999 rezultate për

middleton

Të frymëzuara nga vjehrra, rastet kur dukeshat kanë kopjuar Lady Dianën (FOTO LAJM) Lady Diana ishte një ikonë edhe në modë. Veshjet e saj kopjohen edhe në ditët e sotme, nga nuset e familjes Mbretëro
Fëmijët e mbretërisë nuk kanë çdo gjë, rregullat super strikte të Kate Middleton (FOTO LAJM) Nëse deri tani keni menduar se mbretërorët mund të kenë gjithçka që kërkojnë, e keni gabim! Në familjen e Kate Middle
Për herë të parë, Kate Middleton fotografohet pa unazën e martesës (FOTO LAJM) Kate Middleton shokoi fansat teksa në llogarinë zyrtare në instagramin e Dukeshës së Kembrixh u postua një foto teksa gr
Vajza 21 vjeçare humb jetën nga koronavirusi, e ëma prek me mesazhin Një vajzë 21-vjeçare ka humbur jetën nga koronavirusi. Chloe Middleton mendohet të jetë viktima me moshën më të re në
Kate Middleton vesh të njëjtën pallto që prej viti 2008! (FOTO LAJM) Duka dhe Dukesha e Kembrixhit janë duke vizituar këto ditë Irlandën, dhe sigurisht, ky ishte një tjetër rast që Kate Mid
"Mbretëresha e aksesorëve", Kate Middleton bën viral vathët vetëm 8 dollar (FOTO LAJM) Kate Middleton është quajtur ndryshe "mbretëresha e aksesorëve", sidomos e vëthëve që ajo i pëlqen aq shumë dhe i kombin
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM) Kate Middleton, një entuziaste e sportit, iu bashkua një grupi atletësh të rinj për të marrë pjesë në disa aktivitete në
Kate Middleton siç nuk e keni parë ndonjëherë, ushtrohet para kamerave me tuta dhe atlete (VIDEO) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ka teguar aftësitë e saja sportive në SportAid, në Londër. 38-vjeçarja garoi me
Dieta mbretërore: Këto janë vaktet që ha Kate Middleton për të mbajtur trupin në formë Kate Middleton është padiskutim një nga gratë më të para në botë. Me kamerat që e vëzhgojnë 24orë në 7 ditë të javës ,
Shpërthen Kate Middleton: Nuk e shoh dot William-in të trishtuar, dhe ja kush e ka fajin (FOTO LAJM) Në gjithë këtë zhurmën mediatike që kanë krijuar Meghan Markle dhe princi Harry, të gjithë duken se e kanë dhënë mendimi
"Mbretëresha e aksesorëve", Kate Middleton bën viral vathët vetëm 8 dollar (FOTO LAJM) Kate Middleton është quajtur ndryshe "mbretëresha e aksesorëve", sidomos e vëthëve që ajo i pëlqen aq shumë dhe i kombin
Çfarë i tërhoqi ndjekësit kaq shumë tek kjo veshje e Kate Middleton? (FOTO LAJM) Dukesha e Cambridge, Kate Middleton ka dalluar gjithmonë për elegancën dhe finesën në veshjet e saj. Së fundmi 38-vjeçar
Princi William bën komentin më të bukur për Kate Middleton Princi William dhe Kate Middleton ishin në një event zyrtar në jug të Wales-it, ku janë takuar edhe me fansat e tyre të
Era nxjerr zbuluar Kate Middleton, dukeshës i ngrihet fundi në mes të rrugës (FOTO LAJM) Dukesha Kate Middleton u shfaq mjaft elegante, veshur me një kostum të dizenjuar nga D&G. 38-vjeçarja po vizitonte nj
I "talli" të bijën në transmetim live, Kate Middleton e bën moderatorin të pendohet (FOTO LAJM) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton mund të na jetë dukur gjithmonë shumë serioze dhe e përmbajtur, mirëpo ajo tjetërso
Zbulohet pse sekretarja personale e Kate Middleton u largua nga puna Pas dy vitesh, krahu i djathë i Kate Middleton, mbretëreshës së ardhme të Anglisë, është larguar nga puna. Catherin Q
5 rregulla strikte që Kate Middleton i ka mësuar nga të qenit dukeshë (FOTO LAJM) Britania e Madhe është një nga vendet e pakta që ka arritur të mbajë një monarki nëpër shekuj. Kjo u bë e mundur falë be
Kate Middleton del natën për të pirë me shoqet, por për këtë ka një sekret Një ditë, Kate Middleton do të jetë mbretëresha e Anglisë dhe duke qenë kështu, s'mund ta shpenzoje kohën duke bërë gjër
Vizitat në vendet islamike, Kate Middleton shkëlqen me të gjitha veshjet (FOTO LAJM) Kate Middleton shquhet për shijen e saj të hollë në veshje dhe këtë herë e ka treguar padyshim se di edhe të respektojë
Kate Middleton e tregoi edhe njëherë se është më e mira vetëm me një detaj Kattë Middleton shquhet për shijen e saj të hollë në veshje dhe këtë herë e ka treguar padyshim se di edhe të respektoj