999 rezultate për

michel

Perëndimi i ashpër ndaj Rusisë: Lironi Navalnyn menjëherë BE, SHBA, Britania e Madhe, Franca e Gjermania e kanë kritikuar me tonët më të ashpra vendimin për të lënë në burg kreun
E arrestuan sapo shkeli në Rusi, shefi i BE-së kërkon nga Putin që të lirojë opozitarin Navalny Presidenti i Këshillit Evropian, Charles Michel, ka kërkuar nga presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, të lirojë figurën e
Për herë të parë pas zjarrit, kështu do të festohen Krishtlindjet në katedralen Notre-Dame Abacia e Notre-Dame do të japë një koncert në prag të Krishtlindjes, pa një audiencë, në katedralen e Notre-Dame e shkat
E vështirë por ia dolën! Si e shpëtuan Michelle dhe Obama martesën pas Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Jeta për Barack dhe Michelle Obama u bë më e bukur pas përfundimit të mandatit të Barack si president dhe daljes nga Sht
Obama: Michelle do më braktiste nëse do isha pjesë e administratës "Biden" Ish-presidenti i SHBA-së Barack Obama ka deklaruar se nuk do të pranojë një vend në administratën e ish-zëvendës preside
E martuar prej 26-vitesh me Barack Obama-n, Michelle tregon sekretin Përveç gjithë titujve të tjerë që zotëron, Michelle Obama shndërrohet në nënën e të gjithëve kur vjen puna tek këshilla
Tensione "lufte" në Mesdhe! Greqia jep alarmin pas aksionit të Turqisë Janë rikthyer ndjeshëm tensionet në Mesdhe. Kryeministri grek mësohet se ka zhvilluar një bisedë telefonike me President
Rënditja: Oliver Giroud kalon Michel Platinin në renditjen e golashënuesve (FOTO LAJM) Oliver Giroud ka kaluar Michel Platinin në renditjen e golashënuessve më të mirë në historinë e kombëtares franceze.
Michelle Obamës i la të gjithë pa fjalë: Doja ta hidhja Barack-un nga dritarja (FOTO LAJM) Michelle Obama ka dhënë disa këshilla se si të vazhdosh një marrëdhënie pavarësisht pengesave. Në episodin e saj të r
Ana e panjohur e Michelle Obamas zbulohet në Netflix: Kisha frikë të dilja me Barack (FOTO LAJM) “Becoming”, është dokumentari i ri i Netflix që flet për jetën e ish-Zonjës së Parë, Michelle Obama. Ai mban të gjith
Varësja e Michelle Obama fikson rrjetin, dizenjuesja bëhet e pasur sa hap e mbyll sytë (FOTO LAJM) Dje ishte një nga momentet më të suksesshme në karrierën e Chari Cuthbert. “Isha në zyrën time dhe telefoni im po çmende
Michelle zbulon çfarë e bëri të dashurohej pas Barack Obama-s Michelle nisi podcast-in e saj këtë javë dhe i ftuari i parë nuk mund të ishte askush tjetër, përveç ish-presidentit, Ba
Si dukej Michelle Obama 18-vjeç? Ish-zonja e parë i surprizon të gjithë me këtë foto (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama i ka befasuar jo pak ndjekësit me postimin e saj në
Plotësohet dëshira e Mourinhos, "spurs" rinovojnë me dy futbollistë Jose Mourinho merr një lajm të mirë. Tottenham është një nga klubet e Premier League që ka më shumë futbollistë në skade
Në pritje të ëmbël zbuloi se ishte me koronavirus, si duket sot partnerja bukuroshe e Ruganit (FOTO LAJM) Michela Perisco në muajin mars mori lajmin e keq, teksa ishte infektuar me Koronavirus, së bashku me partnerin e saj, Da
ZYRTARE/ Lyon ankimoi ndërprerjen e Ligue One, Gjykata merr vendimin Kampionati Francez i futbollit 2019/20 mbyllet përfundimisht me titullin, që i jepet Paris Saint Germain-it. Këshill
Futbollisti dhe aktroja e njohur i japin fund lidhjes 12 vjeçare (FOTO LAJM) Pas 12 vitesh me njëri-tjetrin dhe një martese, nga e cila erdhën në jetë dy fëmijë, çifti i njohur i showbizit italian,
U dashuruan në ballkonet e Veronës, Romeo dhe Zhulieta e 2020 japin puthjen e parë (FOTO LAJM) Një çift i njohur tashmë si “Romeo e Xhulieta” moderne, të cilët u dashuruan nga ballkonet e tyre në Verona, janë takuar
Historia moderne e "Romeos dhe Zhulietës" në Verona, çifti dashurohet gjatë izolimit (FOTO LAJM) Një çift italian ka rënë në dashuri me njëri-tjetrin gjatë izolimit në qytetin e Veronës. Ishte një dashuri me shikim
Rrëqethëse! Prag vdekjes, vajza u detyrua t'i thoshte nënës lamtumirë nga FaceTime Një grua në Washington u detyrua ti thoshte lamtumirë nënës së saj para vdekjes me Facetime, pasi e moshuara ishte infek