Rekord, kjo është sasia e heroinës që u kap në laboratorin e Hasit
999 rezultate për

michelle

Vdiq për disa sekonda, zgjohet 25-vjeçarja e tregon çfarë ndodhi pas vdekjes Çfarë ndodh pas vdekjes? Një vajzë e re e cila kishte kaluar në vdekje klinike, ka treguar çfarë ndodh pas vdekjes. 2
Rezidencë si në përralla e ish-familjes presidenciale, njihuni me parajsën e Obamave Familja Obama, pjesëtarët e së cilës jetuan prej 8 vitesh në shtëpinë e Bardhë në Uashington DC. Ish- Presidenti i 44-të
20-vjeçarja me një sëmundje të rrallë, trondit me deklaratën e saj (FOTO LAJM) Një 20-vjeçare me një sëmundje të rrallë ka folur rreth asaj se si njerëzit shpesh mendojnë se ajo është sa gjysma e mos
Zonja e Parë thyen protokollin për të bërë një dhuratë të sikletshme Ish Zonja e Parë e USA, Michelle Obama për të cilën të gjithë kanë shumë simpati, ka qenë e ftuar në emisionin “The Elle
Zbulohet dhurata "e sikletshme" që Melanie Trump i bëri Michelle Obama-s (FOTO LAJM) Ish zonja e Parë Michelle Obama ka qenë e ftuar në "The Ellen ShoW" për herë të parë pas largimit nga Shtëpia e Bardhë.
Barak Obama bëhet romantik, ja surpriza e ëmbël që i bëri gruas (FOTO LAJM) Michelle Obama të hënën festoi 54 vjetorin ndërsa së fundmi ish zonja e parë ndau një dhuratë romantike të marrë nga is
Michelle Obama do të jetë Presidentja e ardhshme e Amerikës? (FOTO LAJM) Profesori i juridikut i cili i ka dhënë mësim Obamës në Harvard ka thënë se Michelle Obama "duhet të jetë Presidente".
Michelle Obama, një 53-vjeçare me bikini që sfidon të bijat (FOTO LAJM) Michelle Obama ka treguar linjat perfekte me bikini ndërsa është me pushimë në Miami. Michelle dhe vajza e saj më e
Michelle Obama: Çdo grua që votoi kundër Clinton, votoi kundër zërit të saj! Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara Michelle Obama ka kritikuar gratë që votuan presidentin Donald Trump. “Çdo g
Kështu dukeshin Barack dhe Michelle Obama në rininë e tyre (FOTO LAJM) Ata ishin padyshim çifti më i preferuar presidencial, dhe mesa duket akoma e mbajnë këtë kurorë duke qenë se Trump dhe M
Michelle Obama sapo bëri urimin më të ëmbël për bashkëshortin e saj (FOTO LAJM) Dita e djeshme ka qenë festë për ish-Presidentin e Amerikës dhe familjen e tij sepse Barack kishte ditëlindjen. Ai m
E çuditshme por Beyonce dhe Michelle Obama janë mike shumë të mira (VIDEO) Që nga dita e inagurimit të Presidentit Obama në vitin 2008, dhe deri më sot një miqësi e ngrohtë ka lindur mes Beyonces
Michelle Rodriguez kërcënon se do heqë dorë nga "Fast and Furious" (FOTO LAJM) Michelle Rodriguez është një nga aktoret më të pëlqyera në botë sidomos për rolet e saj në serinë filmike “Fast and fur
Ankohej për dhimbje koke, gruaja shtatzënë vdes disa orë më pas Një grua shtatëzanë ka vdekur nga tumori në tru vetëm disa orë pasi u ankua se kishte dhimbje koke. Michelle Inman ng
"Balena blu". Vërtetë?! Balena Blu në të vërtetë është një vajzë bjonde 20 vjeçe, e cila në gjykatë rri e heshtur ose qan, fshin sytë bojëqielli
Skandali i zonjës Trump me shaminë, ja çfarë ka thënë presidenti për Michelle Obamën (FOTO LAJM) Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ndodhet në udhëtimin e tij të parë jashtë SHBA-ve, në Arabinë Sa
Sheila Jager, gruaja që Obama i propozoi dy herë para se të njihte Michelle (FOTO LAJM) Gruaja të cilës Barack Obama i propozoi dy herë para se ta takonte Michellen, ka marrë vëmendjen e mediave këtë javë pas
Kjo është “puna” e re Barack Obamas (FOTO LAJM) Familja Obama tashmë po shijojnë jetën jashtë Shtëpisë së Bardhë. Ish-Presidenti Barack Obama është parë duke fotogra
Nuk do ta besoni, ja si duken flokët e vërtetë të Michelle Obama (FOTO LAJM) Ish Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Mishelle Obama, po kalon disa pushime mes Ishujve Vergini Britanni
Michelle Obama "thyen" rrjetin me flokët kaçurrela natyrale (FOTO LAJM) Ish zonja e parë e SHBA, Michelle Obama ka shokuar (për mirë) me pamjen e saj me flokët kaçurrela natyrale. Gjatë 8