999 rezultate për

mijĂ

Harrojini ilaçet, mĂ«nyra mĂ« e mirĂ« pĂ«r tĂ« ulur temperaturĂ«n ËshtĂ« me tĂ« vĂ«rtetĂ« e vĂ«shtirĂ« pĂ«r tĂ« folur pĂ«r kĂ«tĂ« çështje , pasi kur fĂ«mija juaj po vuan nga diçka, ju gjithmonĂ« doni
Shumë të vjella gjatë shtatëzanisë? Fëmija do të dalë i zgjuar Të përzierat janë vërtet të bezdisshme gjatë shtatzënisë. Ky problem është më i pranishëm në muajt e parë. Një stu
I thanĂ« se fĂ«mija i lindi i vdekur, historia e dhimbshme e nĂ«nĂ«s shqiptare NjĂ« histori jo fort e zakontĂ« u bĂ« publike nĂ« rubrikĂ«n “Kam njĂ« mesazh pĂ«r ty”. Jorida rrĂ«feu gjithĂ« kalvarin e dhimbjev
Shqiptarja kërkon një milion franga dëmshpërblim për fëmijën e sëmurë Kjo nënë e dy fëmijëve, nga gjinekologia e saj kërkon dëmshpërblim pasi vajza e saj njëmbëdhjetëvjeçare e ka fibrozën ci
ShtatzĂ«nat tĂ« kenĂ« kujdes, ky veprim mund tĂ« ketĂ« pasoja tĂ« rĂ«nda te fĂ«mija ËshtĂ« njĂ« rutinĂ« e njohur pĂ«r çdo nĂ«nĂ«. Pasi fĂ«mijĂ«t kthehen nĂ« shtĂ«pi nga shkolla, iu shĂ«rbehet dreka ose darka dhe ush
Rama flet pĂ«r XhisielĂ«n: Mos e paç te fĂ«mija jot! Kryeministri i vendit, Edi Rama i ftuar nĂ« Real Story ka folur edhe pĂ«r rastin e Xhisiela Malokut. “Mund tĂ« pĂ«rgjigje
Tragjedi, fëmija niset për në kopësht por gjendet i vdekur në autobus Si gjithnjë, për disa muaj ai ishte shoqëruar nga prindërit në autobusin e kopështit çdo mëngjes, por një ditë ata do të
Aksident i rëndë në Shkup, lëndohet nëna dhe fëmija Dy persona janë lënduar në aksidentin e rëndë që ndodhi sot në Bulevardin Ilinden pranë Fontanës në Parkun e Qytetit të
Pse nuk duhet kurrĂ« t’i bĂ«rtisni fĂ«mijĂ«s suaj kur gĂ«njen Edhe pse fĂ«mijĂ«t e vegjĂ«l kanĂ« njĂ« prirje tĂ« gĂ«njejnĂ« ndonjĂ«herĂ« atyre nuk i duhet bĂ«rtitur pĂ«r dicka tĂ« tllĂ«, por duhet
Video e mrekullueshme, fĂ«mija vallĂ«zon nĂ« barkun e nĂ«nĂ«s Kjo pamje e mahnitshme tregon sesi njĂ« fĂ«mijĂ«, i cili ende nuk ka lindur “vallĂ«zon” nĂ« barkun e nĂ«nĂ«s. FĂ«mija shihet
NĂ«se fĂ«mija juaj do tĂ« lindĂ« nĂ« vjeshtĂ«, do tĂ« ketĂ« kĂ«to karakteristika NĂ«se jeni tĂ« dashuruar me pulovrat e trasha, kungujt, gjethet, Halloween-in, mollĂ«t, batanijet apo ҫdo gjĂ« tjetĂ«r
Aksident i rëndë në Shkodër, fëmija në gjendje kritike Një aksident i frikshëm ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër. Një makinë ka përplsur një fëmijë i cili aktualisht ndodh
Fëmija i parë, i dytë dhe i mesit: Si ndikon radha e lindjes në karakterin e fëmijëve Ti, vëllai dhe motra jeni grindur gjithmonë për të qenë më të favorizuarit e prindërve, por mund të surprizoheni kur të
E pabesueshme, fëmija 10-vjeçar merr pjesë në grabitjen me hanxhar (VIDEO) Një grabitje shokuese ka ndodhur në një motel në japoni, ku një person ka përdorur dhe një fëmijë rreth moshës 10-vjeçar
Gjithçka duhet të dinë prindërit për ditën e parë të shkollës Nëse djali apo vajza juaj do të nisë shkollën, mund të ndjeheni i emocionuar, ndoshta pak i shqetësuar ose thjesht mund
Tronditëse, fëmija ha ushqim tek tasi i qenit (VIDEO) Një fëmijë është i fiksuar për të ngrënë ushqimin e qenit aq sa nuk pyet edhe për këshillat e gjyshes së tij. Një vid
Rikthehet sherri vjehrrë-nuse: Degjeneron debati për djalin e vogël (VIDEO) Ditën e sotme në emisionin me "Zemër të Hapur" është rikthyer debati më i famshëm mes nuses dhe vjehrrës. Vështirë t
Po shkonte për në spital por fëmija nuk priti, gruaja lind në makinë (VIDEO) Një grua të cilës i kanë filluar dhimbjet e lindjes që në shtëpia ka pasur një episod për tu mbajtur mend gjatë gjithë j
Fotografohet fĂ«mija-fantazmĂ«, tmerrohet rrjeti NjĂ« pronar banese pretendon tĂ« jetĂ« i pĂ«rhumbur nga njĂ« ‘fantazmë’ qĂ« ai e quan “David i dashur” ka ndarĂ« njĂ« imazh tĂ« a
Fëmija i sëmurë shkakton alarm në avion, anulohet fluturimi! Një avion ka ndaluar me urgjencë udhëtimin prej frikës se në bord ishte një fëmijë me sëmundjen e kolerës. Pasagjerët u