999 rezultate për

mijallkov

Thaçi e Mijallkov sot në bankën e të akuzuareëve për "Titanik 2" Në Gjykatën Penale sot duhet të vazhdojë seanca gjyqësore për lëndën e PSP-së “Titanik2”. Në seancën e sotme duhet t
Titanik 2, Gjykata shpall të pafajshëm Sasho Mijallkov dhe Menduh Thaçin Gjykata Speciale i ka deklaruar të pafajshëm për rastin Titanik 2 Sasho Mijallokovin dhe Menduh Thaçin, të akuzuar për p
Menduh Thaçi dhe Sasho Mijallkov dalin para gjykatës Në Gjykatën Penale sot duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Titanik 2” të Prokurorisë speciale Publike. Në lë
Mijallkov: Nuk kam për t’i kërkuar falje Boshkoskit Ish drejtori i policisë sekrete, Sasho Mijallkov mohon se sot në gjykatë i ka kërkuar falje Lube Boshkovskit, duke u shp
Thaçi e Mijallkov dalin nesër para gjykatës si të akuzuar për rastin Titanik 2 Gjykimi i PSP për “Titanik 2” që ka të bëjë me parregullsitë zgjedhore do të fillojë nesër dhe në bankën e të akuzuarve
Specialja po heton dyshimet për krim të një kompanie të Mijallkovit? Marrëveshje, anekse, urdhërpagesa, raporte, dokumente financiare, ofertat e ofertuesve, planin për prokurime publike si
Sot do të gjykohet Sasho Mijallkov Ish drejtori i DSK-së Sasho Mijallkov sot do të ulet në bankat e të akuzuarve për lëndën Trezor, të prokurorisë publike.
Publikohet afera gjysmëmilionëshe e Mijallkovit Gazetari Zoran Bozhinovski ka publikuar një rast tjetër të një afere ku përmend ish shefin e sigurisë dhe kundërzbulimit
A është ky personi dirigjent i Kongresit? Sasho Mijallkov, i njohur si njeriu i fuqishëm në VMRO-DPMNE që qëndroi edhe pas organizimit të këtij Kongresi në sinkro
VMRO: Gruevski dhe Mijallkov nuk kanë biznese në kriminale në Serbi Pas akuzave nga politikani serb, Vuk Jeremiç, se Gruevski dhe Mijallkov kanë biznese kriminale në Serbi kanë reaguar ng
Dy "bomba"do të jenë prova kundër Thaçit dhe Mijallkovit në rastin "Titanik 2" Gjykatësit e Apelit kanë vendosur që dy “bomba”, prej të cilëve njëra e publikuar të jenë provë në lëndën “Titanik 2”.
Vëllai i Zaev: Suksesi im në biznes varet nga aftësia jo nga vëllai im Vice Zaev, vëllai i kryeministrit Zoran Zaev, në një intervistë për “Faktor” thotë se nuk e shfrytëzon fuqinë që është v
Dhuna në Kuvend, merret në pyetje djali i Sasho Mijallkovit Djali i Sasho Mijallkovit, ish drejtor i Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Jordan Mijallkov, po merret në pyetje n
Djali i Mijallkov do të merret në pyetje për ngjarjet e 27 prillit Jordan Mijallkov, djali i ish-drejtorit të DSK-së Sasho Mijallkov, nesër do të merret në pyetje për ngjarjet e 27 prilli
PSP kërkon moskthimin e pasaportave për Gruevskin dhe Mijallkovin Prokuroria Speciale ka kërkuar nga Gjykata Penale e Shkupit të mos ua kthejë pasaportat kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Niko
Janeva hedh poshtë zërat: Nuk jam takuar me Mijallkovin! Në një program të përgatitur nga portali A1on me titullin ”Të trijat” ka vazhduar pjesa e dytë ku Katica Janeva si kryep
Ish-shefi i kabinetit të Mijallkov, shkarkohet nga SELEK Ish shef i kabinetit të Sasho Mijallkov, Toni Jakimovski është shkarkuar nga funksioni drejtor i Rjetit për antikrim ndë
Komandant Malisheva: Kumanovën e bëri Sasho Mijallkovi dhe politikanët tuaj! Andi Krasniqi, i njohur si Komandant Malisheva, pretendon se ngjarjet në Lagjen e Trimave janë inskenuar nga ish shefi i
Shqiptarët që krenoheshin se njihnin Mijallkovin “E njoh Mijallkovin”, “I fortë është”, “Baba Mijallkov”, ishin shprehjet që shumë shqiptarë i thonin me krenari nëpër ka
Mijallkov tërhiqet nga politika Ish drejtori i Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkov ka njoftuar se do të ndërpresë me aktivitetet e t