999 rezultate për

michael

Vizita sekrete, zbulohet se çfarë po ndodh me Schumacher Gjendja e Schumacher është një sekret i ruajtur me kujdes nga familja e tij dhe deklaratat publike lidhur me gjendjen e
Tronditet futbolli gjerman, Michael Ballack diagnostikohet me kancer Një lajm tronditës është raportuar nga mediat gjermane. Bëhet fjalë për futbollistin legjendar, Michael Ballack i cili m
Epoka para Phoshopit, si dukeshin VIP-at dikur (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
"Shpresoj që bota ta shohë përsëri", ish-kreu i Ferrarit flet për gjendjen e Michael Schumacher Ish-kreu i Ferrarit, Jean Todt ka thënë se familja e Michael Schumacher janë duke punuar shfaqjen e parë publike të legj
"Dikush po përpiqet të më vrasë", zbulohen detaje nga ditari i Michael Jackson (FOTO LAJM) Michael Jackson kishte frikë se dikush po përpiqej ta vriste para vdekjes së tij, sipas fjalëve që ai shkruajti në dita
Jeta e Rashford merr një kthesë të papritur, i del babai biologjik (FOTO LAJM) Quhet Michael Boye Marquaye, ka qenë futbollist i përfaqësueses së Ganës dhe pretendon se është babai biologjik i "yllit
Michael Schumacher sërish në sallën e operacionit Shëndeti i legjendës së Formula 1, Michael Schumacher, ende mbetet një sekret për të gjithë. Familja nuk ka dashur të
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Ish i dashuri e dhunoi barbarisht, modelja humb shikimin në njërin sy Një modele në Britaninë e Madhe është kapluar nga frika, pas dhunës sistematike të ushtruar nga i dashuri i saj, i cili
Mayweather i gatshëm të paguaj shpenzimet e varrimit të George Floyd Uebfaqja e TMZ Sports ka zbuluar këtë pasdite, duke detajuar se Floyd do të ishte i gatshëm të merrte përsipër shërbimet
"Jam i zemëruar keq", Michael Jordan reagon për vrasjen e Floyd Legjenda e basketbollit, Michael Jordan ka reaguar ashpër pas vrasjes skandaloze të George Floyd nga policia e Mineapoli
Ylli i Manchester United krahason Ibrahimovic me Michael Jordan Seriali ‘The Last Dance’ ka zbuluar detaje që mund të mos i kemi ditur lidhur me Michael Jordan, duke shpërfaqur madhësh
Kjo është arsyeja pse Michael Jordan i ka sytë e verdhë a bërë bujë dokumentari i legjendës së basketbollit, Michael Jordan. "The Last Dance" quhet dokuemntari që tregon shumë
Ish-lojtari i Liverpool ndërron jetë në moshën 61 vjeçare Ish-ylli i Liverpool, Michael Robinson ka vdekur në moshën 61 vjeçare. Robinson, i cili fitoi titullin e ligës në ‘An
"Kokainë, hashash dhe femra", fillimet e Michael Jordan në NBA Aventura e Michael Jordan në NBA nuk nisi në mënyrën më të mirë të mundshme. Të paktën kjo është ajo që u tregua në epis
Video që po shqetëson rrjetin, ndjekësit quajn agresiv këngëtarin me partneren (VIDEO) Këngëtari Michael Bublé dhe bashkëshortja e tij, Luisana Lopilato, dalin shpesh live në Instagram ose Facebook. Në një p
Doli sërish pozitiv me koronavirus dhe është shtatzënë, flet Michaela Persicio: Nuk mund ta shoh përsëri Ruganin Michela Persico do të qëndrojë në shtëpi teksa kjo situatë do të vazhdojë edhe për ditë të tjera sepse patnerja e mbrojt
Raporti shqetësues i autopsisë së Michael Jackson: Buzët me tatuazh dhe brinjët e krisura Me këngët e tij hit si “Black Or White”, “Billie Jean” dhe “Thriller”, Michael Jackson ishte një yll popi i pandalshëm q
Njeriu më i pasur në botë Jeff Bezos paditet nga vëllai i të dashurës Jeff Bezos, njeriu më i pasur në botë është paditur nga vëllai i Lauren Sanchez, së dashurës së tij. Michael Sanchez,