999 rezultate për

mihajlovic

Mihajlovic vijon kimioterapinë, nuk i largohet për asnjë çast skuadrës Paniku te Bologna duket se ka marrë fund. Sinisa Mihajlovic ka mbyllur me sukses ciklin e parë të kimioterapisë dhe do t
Mihajloviç nis kurimin ditën e nesërme, por trajneri nuk braktis Bolonjën Ditën e shtunë opinioni sportiv në Itali, por jo vetëm, u trondit nga lajmi se trajneri i Bolonjës Sinisha Mihajloviç ki
Leucemi akute, Donnarumma prek zemrat e të gjithëve me masazhin inkurajues për Mihajlovic Gianluigi Donnarumma ka një mesazh emocionues për trajnerin, Sinisa Mihajloviç, i cili u tërhoq nga futbolli për arsye s
Mihajlovic diagnostikohet me leukemi Trajneri serb ka publikuar një lajm aspak i mirë për botën e futbollit. Ish futbollisti i Interit ka konfirmuar se po pë
Bologna në ankth, Sinisa Mihajlovic me probleme shëndetësore Trajneri i Bologna, Sinisa Mihajlovic është duke u përballur me një problem shëndetësor, i cili mund të bëjë që ai të he
Mihajloviç zbulon prapaskenën me Juventusin: Isha në shtëpinë e Anjelit, por Konte na prishi punë Juventusi është në kërkim të një trajneri pasi vendosi që të largonte Masimiliano Alegrin dhe të shumtë janë emrat që la
Trajneri i Bologna-s e tepron, përleshet me policinë (VIDEO) Sinisa Mihajlovic, ka tentuar ta sulmojë një tifoz, i cili e kishte ofenduar, por u ndalua nga policia italiane që reago
Mihajloviç shfaq interes për mbrojtësin e Kombëtares Mihajloviç shfaq interes për mbrojtësin e Kombëtares Kastriot Dermaku është një mbrojtës shqiptar që është duke bërë m
Serbi Mihajlovic dhe shqiptari Xhemaili bëhen bashk për shpëtimin e Bologna Bologna po kalon një moment të vështirë këtë sezon ku po lufton për mbijetesë. Por në këtë skuadër ka harmoni të plot
Vajzat e Sinisa Mihajlovic bëhen pjesë e një "reality show" (FOTO LAJM) Viktorija dhe Virxhinia janë vajzat e trajnerit të njohur Sinisa Mihajlovic. Viktorja është vajza me e madhe ajo ësht
Vajzat e Sinisa Mihajlovic i venë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Viktorija dhe Virxhinia janë dy vajzat e trajnerit Sinisa Mihajlovic. Viktorja është vajza me e madhe, ajo është 22 v
Rrëfehet Mustafi: Isha i frikësuar kur Mihajloviç erdhi te Sampdoria Edhe pse tani është pjesë e Arsenalit, mbrojtësi me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi nuk e harron Sampdorian, klubi
Zëvendëskryeministrja serbe këmbëngul të bëjë marrëveshje për Kosovën Zëvendës kryeministrja e Serbisë, Zorana Mihajlovic ka deklaruar edhe një herë se zgjidhja e problemeve me Kosovën ka rë
Gjiganti portugez injoron keq trajnerin serb: Mihajloviç shkarkohet brenda 8 ditëve (FOTO LAJM) Sinisa Mihajloviç nuk po gjen qetësi në punën e tij. Vetëm tetë ditë më parë ai firmosi për ekipin e madh portugez Sport
Juventus pret Torinon për të festuar eliminimin e Napolit Në Allianz Stadium në orën e 20:45 të kësaj të mërkure do të vihet në skenë çerekfinalja e fundit e Kupës së së Italisë.
Nish-Prishtinë-Durrës nis vitin tjetër Ministrja e Ndërtimit e Serbisë, Zorana Mihajlovic ka konfirmuar se në vitin 2018 do të filloi ndërtimi i autostrades së
Mihajloviç flet si ndihet pas presionit që po ushtrrojnë mbi të E ardhmja e Sinisa Mihajloviç në stolin e Torinos, është e lidhur ngushtë me rezultatin e nesërm ndaj Cagliarit. Trajnër
Mihajlovic “në fije të perit”: Nëse konfirmohem, bëhet si them unë Duket se diçka është thyer mes Torinos dhe Sinisa Mihajlovicit dhe një gjë të tillë e pranoi edhe vetë trajneri serb. Hu
Albeu.com sjell nga Torino momentet e "çmendurisë" së Mihajloviç me stafin (FOTO LAJM) Sinisa Mihajloviç shpërtheu mbrënë në ndeshjen Torino-Sassuolo, të fituar nga torinezët me rezultatin 3-0, duke u ulërit
Tërbohet Mihajloviç, shtyn dhe iu bërtet stafit të tij (FOTO LAJM) Ish trajneri i Milan, Mihajloviç në fitoren 3-0 të Torinos kundër Sassuolos ditën e djeshme, ka shpërthyer në nerva dhe