999 rezultate për

miccoli

Largimi i Moriero dhe Miccolit nga Dinamo, jehonë në mediat italiane Mediat italiane kanë raportuar në kohë largimin e stafit teknik të Dinamos. Ato nxitojnë të bëjnë me dije se "aventura e
Miccoli tregon tregon pse u largua nga Dinamo dhe sulmon Pontrelin (FOTO LAJM) Deklarata e klubit të Dinamos se Françesko Moriero dhe Fabricio Mikoli ishin shkarkuar nga blutë si dhe fjalët e preside
Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM) Lajmi i papritur në kampin e Dinamos, trajneri Françesko Moriero dhe zv. trajneri Fabricio Mikoli kanë dhënë dorëheqjen.
Bashkëpunonte me mafiozë, dënohet me 3 vite e 6 muaj burg Fabrizio Miccoli Ish-sulmuesi i Juventusit, Fabrizio Miccoli është dënuar me 3 vite dhe gjashtë muaj burg nën akuzën e zhvatjet me metoda
Ish-futbollisti i njohur i Juventusit rrezikon 4 vite burg Prokuroria ka kërkuar katër vite burg për ish-lojtarin e njohur të Juventusit dhe të Palermos, Fabrizio Miccoli. Ai
Falcone, Miccoli kërkon falje i përlotur (VIDEO) Fabrizio Miccoli shpjegon pozicionin e tij pas marrjes në pyetje për 5 orë nga Prokuroria e Palermos, që po e heton për
Supergol nga Fabrizio Miccoli (VIDEO) Palermo e Samir Ujkanit u rikthye te fitorja pas një sërë rezultatesh negative. Siçilianët mposhtën në Renzo Barbera Chi
Palermo-Chievo, tripletë e Miccolit (VIDEO) Një ndeshje plot gola ka qenë ajo mes skuadrës së Chievo-s dhe Palermos e cila ka përfunduar në rezultatin 4-4. Me pikën
Miccoli e pranon: Jam shoku i djalit të bosit Fabrizio Miccoli i gëzohet rekordit të golave të tij me Palermon në sallën e shtypit, por përfiton nga rasti të sqarojë
Inter-Palermo, shumë gola për vetëm një pikë (VIDEO) Barazim me rezultat 4-4 ka qenë epilogu i ndeshjes mes Interit dhe Palermos, të zhvilluar në Giuzeppe Meazza. Të parët s
Unë jam fajtor për disfatën ndaj Palermos Portieri i Interit, Julio Cesar, ka marrë përgjegjësinë për humbjen e ndaj Palermos ditën e djelë, pasi që dështoi ta nd