999 rezultate për

mike

Turqia nën panik! 9 lëkundje sizmike brenda një ore e gjysmë (FOTO LAJM) Lëkundjet sizmike vijojnë të "dridhin" rajonin perëndimor të Turqisë. Pasditën e sotme janë regjistruar 9 lëkundje si
Bluza e duhur në kohën e duhur, këto janë rastësitë më komike (FOTO LAJM) Rastësia është mbreti i botës. Fotot e mëposhtme janë vërtetë interesante, pasi tregon 18 persona që kishin veshur bluzë
Tre emrat që synojnë drejtimin e Universitetit të Tiranës Ashtu siç urdhëroi ministrja e Arsimit në nisjen e procesit zgjedhor për drejtuesit në universitete, fiks dy muaj përpar
Olti Curri ironizon mimikën e Ramës teksa "kryqëzohet" nga gazetarët (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan me gazetarin Blendi Fevziu po zhvillohen debate të ashpra mes kryemin
PAMJET/ Rama takon Mike Pompeon në Washington D.C (VIDEO) Rama e ka vijuar vizitën zyrtare në SHBA me një takim me Sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Si të gjitha t
Me shumë pak lekë, disa dhurata perfekte për Shën Valentin Vetëm disa ditë na ndajnë nga festa e të dashuruarve, Shën Valentini. Por sa e bukur është si festë, ku vlerësohen dashu
Arteta i thur elozhe Mustafit Shkodran Mustafi është rikthyer në protagonist te Arsenali. Mbrojtësi shqiptar kishte bërë disa gabime në ndeshjet e
Tirana i përgjigjet Teutës: Deklarata raciste ndaj Majkëll Ngo Klubi durrsak para disa orësh reagoi duke kërkuar nga komisionet e FSHF-së që të shikojnë pamjet filmike dhe të dënoj Ng
Fuga: Nuk përballohet kjo situatë me specialistë që detyrohen të thonë "flini gjumë vogëlusha" Nga Artan Fuga Eshtë fjala për jetën e njerëzve Përgjegjësia juridike dhe shoqërore e specialistit, sipërmarrësit
Përkeqësohen treguesit, ekonomia e 2019-tës më e ulëta në katër vjet Rritja ekonomike në vitin 2019 pritet të jetë vetëm 2.7%, nga rreth 4.3% që ishte pritshmëria në fillim të vitit, sipas
Kryeministri Edi Rama do të çelë edicionin e dytë të Forumit Ekonomik në Tiranë Forumi i II Ekonomik i Tiranës me tematikën “Rrugët drejt Reformës” do të zhvillohet në hotelin Maritim Plaza Tirana dit
Reagon zyrtarisht IGJEUM: Sa i fortë ishte tërmeti, njerëzit dalin në rrugë Pavarësisht se u ndje shumë më i fortë dhe u raportua në fillim si 5.4, sipas IGJEUM, tërmeti që është ndjerë në Shqipër
Princi i Arabisë Saudite pronari i ri i Newcastle United? (FOTO LAJM) Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman është i interesuar për të blerë klubin anglez Newcastle United. Sipas m
Anije luftarake e ndërthurur me atë kozmike, njihuni me "bishën" që pritet të pushtojë oqeanet (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë pasi arkitektja italiane e mjeteve lundruese, Elena Nappi, zbuloi projektin e saj të një jahti që shndërr
Detajet e fundit nga vrasja në Astir, 28 vjeçari u ekzekutua në sy të mikeshave (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një i ri është ekzekutuar mbrëmjen e sotme në Astir në Ti
Lidhje me gjeneralin, Shqipëria shpall "non grata" dy diplomatët iranianë Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka vendosur sot të shpallë "non grata" dy përfaqësuesit diplomatikë të Ambasad
Do të largohet nga shkolla nga pamundësia ekonomike, sekretarja gris dëftesën Sorollatja për një diplomë dhe arroganca e sekretares së institucionit arsimor, për pak i kushtoi shkollën një të riu në
Oqeanet në 2020 janë më të ngrohta se kurrë më parë në historinë e njerëzimit Oqeanet e mbarë botës janë më të ngrohta në vitin 2019 sesa në çdo kohë tjetër në historinë njerëzore, sipas një studimi
Ramos: Nuk e ndjej Atletico Madridin si armike Real Madrid dhe Atletico Madrid janë gati për betejën e radhës. Sot është në mes trofeu i Superkupës së Spanjës dhe fina
A e takojnë mikeshat VIP? Zogu i Tiranës tregon vuajtjet në burg Hermes Nikaj i cili njihet ndryshe edhe si Zogu i Tiranës tashmë ka 5 javë që qëndron në qeli për shkak se akuzohet për