999 rezultate për

mikel

Sergio Aguero e dërgon Mikel Artetan tek Arsenali (VIDEO) Në stërvitjen e sotme të Manchester Cityt është bërë diçka qesharake mes lojtarëve që kërkojnë të vejnë në lojë njëri-tj
E FUNDIT/ Kapet pas 5 muajsh i riu që u arratis nga Komisariati në Shkodër Është vënë në pranga shtetasi Mikel Doçi i cili u arratis nga komisariati i policisë së Shkodrës më 17 prill të këtij vi
Ngecin hetimet për vrasjen e Cukut, ekspertiza balistike s’gjen prova Armët e përdorura në ekzekutimin e kryekomisar Artan Cukut nuk janë përdorur në krime të mëparshme. Rezultati i eksp
Flet vrasësi i Artan Cukut: Ju tregoj vlonjatin dhe fierakun që porositën.. Dy javë pas arrestimit, Mikel Shallari vendos të bashkëpunojë me Prokurorinë e Krimeve të Rënda dhe pranon të ketë ekzek
Shallari pranon vrasjen e Cukut, zbulohet porositësi Kur kanë kaluar pak më shumë se dy javë nga arrestimi si autor i dyshuar i vrasjes se komisarit Artan Cuku, Mikel Shalla
Zbardhet vrasja e Cukut, zbulohet bashkëpunëtori i Mikel Shallit Mikel Shallari nuk ka qene i veten ne ekzekutimin e ish drejtorit te policise se Vlores Artan Cuku. Burime nga polic
A kishte Shallari motiv për vrasjen e Artan Cukut? Dhe pse tashmë u bënë disa ditë nga arrestimi I vrasësit të komisar Artan Cuku, policia nuk ka asnjë motit për ngjarjen
Vrasja e komisar Cukut, policia merr në mbrojtje familjarët e Shallarit Mikel Shallari është arrestuar si autori i vrasjes së komisar Artan Cuku. Prindërit e tij ishin zhvendosur për të jetuar
Vrasja e Artan Cukut, dëshmia që fundos Shallarin Mirkel Shallari është arrestuar si autori i vrasjes së komisar Artan Cuku. Prokuroria e Krimeve të Rënda e akuzon Sh
Vrasësi i dyshuar i kryekomisarit Cuku: Bashkëpunoj me drejtësinë, por dua ... Mikel Shallari, i arrestuar një ditë më parë si autor i dyshuar për vrasjen e ish-kryekomisarit, Artan Cuku, ka pranuar
Zbardhen detajet, ja si u identifikua vrasësi i Artan Cukut Gazetarja e ‘News24’ Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja lidhur me arrestimin e të dyshuarit të vrasjes së komisarit A
Vrasja e Artan Cukut, Çako: Autori i ngjarjes, Mikel Shallari Pas kapjes së autorit të vrasjes së komisar Artan Cuku, Drejtori i Policisë së Shtetit Haki Çako ka mbajtur një deklarat
Ky është i dyshuari kryesor për vrasjen e komisar Artan Cukut (FOTO LAJM) Djali që shikoni në foto është 24-vjeçari i dyshuar për vrasjen e komisar Artan Cuku. Ai është Mikel Shallari, dhe u
U arrestua në Tiranë, kush është 24-vjeçari i dyshuar për vrasjen e komisar Cukut Policia sot vuri në pranga vrasësin e komisar Artan Cuku. Ai është Mikel Sh., dhe u arrestua mëngjesin e sotëm pranë "Pa
Vrasja e komisar Artan Cukut, policia arreston autorin 24-vjeçar Policia ka shoqëruan në polici një të dyshuar për vrasjen e komisar Cukut. Mësohet se ai është nga Kuçova dhe është iden
ZYRTARE/ Mikel transferohet në Kinë Chelsea po bashkëpunon mirë me klubet kineze sa i përket futbollistëve të saj. Pak ditë më parë shiti brazilianin Osc
U arrastis nga burgu italian. Historia e Mikelit që i vranë babanë në spital Mikel Hasanbelli, është një nga vëllezërit Hasanbelli, dënuar për vrasjen e shtetasit Julian Çela në Belgjikë dhe plagos
Ernest Koliqi apo Mikel Koliqi, kush ishte në të vërtetë kardinali i parë shqiptar në Vatikan? Papa Françesku shpalli dje kardinalët e rinj, ndër të cilët ishte edhe Dom Ernest Troshani. Më 21 shtator 2014 Dom Ernes
Babai i vajzës së vrarë nga bashkëshorti: Mikeli i droguar, e nxorra nga burgu Pas ngjarjes tragjike të ndodhur në Korçë, ku Mikel Xhiko vrau me thikë bashkëshorten e tij, Yllka Xhikon dhe më pas edh
Ja kush është burri që qëlloi gruan dhe veten në Korçë (FOTO LAJM) Një krim i rëndë në familje është shënuar mëngjesin e sotëm në Korçë, ku bashkëshorti ka qëlluar me thikë gruan dhe më p