999 rezultate për

mihal

Sëmuret Mihal Kokëdhima Rrëzohet kërkesa e Mihal Kokodhimës për t’u liruar nga qelia. Gjatë procesit gjyqësor të zhvilluar në Vlorë, përfaqësues
"Nuk kam më lokal dhe s'kam me kë konfliktohem": Gjykata refuzon lirimin e Mihal Kokëdhimës Gjykata e Vlorës ka rrëzuar kërkesën e Mihal Kokëdhimës për t'u liruar nga burgu. Kokëdhima kishte kërkuar lirimin m
Gjykata merr vendimin për Mihal Kokëdhimën Gjykata e Apelit ka vendosur "arrest me burg" për Mihal Kokëdhimën, pronarin e ish-lokalit Panorama në Vlorë. Kokëdhi
Harrojeni Mihalin, shikoni çfarë bëhet nga Saranda në Vlorë (FOTO LAJM) Këto ditë opinioni është bombarduar me lajme për Mihal Kokëdhimën, pas sulmit të tij ndaj turistëve spanjollë. Por, t
Vajza e spanjollit zbulon gjithçka: Si u çmend Mihali i "tmerrshëm" për dy peshq Sjellja e gabuar për dy peshq zgare i kanë kushtuar shtrenjtë kushëririt të ish-deputetit të Himarës Koço Kokëdhima. Mih
Zbardhet dëshmia e shoferit: Na rrethuan dhe na sulmuan me thika Sjellja e gabuar për dy peshq zgare i kanë kushtuar shtrenjtë Mihal Kokëdhima, ai tashmë ndodhet në burgun e Vlorës, ndë
Shembet lokali i Mihal Kokëdhimës, jehonë deri në Spanjë (FOTO LAJM) Këtë të hënë, autoritet shembën restorantin e Mihal Kokëdhimës, biznesmeni i cili u bë i njohur pas publikimit të videos
Prishja e restorantit të Mihal Kokëdhimës, ja çfarë shkruan Zëri i Amerikës Inspektoriati Kombëtar i Ndërtimit prishi të mërkurën një Bar-Restorant në zonën turistike në Porto-Palermo në Vlorë pas
Rama nuk ia prishi Mihalit restorantin se shkeli ligjin, por që të dëfrejë shqiptarët Nga Albeu.com Hipja mbi kofano e Mihal Kokedhimës dhe e gjithë tollovia që ndoqi veprimin e tij me debate mbi sh
I thanë i "iku" restoranti, Mihal Kokëdhima përfundon në urgjencë Mihal Kokëdhima është personazhi më i përfolur i ditëve të fundit në Shqipëri. Ai u bë i famshëm pas publikimit të një v
Gjithçka e sheshuar, çfarë mbeti nga lokali i Mihalit në Vlorë (VIDEO) Ditën e sotme është shembur lokal "Panorma" në pronësi të pronarit Mihal Kokëdhima në Vlorë. Sipas IKMT-së ky subjekt
Sikur Mihali të ishte minoritar... Nga Ervin Qafmolla Nuk do kishte rrëshqitur kaq lehtësisht dhe argëtueshëm saga e egër e xanxarit Mihal Kokëdh
Nis shembja e restorantit të Mihal Kokëdhimës, terrorizoi turistët spanjollë Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) mëngjesin e sotëm ka nisur shembjen e restorant 'Panorma' në pron
TRONDITESE/ 38 vjeçari i shtruar në spitalin psikiatrik, rreh për vdekje 5 pacientë të tjerë Një i sëmurë që po kurohej në një spitalin psikiatrik në Rumani ka rrahur për vdekje 5 pacientë dhe plagosi disa të tjer
Mihal Kokëdhima tremb dhe Rike Roçin: Kam frikë (FOTO LAJM) Ish banorja e Big Brother Albania Rike Roçi ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në “Instastory”. Në mes
Olsi Bylyku "konkurron" Mihal Kokëdhimën, cilit version i jepni 5 yje (VIDEO) Një video e publikuar pak ditë më parë, ku shihej qartë sulmi ndaj turistëve spanjollë nga pronari i lokalit Mihal kokëd
Restoranti i Mihalit të "tmershëm" u mbyll, por çfarë po ndodh këto ditë aty Lokali “Panorma”, në Porto Palermo, është mbyllur nga familjarët e Mihal Kokëdhimës. Turistët kanë shfrytëzuar për plazh
Rrihte turistët që në 2015! Zbardhën bëmat e Mihalit Nga Mentor Kasa Pamjet e shpërndara me shpejtësi në Shqipëri me protagonist Mihal Kokëdhimën, pronar i restora
Mediat e huaja shkruajnë për sulmin ndaj turistëve: Kemi humbur shumë nga ky episod tmerri Ngjarja e rëndë ku dhunoheshin turistët nga pronari Mihal Kokëdhima në Vlorë, "mori dhenë" edhe jashtë vendit. Gazeta
Ish-kryebashkiaku i Vlorës i del në mbrojtje Kokëdhimës: Ai po kërkonte hakun e tij sh-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika përmes një postimi në rrjetet sociale ka reaguar ndaj ngjarjes që ndodhi me pr