999 rezultate për

michael

Vettel i sigurtë: Schumacher shoferi më i mirë i të gjitha kohërave në F1 Sebastian Vettel beson se legjenda e Ferrarit, Michael Schumacher ende është shoferi më i mirë në histori të Formula 1,
I rrëmbeu titullin si mashkulli më seksi, John Legend bën komentin epik (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Michael B. Jordan u shpall si “Mashkulli më seksi për vitin 2020” nga revista “People. Duke folur për
Kush u shpall mashkulli më seksi i 2020-tës (FOTO LAJM) Michael B. Jordan është shpallur nga revista People si “Mashkulli më seksi për 2020-tën”. Titulli për aktorin u njoftua
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
10 emra në listë për të zëvendësuar Solskjaer Man United humbi 0-1 në shtëpi përballë Arsenalit, teksa kjo disfatë ka lëkundur karrigen e Soskjaer. Duke parë rrezi
Detaje të reja për gjendjen e Schumacher: E shoh Michaelin rregullisht, shikojmë TV së bashku Legjenda e Formulës 1, Michael Schumacher në dhjetor të viti 2013 e ka pësuar një aksident të rëndë gjatë lëshimit me sk
"Me Schumacher shikojmë televizor së bashku", lajme pozitive për legjendën gjermane Michael Schumacher, piloti legjendar i Formula 1, është në gjendje kome, kujdesi intensiv dhe procesi delikat të trajti
Ka dritë në fund të tunelit, Michael Schumacher gati të ngrihet në këmbë Michael Schumacher ka bërë përparime me gjendjen shëndetësore dhe rehabilitimi i tij për tu ngritur sërish në këmbë po s
Barazoi rekordin e babait, djali i Schumacher dhuratën special Hamiltonit (VIDEO) Lewis Hamilton barazoi rekordin e 91 fitoreve të Michael Schumacher në Formula 1. Mick Schumacher, djali i ish-piloti
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Alonso krahason Schumacer me Hamilton: Gjermani është një hap para Për ish garuesin e Formula 1, Fernando Alonso, Michael Schumacher qëndron para Lewias Hamilton, në krahasimin e drejtpër
HISTORIKE/ Mick Schumacher piloton makinën e babait që fitoi titullin kampion (VIDEO) Ferrari e ka festuar garën e 1.000 në Formula 1 duke i kërkuar Mick Schumacherit që ta drejtonte makinën e babait të tij
Vizita sekrete, zbulohet se çfarë po ndodh me Schumacher Gjendja e Schumacher është një sekret i ruajtur me kujdes nga familja e tij dhe deklaratat publike lidhur me gjendjen e
Tronditet futbolli gjerman, Michael Ballack diagnostikohet me kancer Një lajm tronditës është raportuar nga mediat gjermane. Bëhet fjalë për futbollistin legjendar, Michael Ballack i cili m
Epoka para Phoshopit, si dukeshin VIP-at dikur (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
"Shpresoj që bota ta shohë përsëri", ish-kreu i Ferrarit flet për gjendjen e Michael Schumacher Ish-kreu i Ferrarit, Jean Todt ka thënë se familja e Michael Schumacher janë duke punuar shfaqjen e parë publike të legj
"Dikush po përpiqet të më vrasë", zbulohen detaje nga ditari i Michael Jackson (FOTO LAJM) Michael Jackson kishte frikë se dikush po përpiqej ta vriste para vdekjes së tij, sipas fjalëve që ai shkruajti në dita
Jeta e Rashford merr një kthesë të papritur, i del babai biologjik (FOTO LAJM) Quhet Michael Boye Marquaye, ka qenë futbollist i përfaqësueses së Ganës dhe pretendon se është babai biologjik i "yllit
Michael Schumacher sërish në sallën e operacionit Shëndeti i legjendës së Formula 1, Michael Schumacher, ende mbetet një sekret për të gjithë. Familja nuk ka dashur të