Mega operacioni "Volvo 4", 27 të arrestuar, 6 nuk janë kapur
999 rezultate për

mickoski

LSDM: Drejtuesit e VMRO-DPMNE janë marioneta antiperëndimore Udhëheqësia e VMRO-DPMNE-së dhe Hristijan Mickoski janë marioneta antimaqedone dhe antiperëndimore që u penguan në tenti
Mickoski nuk e përfill letrën, del kundër SHBA-ve Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski iu përgjigj letrës së ndihmës sekretarit të SHBA-ve, Wess Mitchell, duke ia
Serbët sulmojnë Mickoskin dhe lartësojnë Ivanovin Me titull “Hajvar i Referendumit”, gazeta proqeveritare e Serbisë “Politika” të martën doli me komente në të cilat vler
Mickoski e ka hallin te prokuroria speciale, kërkon ta fundosë Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski sot ka deklaruar se nëse kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev heq dorë nga m
Ahmeti takohet me Mickoskin, ç'po ndodh? Partitë parlamentare kanë filluar takimet me qëllim gjetjen e kompromisit për ndryshimet kushtetuese. Në emisionin “Rrug
Mickoski i gëzuar për votimin: Kanë pësuar humbje të thellë Kemi referendum të pasuksesshëm, Politika e Zaevit, pësoi debakël. Me këto fjalë e nisi konferencën për shtyp, lideri i
Mickoski nuk bindet edhe nga Anglia për referendumin Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski sot ka zhvilluar takim me ministrin britanik për Evropë dhe Amerikë, Ser Al
Ish-ministri i VMRO-DPMNE do të votojë pro referendumit Ish-ministri i VMRO-DPMNE dhe ish-anëtari i lartë i kësaj partie, Nikolla Todorov ka bërë të ditur se do të votojë në fa
VMRO-DPMNE: Qytetarët janë të lirë të votojnë pro ose kundër në referendum Me fjalën “Se në fund do të fitojë Maqedonia”, lideri i partisë opozitare maqedonase, VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski
Mickoski nuk bindet: Marrëveshja me Greqinë është e dëmshme Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski sot ka zhvilluar takim me kancelarin austriak, Sebastian Kurz. Ashtu siç
LSDM thirrje Mickoskit: Bëhu burrë, po ose jo Hristijan Mickoski të mos fshihet pas lajmeve të rrejshme të VMRO-DPMNE-së, por të dalë para qytetarëve dhe të kumtojë q
Mickoski refuzon ofertën e qeverisë Zaev “Dikush vetëdijshëm harron se mandati për qeveri, vende ministrore dhe funksione shtetërore t’i jep populli, dhe jo indi
Marshi në Kavadar, Mickoski ka një porosi për Zaevin Është për të ardhë keq se si ky njeri poshtëron veten dhe bie dita ditës në probleme më te mëdha. Mjaft është me kësi po
VMRO-DPMNE ragon mbi referendumin dhe marrveshjen me Zaev Së fundmi në media janë publikuar disa shkrime që akuzojnë partinë VMRO-DPMNE për një bashkpunim me Zaev. Raportimet
Kryetari i opozitës akuzohet se ka marrëveshje sekrete me Zaevin Filip Petrovski, nga fraksioni i VMR0-DPMNE theksoi se nuk priste mbështetje nga udhëheqësi Hristijan Mickoski për prote
Mickoski nuk bëhet pjesë e protestave në rrugë Lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski ka pranuar përfaqësuesit e qytetarëve të cilët protestojnë para Kuvendit dhe t
Mickoski nxjerr fytyrën e vërtetë anti-shqiptare Edhe pse shqiptarët përbëjnë më shumë se 25 për qind të popullsisë së Maqedonisë, kreu i partisë opozitare VMRO-DPMNE th
VMRO mëson nga opozita në Shqipëri, dalin në protestë masive Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski ka vazhduar me aktivitetet në terren në vigjilje të protestës së paralajmëru
Mickoski kërkon të ndahet nga politika e Gruevskit Hristijan Mickoski, kryetar i VMRO-DPMNE-së ka bërë të ditur se partia e tij është duke përgatitur programin e ri zgjedh
Debat televiziv mes Zaevit dhe Mickoskit, hedhin akuza LIVE Ka kaluar kohë që nga debati i fudnit tleviziv, dhe këtë herë ka ardhur në TVM1, ku përballen Kryeministri i vendit dhe