999 rezultate për

micotaqis

Cipras flet pas zgjedhjeve: Respektoj vendimin e popullit Kryeministri në detyrë i Greqisë, Alexis Cipras, ka reagaur pas mbylljes së procesit zgjedhor dhe pas daljes së sondazhe
Demokracia e Re siguron fitoren, reagon Tsipras: Respektoj vendimin e popullit (FOTO LAJM) Pas përfundimit të procesit zgjedhor në Greqi, duket se nga sondzhet e para fituese renditet partia e Mitsotakis, Demokr
Cipras: Do të bëj më të mirën për zgjidhjen e çështjes së emrit “Kam përgjegjësi përpara vendit tim”,- deklaroi kryeministri grek, Aleksis Cipras, gjatë një takimi me liderin e opozitë