999 rezultate për

mihali

"Mihali" shfaqet sërish, polici hidhet mbi kofanon e makinës për 2 km (VIDEO) Këto pamje, me padyshim do tju sjellin në kujtesë skandalin në Sarandë, ku Mihal Kokëdhima sulmoi turistët spanjollë.
Harrojeni Mihalin, shikoni çfarë bëhet nga Saranda në Vlorë (FOTO LAJM) Këto ditë opinioni është bombarduar me lajme për Mihal Kokëdhimën, pas sulmit të tij ndaj turistëve spanjollë. Por, t
Vajza e spanjollit zbulon gjithçka: Si u çmend Mihali i "tmerrshëm" për dy peshq Sjellja e gabuar për dy peshq zgare i kanë kushtuar shtrenjtë kushëririt të ish-deputetit të Himarës Koço Kokëdhima. Mih
Rama nuk ia prishi Mihalit restorantin se shkeli ligjin, por që të dëfrejë shqiptarët Nga Albeu.com Hipja mbi kofano e Mihal Kokedhimës dhe e gjithë tollovia që ndoqi veprimin e tij me debate mbi sh
Gjithçka e sheshuar, çfarë mbeti nga lokali i Mihalit në Vlorë (VIDEO) Ditën e sotme është shembur lokal "Panorma" në pronësi të pronarit Mihal Kokëdhima në Vlorë. Sipas IKMT-së ky subjekt
Sikur Mihali të ishte minoritar... Nga Ervin Qafmolla Nuk do kishte rrëshqitur kaq lehtësisht dhe argëtueshëm saga e egër e xanxarit Mihal Kokëdh
Restoranti i Mihalit të "tmershëm" u mbyll, por çfarë po ndodh këto ditë aty Lokali “Panorma”, në Porto Palermo, është mbyllur nga familjarët e Mihal Kokëdhimës. Turistët kanë shfrytëzuar për plazh
Rrihte turistët që në 2015! Zbardhën bëmat e Mihalit Nga Mentor Kasa Pamjet e shpërndara me shpejtësi në Shqipëri me protagonist Mihal Kokëdhimën, pronar i restora
Ish-kryebashkiaku i Vlorës i del në mbrojtje Kokëdhimës: Ai po kërkonte hakun e tij sh-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika përmes një postimi në rrjetet sociale ka reaguar ndaj ngjarjes që ndodhi me pr
Maskohej si diplomat, kush është Mihali? Rusi i arrestuar sot në Veri të Ksovës Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka deklaruar se në Mitrovicën e Veriut është arrestuar edhe një shtetas rus i cili i
Marvin e vranë për një karikues, gjykata jep vendimin për katër të rinjtë Gjykata dha sot vendimin për katë të akuzuarit për vrasjen e 22 vjeçarit Marvi Mihali në verën e vitit 2017. Gjykata
Pranon krimin një nga katër të pandehurit për vrasjen e Marvi Mihalit Gjykata e Tiranës ka mbajtur një tjetër seancë për 4 të pandehur për vrasjen e Marvi Mihalit dy vite më parë. Gjatë k
Kërkohet 87 vite burg për të rinjtë që vranë shokun për një karikues Prokuroria e Tiranës, ka dhënë pretencën për 4 të pandehurit që akuzohen për vrasjen e Marvi Mihalit, më 31 korrik të vi
E vranë për një karikues celulari, dalin dëshmi të reja për ekzekutimin e Marvi Mihalit Gjykata e Tiranës vazhdon të marrë deshminë e personave për vrasjen e Marvi Mihalit, i cili u vra për një karikues verën
"Është rrahur deri sa ka dhënë shpirt", dëshmia tronditëse e prindërve të Marvi Mihalit Sot në Gjykatën e Tiranës është zhvilluar seanca gjyqësore për vrasjen e të riut Marvi Mihali. Kujtojmë se Mihali u
Zbardhet vrasja e Marvit për një karikues: Shpallet në kërkim një tjetër i ri Hetimet për vrasjen e Marvi Mihalit ka marrë një tjetër rrjedhë. Prokuroria e Tiranës thotë se nuk kanë qenë katër pe
E papritur, lirohen sërish dy të akuzuarit për vrasjen e Marvi Mihalit Kridens e Marsel Alla, dy nga të akuzuarit për vrasjen e Marvi Mihalit janë lënë të lirë. Gjykata ka ndryshuar masën
Rikthehen në burg bashkëpunëtorët e vrasjes së Marvi Mihalit Gjykata e Tiranës ka kthyer në burg tre të rinjtë që dyshohet se bashkëpunuan në vrasjen e Marvi Mihalit disa muaj më pa
Liroi nga burgu autorët, babai i Marvi Mihalit padit prokurorin Pavllo Mihali, babai i 22-vjeçarit Marvi Mihali për një karikues telefoni ka denoncuar në prokurorinë e Krimeve të Rënda
Dalin pamjet e sherrit me thika ku humbi jetën Marvi Mihali (VIDEO) Vdekja e Marvi Mihalit tronditi Tiranën dhe gjithë Shqipërinë. Ai u masakrua me thikë nga bashkëmoshatarët e tij për një