhe Rezarta Shkurta i kishin shkëputur të gjitha raportet me njëra-tje
Mikesha e ngushtë tregon super unazën me diamantë të Afërdita Dreshajt (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe hokejisti Jakub Kindl, kohë më parë kanë kurorëzuar me fejesë dashurinë e tyre. Dreshaj ka marrë prop
Vin Veli u fotografua me një bjonde, Bora reagon publikisht Pak ditë pas lajmeve se Bora Zemani dhe Vin Veli janë ndarë, u përhap me shpejtësi një lajm tjetër, ai që DJ-i njohur is
Ky Vit i Ri do të ishte më i bukur me Adelën, mikesha e kujton me mall Ndarja e papritur nga jeta e gazetares së njohur Adelajda Xhamani, vijon të lërë një boshllëk të pakrahasueshëm, jo vetë
Redon Makashi nuk i ndahet dot dashurisë së vjetër Një postim i bërë nga ish e dashura e Redon Makashit, Elda Koci duket se ka nxjerr në dritë rikthimin e tyre. Ditë me
Mikesha shqiptare e Trump kritikon qëndrimin e Shqipërisë në OKB Gruaja e parë shqiptaro-amerikane e zgjedhur këshilltare në shtetin e Nju Jorkut, Lisa Milicaj, ka dënuar pozicionimin e
Rrënqethëse, mikesha e gazetares që u shtyp nga mermeri përlot me dedikimin Një tragjedi e rëndë i mori jetën gazetares së re vetëm 24-vjeçare, Erinolda Isufaj. Një copë e madhe mermeri u shkë
Ikja e Adelës, zbardhet dëshmia e shoqës me të cilën foli për herë të fundit Gazetarja 31-vjeçare, Adelajda Xhamani, ndërroi jetë papritur dje në orët e para të mëngjesit. Në vijim të hetimeve p
U gjet e vdekur, mikesha tregon gjendjen e rëndë të Adelajdës Humbja e jetës së gazetares dhe ish-konkurrentes së Big Brother Adelajda Xhamani ka tronditur rëndë miqtë e saj por edhe
Rrëfehen mikeshat e gjyqtares: Pushimet e fundit të Fildesit me fëmijët Ditën e djeshme humbi jetën Fildes Hafizi e cila u vra pa mëshirë nga ish-bashkëshorti i saj. “Jam me pushime në Tur
Nga drejtoreshë kopshti në gjyqtare, mikesha e gjyqtares: Ju tregoj për Fildesin Majlinda Keta, ish-drejtoresha e Arsimit në Tiranë, e cila ka punuar me Fildeze Hafizin, kur ajo ishte drejtoreshë kopsh
Eni Çobani prezanton të shoqin, habit mikesha e saj: Mos e ekspozo burrin se... Si kurrë më parë, Eni Çobani na prezantoi me bashkëshortin e saj. Pavarësisht se ajo dallohet për privatësinë e jetë
Dikur mikesha të ngushta, por sot çfarë mendon Soni për arritjet e Elvanës? Ato dikur ishin mikesha mjaft të ngushta me njëra-tjetrën. Po flasim për këngëtaret Elvana Gjata dhe Soni Malaj. Dyshja